149 Apartmani i kuće za vaš odmor u planinama u Moselle - Saar
apartman za odmor Obiteljski odmor Zell (Mosel)
Živite na samoj obali Mosellea, naravno s balkonom s pogledom na Moselle! Opustite se potpuno sami i privatno u unutarnjem bazenu sa saunom, parnom kupelji i solarijem - bez dodatnih troškova!
Pogled na apartman Grandezza Moselle
Veliki, moderan stan od 85 m² ***, 3 odvojene dvokrevetne sobe na 2. katu, prilagođen djeci. Namještaj, L-kauč, naslonjač, veliki. Vrt s terasom i okretnim roštiljem, Psi dobrodošli!
15% Akcija 15.03.2026 - 26.03.2026
Villa 2 potpuno je renovirana 2021. godine i pretvorena u luksuzni apartman za odmor s velikim balkonom i vlastitom saunom. Stari grad i restorani nalaze se na pješačkoj udaljenosti.
Četiri moderna apartmana za odmor s vrhunskim namještajem očekuju vas u našoj kući za odmor. Svi apartmani su DLG testirani i DTV ih je s 4 zvjezdice.
Luksuzna kuća za odmor s pogledom na otok
Dobro namješten u luksuznoj kući za odmor Inselblick s fantastično lijepim pogledom na Moselle iz vašeg kreveta. Mjesto za odmor s balkonom u prekrasnom krajoliku koji oduzima dah u blizini starog grada Zell.
Apartman s pogledom na Moselle
Uronite u prirodu, rezervirajte sada. Mirni apartman na romantičnoj Mozeli Wlan
Održivo
S pogledom na Collis, staru gradsku jezgru i panoramu rijeke Mozel, apartman Collis jamči romantičan odmor na Mozelu u Zellu i ugodan odmor na Mozelu.
Održivo
Kuća Bischofstein FeWo Elisabeth
Novo namješten apartman za odmor, cca 78 m2, drugi apartman za odmor u kući Bischofstein, smješten direktno na Moselle, s prekrasnim pogledom na rijeku i dvorac Bischofstein.
NOVI APARTMAN, JUŽNJAČKI ŠTIH SUSRET S STILSKOM ELEGANCIJOM U VELIKOJ VILI NA LADANJU. ODMOR U EKSKLUZIVNOM AMBIJENTU UZ PUNO UDOBNOSTI I ZDRAVOG OPUŠTANJA U SRED ZELENE OAZE!
Vrlo održiv
Miran, udoban i moderan stan, dobra opremljenost, zaseban položaj u prizemlju, terasa od cca 45 m² s impresivnim pogledom na Moselle i strme vinograde
Održivo
Apartman Moseljuwel u Traben-Trarbachu, 250 kvadratnih metara za do 6 osoba, 2 sobe.
Ferienwohnung an der Mosel/am Moselradweg - App 02 - Alt Müstert
Alt Müstert - kuća za odmor s 3 odvojena apartmana za odmor u Piesportu na obalama Moselle / biciklističke staze Moselle između Triera i Bernkastel-Kues.
Održivo
Hist.Weinbauschule Fewo Prinzenkopf
3 apartmana s balkonom i pogledom na Mosel. Privatno parkiralište odmah uz kuću.
Održivo
Weyerhof kuća za odmor sa stilom, Moselle
Romantična kućica u seoskom stilu, veliki vrt, roštilj i vrtni namještaj, 2 bicikla. u blizini Koblenza. Čisti odmor i opuštanje!
Ferienhaus für 6 bis 12 Personen
Kuća za odmor u Neumagen-Dhronu za 8-12 osoba, 200 m² stambene površine, WiFi, vrt s vanjskim roštiljem
5% Last minute 15.03.2026 - 19.03.2026
Ferien- und Wellnessweingut Bienert
Ferien +Wellness Vinarija Bienert Zell-Mosel 60m²+ Terasa s pogledom na Moselu, 3 sobe, kupaonica, maks. 2-3 osobe, kućni ljubimci na upit.
Mjesto za punjenje energije: Vaš apartman Lieblingsplatz s puno svjetla, prekrasnim pogledom, elegantnom udobnošću i velikim balkonom sa ležaljkama za sunčanje – dođite i osjećajte se kao kod kuće.
4 zvjezdice za Briedeler Herzchen
Dobrodošli u Briedeler Herzchen: Uživajte u opuštajućim danima na Moseli! Apartman za 2-4 osobe, 2 spavaće sobe, balkon s pogledom na rijeku – u vinskom imanju Simonis.
Apartmani Bernkasteler Moselle/Burgblick
8 apartmana za odmor s balkonom ili terasom s prekrasnim pogledom na dvorac (osvijetljen u večernjim satima) za 2 do 8 osoba
Održivo
Ekskluzivan apartman za odmor Anni
Ekskluzivan apartman za odmor sa gospodskim štihom, na moselskoj promenadi u Zellu. Doručkujte na velikom balkonu, djelomično natkrivenom, s romantičnim pogledom na vodu.
Lijepo namješten stan s balkonom i pogledom na dvorac Metternich, prilagođen djeci. objekt, dod. TV u spavaćoj sobi, krevet s oprugama, psi dobrodošli!
15% Akcija 21.03.2026 - 01.04.2026
Obiteljski odmor na Moselu. Kuća za odmor Birgit u Mülheimu/Moselu idealna je za odmor s djecom. Djeca se mogu ispuštati na travnjaku koji graniči s terasom
Ugodna, mala kuća za odmor (cca. 45 m²) za 2 osobe neposredno ispod Reichsburg Cochema, 200 m od centra, ali na mirnoj lokaciji.
Apartman Josefin u Pellingemu, samo 7 km od Trier, na mirnoj lokaciji na visini s panoramskim pogledom na prirodu, s 66 kvadratnih metara stambene površine za 2 osobe. Samo 7 km do Trier.
Vrlo održiv
Vaša kuća za odmor u prekrasnom Moselle vinskom gradu Senhals nalazi se na tihoj periferiji s neometanim pogledom na Moselle.