Apartmani i kuće za odmor u Hanshagenu
2 ponuda za vaš odmor u Hanshagenu
Smještaji u blizini Hanshagen
Ovi smještaji odgovaraju vašoj pretrazi, ali se nalaze izvan ciljanog područja.
Kuća za odmor "Dänische Wiek" u Vierowu, Vorpommern, 63 m², 2 sobe, za 4 osobe.
Kuća za odmor za 4 osobe. nedaleko od Boddena u Vierowu/Lubminu
Bungalov na Greifswalder Boddenu (50m), maksimalno 5 osoba (više na upit), ravna plaža za djecu/surfanje/pse, kupalište Lubmin 8 km, sezona lipanj-kolovoz 55€/noć, inače 40€/noć
Kuća za odmor carpe diem (Baltičko more)
stilski uređena mala kuća za odmor
Održivo
Kuća za odmor točno na Greifswalder Boddenu
Kuća za odmor u Loissinu/Gahlkowu. Novogradnja se sastoji od dvije djelomične kuće, povezane jednosobnim stanom. Boddenhus Loissin udaljen je samo 30 metara od prirodne plaže.
Ugodan bungalov na mirnoj lokaciji direktno na obali Baltičkog mora. Do vode samo 50 metara. S posjeda imate izravan pristup prirodnom pješčanom plaži.
Masivno izgrađena kuća za odmor na Baltičkom moru, u blizini otoka Usedom za 2 osobe. 650 m do kilometarske plaže s finim pijeskom, s morskim mostom, šetalištem i ugostiteljskim objektima.
Gästehaus Apfeltraum u Lubminu: 134 m², 4 spavaće sobe, blizina plaže 150m, maks. 10 osoba.
Kuća za odmor Lubmin, Seestr.1 na 1.200 m² vrta. Apartman sa 74 m² stambenog prostora za do 8+2 osobe, 3 dnevne sobe, 2 tuš sobe, 1 WC za goste, kuhinja, terasa,
Stan u zaštićenoj vikendici između Peene i Usedoma
Romantični apartman za odmor u Herrlu. Površina
Velika, šarmantna upraviteljeva kuća na idiličnoj prirodnoj parceli s kaminom i pećima na drva. Za 6-9 osoba. Čisto opuštanje daleko od turističke gužve, nedaleko od mora.
Vrlo održiv