Koliko košta smještaj za odmor u Silberstedtu?
Za apartman ili kuću za odmor na Baltičkom moru, turisti u prosjeku plaćaju 104 € po noćenju.
Smještaji u blizini Silberstedt
Ovi smještaji odgovaraju vašoj pretrazi, ali se nalaze izvan ciljanog područja.
Stan bez pragova u središtu kulturnog grada Schleswig nalazi se samo nekoliko koraka od baroknog vrta dvorca Schleswig, a smješten je odmah uz šumu Tiergarten, koja je omiljeno mjesto za odmor stanovnika.
Kuća za odmor na najboljoj lokaciji s ukusnim unutarnjim uređenjem zadovoljit će sve zahtjeve. Ovdje nećete htjeti otići :-)
Eco Hausboot Habitide / Ferienhaus
Odmor iz snova na vodi u ekološki dizajniranoj dizajnerskoj kući na čamcu. Sa svim komforom, uređenom lukom, prekrasnim krajolikom i puno kulture - priroda umjesto plastike :)
Posebno održiv
Centralno, a ipak mirno u najboljoj starogradskoj lokaciji! U neposrednoj blizini nalaze se, između ostalog, gradski port, ribarsko naselje Holm i katedrala.
Kuća u srcu starog grada okružena je katedralom, gradskom vijećnicom, povijesnim ribarskim naseljem "Holm" i lukom - centralnije ne može!
Kuća u fjordu - opušteno na sidru! Dobrodošli u Wasserhaus Clausen u povijesnoj pionirskoj luci Schleswig!
Kuća za odmor na trostranom dvorištu, povijesno obnovljena. Mirna, osamljena lokacija u istočnim brdima Angeliter. Vlastiti objekt za jahanje Curly. optička veza
Vrlo održiv
Trajektno pristanište Fresendelf nalazi se izravno na rijeci Treene
Kuća za odmor Baumann u Geltorfu blizu Schleija, 75 kvadratnih metara stambene površine, prostor za 5 osoba, 4 sobe.
Potpuno opremljena kuća za odmor za 4 osobe. Dnevni boravak s kuhinjom, spavaća i dječja soba, wc i tuš čine ukupno 50 m².
Apartman Baumann u Geltorfu na Baltičkom moru, 120 kvadratnih metara, maksimalno 10 osoba, 5 soba. u srcu Viking zemlje blizu fjorda Baltičkog mora Schlei.
45 m² mali, ali vrlo lijep i s 4 zvjezdice nagrađen stan s vrtom izravno na Schlei, vez za čamac može se iznajmiti.
Još uvijek tražite pravog gosta za svoju kuću ili svoj apartman za odmor?
Za apartman ili kuću za odmor na Baltičkom moru, turisti u prosjeku plaćaju 104 € po noćenju.
Ovdje već od 35 € po noćenju možete unajmiti lijepi apartman ili kuću za odmor.
U Silberstedtu ima mnogo lijepih smještajnih objekata, ali Kuća za odmor Dopust za oporavak Silberstedt, apartman za odmor Obiteljski odmor Silberstedt i apartman za odmor Obiteljski odmor Silberstedt su posebno preporučljivi.
Rezervirajte apartmane i kuće za odmor direktno kod iznajmljivača - najbolje na Ferienhausmiete.de. Ovdje ne plaćate dodatne naknade, samo čisti najam. Privatni apartman je idealan za obitelji, parove ili čak za odmor sa psom.