Koliko košta smještaj za odmor u središtu otoka Mallorca?
Kuća ili apartman za odmor u središtu otoka Mallorca može se rezervirati već od 95 € po noćenju.
Mallorca Finca s bazenom daleko od turističkih staza, u Mancor de la Vall. S prekrasnim vrtom idealnim za obiteljski odmor.
Održivo
Finca Cel i Sol nalazi se usred netaknutog zaleđa otoka. Visokokvalitetni namještaj, novi bazen sa slanom vodom, imanje od 7000 m2, beskompromisna privatnost, čista priroda!
Još uvijek tražite pravog gosta za svoju kuću ili svoj apartman za odmor?
Središnji dio Mallorce, osim nebeskog mira, nudi tajnovite ljepote i mnogo šarma. Posebno je središnji dio otoka pogodan za biciklistički i pješački odmor. Zbog malih uspona, čak i netrenirani biciklisti mogu ovdje voziti duže rute. Izuzetak od ravne ravnice je planina Puig de Randa. Planinski masiv diže se na visini od 543 metra i nudi zadivljujući pogled na otok i more. Na "Svetom planini" smjestila su se tri samostana. U samostanskom vrtu možete se odmoriti i okrijepiti se mallorčanskim delicijama. U Jardines de Alfabia u Bunyoli doživjet ćete maurijsku eleganciju i prekrasan svijet biljaka i cvijeća u parku. Posebno zapaženo razdoblje je cvat badema u siječnju i veljači, kada čitave regije postaju bijelo-roza, mirisno cvjetno more. Sjeverno od Palme nalazi se grad Inca, koji je prvenstveno poznat po svom tradicionalnom obrtu cipela i kože. Osim apartmana i uobičajenih kuća za odmor, u središnjem dijelu Mallorce možete unajmiti i autentične Fincas.
Krajolik središnjeg dijela otoka savršeno je prikladan za odmor za cijelu obitelj. Daleko od turističkih puteva, uživajte s djecom u kući za odmor ili u privatnom apartmanu. Iako ovdje nema noćnog života ni mnogo prodavaonica suvenira, postoje brojne pješačke staze i biciklističke staze. Ako želite doživjeti autentično tržište koje je zbog brojnih životinja zanimljivo i za djecu, posjetite selo Sineu srijedom. Ispred vrata Algaidasa nalazi se najstarija staklarnica na otoku. Ovdje možete gledati puhače stakla kako rade i razgledavati stare peći. Drugačiji pogled na Mallorcu možete dobiti u muzeju na otvorenom Els Calderes Sant Joanu. U raskošnoj vili upoznat ćete način života prošlih vremena.
Kad unajmite apartman ili kuću za odmor u središtu Mallorce, možete uživati u mnogim ukusnim specijalitetima. Prošetajte tržnicom i uživajte u pogledu na šarene štandove s voćem i povrćem. Mallorquina kuhinja često koristi svježe sastojke, poput rajčica, tikvica i paprika te janjetine i svinjetine. Hrana na otoku nije samo rustikalna, već i zahtjevna i profinjena. Ne biste smjeli propustiti ukusni Pa amb oli. Kruh umočen u maslinovo ulje prekriven je rajčicama i, ovisno o ukusu, dodatnim sastojcima i jednostavno ukusan. Drugi specijalitet je Sobrassada. Ova tipična mallorquina kobasica sastoji se od slanine, mljevenog mesa i mnogo paprike u prahu. Najpoznatiji desert na Mallorci je Ensaimada, koji također možete ponijeti kući kao suvenir. Puž s kvascem od slanine peče se na otoku od 15. stoljeća. Svi apartmani i kuće za odmor u središtu Mallorce opremljeni su kuhinjom, tako da lako možete skuhati ukusna španjolska jela.
Putovanje do vašeg pristupačnog apartmana ili odmarališta u središtu Mallorce može biti avionom ili autom i trajektom, na primjer, iz Barcelone. Prvenstveno se koristi avion za dolazak. Avioni iz Njemačke, Austrije i Švicarske svakodnevno lete nekoliko puta u ovo rajsko odredište. Kada stignete na aerodrom na Balearskom otoku, možete unajmiti rent-a-car ili koristiti javna prijevozna sredstva. Alternativno, imate mogućnost trajektom preći iz različitih luka španjolskog kopnenog dijela, na primjer iz Barcelone, do vašeg privatnog smještaja.
Kuća ili apartman za odmor u središtu otoka Mallorca može se rezervirati već od 95 € po noćenju.
U usporedbi s drugim regijama, odmor Costitx ili Maria De La Salut je posebno povoljan. Ovdje već od 95 € po noćenju možete unajmiti lijepi apartman ili kuću za odmor.
Naši gosti su najbolje ocijenili smještaj Cana Eva, Finca Can Puput Bó i Kuća za odmor Dopust za oporavak Binissalem u središtu otoka Mallorca.
Da, u središtu otoka Mallorca postoji 50 smještaja prijateljski nastrojenih prema kućnim ljubimcima. Većina se nalazi ovdje: Buger, Inca i Costitx.
Želite maksimalnu slobodu na odmoru, rezervirajte kuću za odmor ili apartman izravno od iznajmljivača: izravan kontakt s domaćinom, nema skrivenih naknada, veliki izbor smještajnih jedinica za svaki tip odmora. Izravno upitajte svoj željeni objekt na www.ferienhausmiete.de.