Koliko košta smještaj za odmor u Schenkendöbern?
Na temelju naših podataka, smještajni objekti za odmor u Schenkendöbern imaju prosječnu cijenu od 118 € za jednu noć.
Smještaji u blizini Schenkendöbern
Ovi smještaji odgovaraju vašoj pretrazi, ali se nalaze izvan ciljanog područja.
Ferienwohnung am Tannenwäldchen
Srdačno dobrodošli u apartman za odmor u Tannenwäldchenu u Dissen-Striesowu, otprilike 48 m². Vlastita nekretnina.
Održivo
Lijepe nove, moderne, prostrane apartmane u centru, novogradnja/završetak 6/2024 s velikim kuhinjama i odvojenim kupaonicama, Wifi, besplatnim parkiralištima pod video nadzorom,
Kuća na odvojenom posjedu za jednokratnu upotrebu za 2 osobe i 1 dijete (pomoćni ležaj) u Schlaubetal; Nadstrešnica za automobil i nadstrešnica za bicikle na imanju
Na cca 80 m² nalazi se mala spavaća soba sa bračnim krevetom 160x200. Veliki dnevni boravak s blagovaonicom i otvorenom kuhinjom. U dnevnoj sobi se nalazi i kauč na razvlačenje.
Kuća za odmor na Great Mochowsee
Kuća za odmor nalazi se izravno na obali rijeke Great Mochowsee.
Bungalov na Mochowsee - Spreewald
Bungalov se nalazi na mirnoj, idiličnoj lokaciji na obali prekrasnog Mochowseea
Kuća za odmor "Krabat" u Schwielochseeu, Brandenburg: 35 m² stambenog prostora, najviše 4 osobe, 2 sobe.
Održivo
Spreewaldperle mit privatem Steg
Kuća za odmor u Donjoj Lužici
Bungalov u Byhlener See - Spreewald
Bungalov se nalazi na mirnoj lokaciji nedaleko od jezera Byhlen.
Apartman u parku - bez živjeti tik do Branitzer parka
Bungalov u Schwielochseeu: kuća za odmor od 40 m² u Jessernu za maksimalno tri osobe s 3 sobe u blizini jezera i na idiličnoj lokaciji.
Idilična drvena kuća u rustikalnom stilu u privatnoj šumi za 5 osoba. Izravan pristup pješčanoj plaži Schwielochsee. Idealno za obitelji s djecom.
Održivo
Mali i fini bungalov za jednu ili dvije osobe sa četveronožnim društvom. Ograđeni prirodni vrt za opuštanje tik uz kanal Friedrich-Wilhelm.
Vrlo održiv
Još uvijek tražite pravog gosta za svoju kuću ili svoj apartman za odmor?
Na temelju naših podataka, smještajni objekti za odmor u Schenkendöbern imaju prosječnu cijenu od 118 € za jednu noć.
U Schenkendöbern ima mnogo lijepih smještajnih objekata, ali Kuća za odmor Dopust za oporavak Schenkendöbern, apartman za odmor Obiteljski odmor Schenkendöbern i hotel Kultura & obilasci Schenkendöbern su posebno preporučljivi.
U Schenkendöbern vam je na raspolaganju 6 smještaja prijateljski nastrojenih prema psima za vaš sljedeći odmor.
Kod nas možete pronaći veliki izbor apartmana. Izravan kontakt s domaćinom omogućuje vam autentično iskustvo odmora. Također, tako plaćate najpovoljniju cijenu. Nema naknada za rezervaciju ili usluge!