Koliko košta smještaj za odmor u Bolsterlangu?
Kuća ili apartman za odmor u Bolsterlangu može se rezervirati već od 59 € po noćenju.
mali, lijep stan u mirnom planinskom selu uz potok
Smještaji u blizini Bolsterlang
Ovi smještaji odgovaraju vašoj pretrazi, ali se nalaze izvan ciljanog područja.
2 sobni stan sa WiFi, parking mjestom, dva balkona. Pješačke staze, staze za skijaško trčanje, autobusna stanica, trgovina i restorani u blizini. Pet minuta do centra grada i lječilišnih vrtova.
Naša kuća ima 4 spavaće sobe s bračnim krevetima i krevetom na kat. Balkon južne orijentacije i velika terasa južne orijentacije, velika talijanska kuhinja, blagovaona, dnevni boravak itd
Vrlo održiv
Kuća za odmor Linder im. Allgaeu
Moderni apartmani s opružnim krevetom, vrtom i panoramskim pogledom na planinu.
Vrlo održiv
Stan u Blaichach u prekrasnom Allgaeu
ALPSKA CHALET KUĆA SONNENBICHL
Kuća za odmor od 190 m² u Oberstdorfu na prekrasnoj lokaciji s pogledom na planine Za 9-10 odraslih i djece. 5 spavaćih soba, 1 dnevni boravak, LJETNA ŽIČARA UKLJUČENA ! Besplatni WiFi
Prekrasni apartmani za odmor u Allgäu
Stan Lichtblick od 130 četvornih metara, 3 dvokrevetne sobe, dnevni boravak, 2 kupaonice, 2 balkona na istoku i jugu. Vrlo mirna lokacija, direktno na planinarskim stazama.
Fina seoska kuća je kuća od punog drveta za do 12 osoba u 4 spavaće sobe, udobnom dnevnom boravku, blagovaonici, daleko od gužve i vreve. Idealno za obitelj, obitelji, prijatelje
Posebno održiv
Kuća za odmor Oberstdorf nudi vam 170 četvornih metara sa zimskim vrtom, ostakljenim balkonima, saunom, 4 spavaće sobe, 2 kupaonice, 1 wc-om, 1 tušem (sauna), opet extra, velikom kuhinjom, vrtom, vrtom
Posebno održiv
Luksuzna kuća za odmor za 2-12 osoba s wellnessom. Naša originalna drvena kuća u Oberstdorfu, s ljubavlju renovirana, s malim wellnessom i fitnessom.
Posebno održiv
Apartman "Gipfelluft" u Oberstdorfu, 70 m², 2 sobe, max 4 osobe.
FewoZentrale Willingen: UKLJUČENE ŽIČARE od svibnja do studenog; WLAN; 2 stambena prostora; 4 sobe; lijep pogled na planine; idealno za obitelji ili 2 para.
Chic 2-sobni stan s terasom iznad krovova Sonthofen. Uživajte u prekrasnoj planinskoj panorami.
Apartman Imberger Horn Sonthofen
Veliki 2-sobni stan u potkrovlju s prekrasnim pogledom na planinu na mirnoj lokaciji na rubu grada.
Ugodan apartman za odmor u Sonthofen u Allgäu (okrug Berghofen) - u blizini planine Grünten
Još uvijek tražite pravog gosta za svoju kuću ili svoj apartman za odmor?
Naša statistika cijena i dostupnosti pomaže vam pronaći najbolje vrijeme za boravak.
Najjeftiniji mjesec:
studeni - Ø 74€/noć
Najskuplji mjesec:
veljača - Ø 112€/noć
Najbolje šanse za slobodan smještaj:
travanj - 50% dostupno
Najmanja dostupnost:
travanj - samo 50% slobodno
90€ za 25 tra. - 02 svi.
153€ Godišnji prosjek
50% za 25 tra. - 02 svi.
50% Godišnji prosjek
Kuća ili apartman za odmor u Bolsterlangu može se rezervirati već od 59 € po noćenju.
Ovdje već od 59 € po noćenju možete unajmiti lijepi apartman ili kuću za odmor.
Tražite najbolje apartmane i kuće za odmor u Bolsterlangu? Onda biste trebali pogledati smještaj FeWo Alpentraum am Bach, apartman za odmor Obiteljski odmor Bolsterlang i apartman za odmor Obiteljski odmor Bolsterlang.
Želite maksimalnu slobodu na odmoru, rezervirajte kuću za odmor ili apartman izravno od iznajmljivača: izravan kontakt s domaćinom, nema skrivenih naknada, veliki izbor smještajnih jedinica za svaki tip odmora. Izravno upitajte svoj željeni objekt na www.ferienhausmiete.de.