0 Apartmani i kuće za vaš odmor u planinama u Citta di Castello
Dragi posjetitelju,
nažalost, za ovaj zahtjev nije pronađen smještaj!
Što možete učiniti:
Dragi posetitelji,
Na žalost, nisu pronađeni smještaji koji bi odgovarali ovom upitu!
Što bi ste mogli učiniti:
- Izbrišite sve filtere (pritisnite lijevo na "izbrisati filter")
- Provjerite način pisanja riječi
- Pokušajte druge tražene pojmove
- Pokušajte općenitije tražene pojmove
Smještaji u blizini Citta di Castello
Ovi smještaji odgovaraju vašoj pretrazi, ali se nalaze izvan ciljanog područja.
Kuća Vila u Città di Castello u Umbriji 7 osoba
Samo 15 km od Città del Castello (Umbria), a samo 30 km od Cortona (Toskana) daleko, na jednom od brda koje dominiraju u dolinu "Alta Valle del Tevere" leži "Villa Villar".
Kuća za odmor za 4 osobe s potpuno opremljenom kuhinjom Posteljina i ručnici također su dostupni Vanjski prostor i mali bazen za opuštanje planinarenje kultura sport
Kuća za odmor za opuštajući odmor u Lisciano Niccone: 550 m², mjesto za 24 gosta, prostrana prostorija.
Privatna vila s privatnim bazenom
Samostojeća rustikalna kućica u panoramskim položaj, 400m², 40Hektar velika parcela, 4 spavaće sobe i 3 kupaonice, WiFi, klima uređaj, privatni bazen, parking
Prostrana vila s bazenom u Toskani, u pokrajini Valtiberina, u blizini prekrasnih povijesnih sela.
Kuća za odmor u Castiglion Fiorentino za maksimalno 9 osoba (8+1) s privatnim bazenom na panoramskom položaju, roštiljem, peći za pizzu, parkirnim mjestima
Prekrasna vila s infinity bazenom u Toskani, blizu Arezza, okružena prekrasnim povijesnim selima.
Romantična seoska kuća s bazenom i velikim vrtom iznad Trazimenskog jezera - idealno za obitelji s djecom!
Održivo
Apartman za 2 do 4 osobe iznad Trazimenskog jezera, s bazenom i velikim vrtom, terasom za sunčanje
Održivo
Apartman za 2 do 3 osobe iznad Trazimenskog jezera
Održivo
Two Birds one Room-La Villa ARTE del Lupo
10% Last minute
Villa Colombaia je vila s privatnim bazenom u Le Marche, oko 400 metara nadmorske visine, u neposrednoj blizini Acqualagna, glavni grad tartufa.
Villa Amata je obilježje privatna vila s bazenom u Le Marche, u blizini centra grada Urbania, gradu u pokrajini Pesaro i Urbino.
Villa Sabrina je privatna vila s bazenom nekoliko kilometara od centra Caglija, u Le Marcheu. Gostima je na raspolaganju wi-fi, jacuzzi, grijani bazen i klima uređaj.
Omiljene regije i mjesta za Vaš Odmor na planini u Citta di Castello
Još uvijek tražite pravog gosta za svoju kuću ili svoj apartman za odmor?