Koliko košta smještaj za odmor u Oybin?
Prosječna cijena apartmana i kuća za odmor u Oybin iznosi 115 € po noćenju.
Kuća za odmor Edmundshütte u kurortu Oybin, Oberlausitz, pruža smještaj za 4 osobe.
Vrlo održiv
Ugodna, moderna finska drvena kuća s kaminom, na vrlo mirnoj lokaciji izravno na rubu šume. Oprema prikladna za djecu i veliki vrt.
Vrlo održiv
15% Last minute 02.08.2026 - 10.08.2026
Drvena kuća za do 8 osoba (ili proširiva za obitelji s djecom), 2 odvojena apartmana
Romantična kuća za odmor s kaminom - Za ljubitelje mirnih lokacija i specijaliteta domaće proizvodnje Južnotirolska peć za pečenje kruha može se iznajmiti (po danu)
FH je na mirnoj lokaciji na rubu šume, a opet lako dostupna iz centra grada. Pogodan za do 8 osoba, moguć dodatni ležaj.
Ugodan apartman u prizemlju s terasom, za do 4 osobe, kombinacija s br. 17074 moguće, više informacija na web stranici, tamo pogledajte kalendar zauzetosti
Još uvijek tražite pravog gosta za svoju kuću ili svoj apartman za odmor?
Naša statistika cijena i dostupnosti pomaže vam pronaći najbolje vrijeme za boravak.
Najjeftiniji mjesec:
veljača - Ø 106€/noć
Najskuplji mjesec:
srpanj - Ø 115€/noć
Najbolje šanse za slobodan smještaj:
studeni - 65% dostupno
Najmanja dostupnost:
kolovoz - samo 34% slobodno
111€ za 01 kol. - 08 kol.
104€ Godišnji prosjek
36% za 01 kol. - 08 kol.
47% Godišnji prosjek
Prosječna cijena apartmana i kuća za odmor u Oybin iznosi 115 € po noćenju.
Ovdje ćete pronaći mnoge povoljne apartmane i kuće za odmor koje su dostupne već od 57 € po noćenju.
Naši gosti su najbolje ocijenili smještaj Ferienwohnung Haus Isabelle, Ferienwohnung Haus Isabelle i Ferienhaus Edmundshütte u Oybin.
U Oybin vam je na raspolaganju 11 smještaja prijateljski nastrojenih prema psima za vaš sljedeći odmor.
Kod nas možete pronaći veliki izbor apartmana. Izravan kontakt s domaćinom omogućuje vam autentično iskustvo odmora. Također, tako plaćate najpovoljniju cijenu. Nema naknada za rezervaciju ili usluge!