4 Apartmani i kuće za vaš odmor u planinama u Jemgum-Ditzum
Renoviran 2015. godine i potpuno nov, namješten prema visokim standardima i s pažnjom na detalje. Drvena terasa s vrtom i parkirnim mjestom ispred kuće zaokružuju osjećaj ugode.
Renoviran 2016. i potpuno nov, namješten prema visokim standardima i s pažnjom na detalje. Terasa s vrtom i parking ispred kuće zaokružuju osjećaj ugode.
Smještaji u blizini Jemgum-Ditzum
Ovi smještaji odgovaraju vašoj pretrazi, ali se nalaze izvan ciljanog područja.
udobna, prilagođena djeci i potpuno opremljena kuća za odmor s velikim vrtom za do 4 osobe
Seoska vikendica na kraju naselja, ugodna i mirna.
Komforan, miran stan, ograđena terasa, besplatan parking, E punionica u blizini. Za parove, obitelji, starije osobe, bicikliste i ribolovce, poslovne putnike, pse
Vrlo održiv
Kućica okrenuta prema kanalu s čamcem na vesla, terasom, travnjakom, privatnim dokom, pogledom na kanal
Kuće za odmor na samom kanalu, čamac na vesla uključen
Kuća za odmor nalazi se usred rekreacijskog područja Großen Meer, na izravnoj lokaciji uz kanal, uključujući vlastito pristanište za čamac.
Održivo
Ekskluzivna kuća za odmor Willms
Ekskluzivna kuća za odmor u rekreacijskom području „Grosses Meer“ usred Istočne Frizije. Novogradnja 2021, cca 70 m2 za 4 osobe i dijete
Posebno održiv
Samostojeća, potpuno ograđena kuća na samoj vodi sa tri spavaće sobe za ukupno 6 osoba, lođa s pogledom na Veliko more.
Održivo
Opustite se, uživajte u miru i tišini - kuća za odmor smještena direktno na vodi nudi najbolje uvjete za to