Prijava
Besprijekorno čist smještaj
100% Preporuka
3 puta dodano listi želja
Već više od 1 godina online
Opis
Vaša osobna otočna sreća u Lieper Winkelu.
Ovdje provodite odmor kakav se danas rijetko nalazi:
mir, prostrana priroda, voda i svježi morski zrak – a sve to uz udobnost
prostranog apartmana.
Samo nekoliko minuta hoda dijeli vas od male luke u Rankwitzu.
Tamo uživate u svježe ulovljenoj ribi iz Achterwassera, promatrate brodove u zalasku sunca
i započinjete svoja otkrića u netaknutoj prirodi. "Inselglück" vam nudi 100 m² prostora za predah – s dvije spavaće sobe,
udobnim dnevnim boravkom, modernom opremom i velikim vrtom
u kojem se djeca mogu igrati, a odrasli opuštati.
Bilo da želite aktivan odmor na biciklu, doživljaje u prirodi, ribolov, vrijeme udvoje ili
opušteni obiteljski odmor: ovdje ćete pronaći odmor koji ostaje.
Mogućnosti spavanja
Sobe i oprema
To je ono što ovaj smještaj nudi
mogućnosti spavanja
Unutarnje područje
Vanjsko područje
Za obitelji
Ostala oprema
Podobno za
Stanje
Održivost
Ova nekretnina zadovoljava 5 od 12 kriterija održivosti.
Dolazak/lokacija
Dolazak i udaljenosti
Plaža 1 kilometar
1 kilometar
Mogućnost kupovine 1 kilometar
1 kilometar
Restoran 1 kilometar
1 kilometar
Autobus 0.2 kilometar
0.2 kilometar
Zračna luka 19 kilometar
19 kilometar
Kolodvor 25 kilometar
25 kilometar
Izlaz s autoceste 60 kilometar
60 kilometar
Mjesto i položaj smještaja
Naš apartman za odmor nalazi se na otoku Usedom, odmah uz riječni tok Peene.
Mogućnosti provođenja slobodnog vremena
Smjernice
dodatne usluge po izboru
upozorenja najmodavca
| Čekiranje pri dolasku: | 16:00 |
| Čekiranje pri odlasku: | 10:00 |
| Akontacija: | 40 % prilikom bukinga |
| Ostatak plaćanja: | 4 tjedna prije dolaska |
Mogućnosti Plaćanja:
Prijenos
Uvjeti poništenja:
Raspoloživost
slobodno zauzeto Dan dolaska tj. odlaska
Datum posljednjeg aktualiziranja: 12.03.2026
4 evaluacije
Ukupna ocjena
kolovoz 2025
Thomas M. iz/od Vlotho
Reisegruppe Vlotho
Prekrasan stan, vrlo ukusno uređen i odlično opremljen. Sve što vam treba je tu. Osjećali smo se vrlo ugodno.
Šteta je što se ne može doći direktno do vode, iako piše 200m do jezera. Vlastiti vrt idealan za djecu.
Vrlo mirna lokacija. U luci Rankwitz obavezno probati riblje sendviče, vrlo preporučljivo.
Preporučeno za: Obitelji s djecom
srpanj 2025
Rita S. iz/od Hennigsdorf, Rigaerstr 30
Odmor
Stanovanje i okruženje su vrlo mirni, sve je prisutno što čini miran, bezstresan odmor.
U stanu bi bilo lijepo postaviti rukohvat na stepenicama i pored WC-a, tada bi sve bilo savršeno za osobe s invaliditetom, kao i za starije osobe. Ipak, moj invalidni šogor, moja 98-godišnja mama, kao i moja sestra i ja, osjećali smo se vrlo ugodno i povratak nije isključen. Želimo vam još mnogo lijepih gostiju i sve najbolje za budućnost.
S poštovanjem
Obitelj Striegler i obitelj Barufke
Preporučeno za: Pokretno hendikepirane osobe, Starije osobe
srpanj 2025
Constanze S. iz/od Bad Langensalza
Lijepo vrijeme na otoku sunca
Proveli smo 6 prekrasnih dana na Usedomu. Apartman je oaza za opuštanje daleko od turističke gužve. Zbog izoliranosti, obavezno je doći autom. Hvala vam na svemu.
Preporučeno za: Obitelji s djecom, Kultura & obilasci
kolovoz 2024
Lorenz S. iz/od Mühlhausen
Vrlo lijep apartman za odmor!
Proveli smo naš ovogodišnji ljetni odmor ovdje. (Nažalost, samo malo više od tjedan dana) Stan je potpuno nov, vrlo čist i nevjerojatno dobro opremljen. Bilo da se radi o spavaćoj sobi s odvojenim televizorima ili posuđu za kuhanje. Kupaonica je vrlo lijepa i ima tuš s ravnim ulazom. Sa 2 spavaće sobe s velikim krevetima ima dovoljno mjesta za 4 odrasle osobe, čak i s djetetom. Wi-Fi je također dostupan! Za ugodne večeri postoji i ljubomorno uređeni vrt. Lokacija je središnja na Uzdanju. Automobilom se super da dospjeti do svih dijelova otoka u usporedivo kratkom vremenu.
Mjesto također ima malu plažu!
U Rankwitzu se mogu iznajmiti bicikli pa smo mogli odlično istražiti okolinu.
Rado ćemo se vratiti!!!
Preporučeno za: Aventura & doživljaj, Starije osobe, Obitelji s djecom, Kultura & obilasci, Odmor na plaži
kontakt
gospođa L. Stöber
Naša kuća se nalazi u Rankwitzu na otoku Usedom. Pažljivo smo je renovirali i sada nudi prekrasno mjesto za odmor. Okruženje je obilježeno livadama, šumama i rijekom Peenestrom. Savršeno za bijeg od svakodnevnice i opuštanje. U blizini se nalaze brojne biciklističke i pješačke staze koje vode kroz Lieper Winkel. Naš apartman Naš apartman nudi udoban smještaj na otprilike 100 m² u prizemlju kuće. Posjeduje dva spavaće sobe, svaka opremljena krevetom veličine 180 x 200 cm i televizorom. Prostrani dnevni boravak uključuje blagovaonski stol za ugodno druženje. U potpuno opremljenoj kuhinji možete kuhati po želji, a naš veliki vrt s terasom idealno je mjesto za opuštene trenutke na otvorenom. Sve važno: - stan u prizemlju od 100 m² - 3 sobe - prostor za do 6 osoba - nepušači - kućni ljubimci nisu dozvoljeni - 1 parkirno mjesto - WLAN - korištenje vrta uključujući terasu Oprema: 2 bračna kreveta sa po 2 pojedinačna madraca, 1 kauč na razvlačenje, Kuhinja: kuhinjska linija s kuhalom, pećnicom, mikrovalnom pećnicom, hladnjakom sa zamrzivačem, perilica suđa, aparat za kavu, toster i kuhalo za vodu Kupaonica: 1 umivaonik, 1 WC, 1 tuš na razini poda, perilica/sušilica
Domaćica od: 22.08.2024
Jezici za kontakt: njemački
Broj objekta: 4693426
Drugi smještaji koji bi vam se također mogli svidjeti
Quilitz, Lieper Winkel, Usedom
Rankwitz, Usedom, Baltic Sea
Quilitz, Lieper Winkel, Usedom
ostale informacije
privatna web stranica:
InselGlück Ferienwohnung Rankwitz
Kuće i apartmani za odmor u Njemačkoj
Kuće i apartmani za odmor u Mecklenburg-Vorpommern
Kuće i apartmani za odmor na Baltičkom moru
Ideje za odmor: Odmor na plaži
Broj objekta: 4693426
Posljednje ažuriranje: 14.03.2026
Oglas je online od: 1 godina, 6 mjeseci
URL: https://www.resido.hr/4693426.htm
«InselGlück Ferienwohnung Rankwitz» je dobio ocjenu gosta 4.8 (ljestvica ocjene: od 1 do 5) od 4 danih recenzija evaluacije.