Apartmani i kuće za odmor u Pappritzu
1 ponuda za vaš odmor u Pappritzu
Smještaji u blizini Pappritz
Ovi smještaji odgovaraju vašoj pretrazi, ali se nalaze izvan ciljanog područja.
☀ 3 svijetla, prostrana apartmana za odmor izravno u Dresdenu s vrtom i dobrim prometnim vezama. Savršeno polazište za istraživanje Dresdena i za šetnje u prirodi.
Posebno održiv
Kuća za odmor s modernim sadržajima, za maksimalno 3 osobe, na istoku Dresdena. Nalazi se na zasebnoj, sunčanoj parceli u malom privatnom vrtu.
Apartmani s kaminom i velikim vrtom u Pillnitzu
Odmor u spomeniku kulture, 170 m2, svijetao i sunčan stan, fino uređen, veliki vrt, pješačke staze od ulaznih vrata. (Slike ispod: Villa Sunnyside 2)
Svijetao stan (220 m²) nalazi se u najljepšoj četvrti vila u Dresdenu na vrlo mirnoj lokaciji na 2. katu vile izgrađene 1898. s nevjerojatnim pogledom!
Prostrani trosobni stan u parku dvorca Pillnitz
Održivo
prekrasan vrtni stan, blizu centra..
prekrasan vrtni apartman u blizini centra sa malom terasom okruženom zelenilom, 5 ležaja u dva različita
Prekrasan vrtni stan u zelenom unutarnjem dvorištu, u centru Dresdena
Kuća za odmor "Villa Elsa" Dresden
Kuća za odmor u vrtu Ville Elsa u Dresden-Blasewitz za do 5 osoba s vanjskim prostorom. Apartman za nepušače, besplatan WLAN.
Održivo
apartman za odmor Obiteljski odmor Borsberg
S ljubavlju renoviran apartman za odmor u kući 300 godina stare farme koja se nalazi na popisu spomenika nalazi se u Borsbergu neposredno iznad Dresden-Pillnitza.
Vrlo održiv