Koliko košta smještaj za odmor ?
Na temelju naših podataka, smještajni objekti za odmor imaju prosječnu cijenu od 183 € za jednu noć.
Ekskluzivan apartman za odmor direktno u uvali Banjole sa bazenom
Kuća za odmor Venus sa privatnim bazenom
Pogled na more, privatni bazen, igraonica, stolni nogomet, roštilj, vrt, balkon, 5 spavaćih soba, 3 kupaonice
Luksuzna nova vila s bazenom, pogled na more, samo 500 metara od plaže za 10 osoba, kućni ljubimci dobrodošli
Posebno održiv
App. DIANA mit Pool und am Strand
Nova i visokokvalitetna apartmanska jedinica s privatnim bazenom slane vode, klimatizacija, smještaj u prizemlju, mirna lokacija, blizina plaže, smještaj prikladan za obitelji.
Kuća za odmor Banjole za 8+2 osobe
Dobro došli u predivnu novu vilu u Banjolama sa privatnim bazenom! Vila je udaljena 200 metara od mora i 300 metara od plaže i savršen je izbor za obitelji s djecom i prijatelje.
EMILY plaža kuća za 4-6 na plaži
Za goste koji žele provesti savršen odmor izbor restorana et izravno na plaži! Dolazak i odlazak je subota Vrt, roštilj, parking, klima, internet.
Prekrasan apartman gdje možete uživati u romantičnim zalascima sunca. Apartman ima 2 spavaće sobe, kupaonicu, kuhinju, veliku sobu za dnevni boravak i blagovaonicu. Veliki 100 m2. Bazen je u vrtu.
Vila u Banjolama, nedaleko od mora i Pule, idealna je za do 10 osoba. Nudi 5 s
15% Akcija 14.05.2026 - 10.07.2026
Obiteljska kuća za odmor za samostalnu uporabu s privatnim bazenom
10% Akcija 14.05.2026 - 28.11.2026
Apartman s 1 spavaćom sobom, 1 kupaonica, bazen i pogledom na more
Villa up to 8 pers. 300m from beach
Šarmantna vila u Banjolama s grijaným bazenom i whirlpoolom, 3 spavaće sobe, 3 kupaonice za 7 osoba
Vila Monte Kope by Istra Vacation
Ova fantastična vila smještena je u promišljenom, mirnom i zelenom stambenom naselju koje miješa tradicionalni istarski štih s prigradskim i ruralnim ambijentom. Nalazi se samo nek
Apartman Al Mare u Banjolama, Istra, sa 180m² stambene površine, 3 sobe, za 6-8 osoba.
Još uvijek tražite pravog gosta za svoju kuću ili svoj apartman za odmor?
Naša statistika cijena i dostupnosti pomaže vam pronaći najbolje vrijeme za boravak.
Najjeftiniji mjesec:
rujan - Ø 151€/noć
Najskuplji mjesec:
srpanj - Ø 218€/noć
Najbolje šanse za slobodan smještaj:
listopad - 86% dostupno
Najmanja dostupnost:
kolovoz - samo 56% slobodno
156€ za 16 svi. - 23 svi.
190€ Godišnji prosjek
77% za 16 svi. - 23 svi.
72% Godišnji prosjek
Na temelju naših podataka, smještajni objekti za odmor imaju prosječnu cijenu od 183 € za jednu noć.
Ovdje već od 52 € po noćenju možete unajmiti lijepi apartman ili kuću za odmor.
Tražite najbolje apartmane i kuće za odmor ? Onda biste trebali pogledati smještaj EMILY plaža kuća za 4-6 na plaži, App. DIANA mit Pool und am Strand i Villa Andja.
Da, postoji 105 smještaja prijateljski nastrojenih prema kućnim ljubimcima.
Želite maksimalnu slobodu na odmoru, rezervirajte kuću za odmor ili apartman izravno od iznajmljivača: izravan kontakt s domaćinom, nema skrivenih naknada, veliki izbor smještajnih jedinica za svaki tip odmora. Izravno upitajte svoj željeni objekt na www.ferienhausmiete.de.