Apartmani i kuće za odmor u Sjevernoj Nizozemskoj
5 zvjezdica za odmor u bungalovu parkirati Strandslag, Julianadorp za 5 osoba, za nepušače kuća
Održivo
Novouređen bungalov na IJsselmeer Friesland s velikim sobama i privatnim parkingom!
Kvalitetna, moderna kuća za odmor u mirnom mjestu s prekrasnim pogledom na jezero. U blizini dina i beskrajne pješčane plaže.
Ukusno namješten kuća u isklj. Periferni položaj s pogledom dina, plaža Julianadorp aan Zee, North Holland, Sjeverno more
Održivo
5% Akcija 26.06.2026 - 11.07.2026
Posebna kuća za odmor ... Zašto posebna kuća? Naći ćete u cijeloj Nizozemskoj nema takve opremljenoj kući ...
Posebno održiv
Prekrasna vila sa saunom, kaminom, bežični, plaža, igralište za golf, teniski teren
Ugodan vikend u Sjevernoj Nizozemskoj na Sjevernom moru
Održivo
Luksuzna vila, kamin, W-Lan, novouređen s top opremom! Kupaonica s Sunshower a od veljače 2017. "novi" finskom saunom, ograđenim vrtom, u blizini plaže, odmor sa psom.
Dobro održavana kuća, privatni najam dnevni, blagovaona s opremljena kuhinja, kamin, 3 spavaće sobe, idealno za 5 osoba, WLAN, 2 WC-om, terasom i roštiljem
Održivo
10% Akcija 11.07.2026 - 18.07.2026
Möwennest ***** (Ooghduyne 70)
Samostojeća (potpuno mordernisierte i obnovljen) vila sa saunom i jacuzzijem u blizini plaže za do 6 osoba i psa ;-) već rezervirano za 2017 !!!
Vrlo održiv
Kuća za odmor u Julianadorp Zee (North Holland) / 5 osoba / 3 spavaće sobe / 400 m do plaže / WLAN
"ZEEWIND" je ugodna kuća za odmor samo 100 m od plaže i mora te 20 m od dina.
Haus Freya: je kuća za odmor za 4 osobe, prekrasno smještena uz malo jezero, nedaleko od Sjevernog mora u blizini Callantsooga.
Održivo
Wasserparadies 12 Mtr. Molu kod kuće 4-6 P. plaža u blizini
Kvalitetan 4-star hotel s Wi-Fi se nalazi na mirnoj lokaciji u ležeći izravno na dinama Holiday Park Strandslag i opremljen sa svim sadržajima.
Blizu plaže, obiteljski, 4 zvjezdice Od Uskrsa 2016. stroj za pranje rublja.
Dobro održavana kuća na gornjem katu, s pogledom na dine i blizu plaže.
Prizemlje, dobro održavan bungalov s velikim vrtom u turističkom park za djecu. Samo 500m od široke pješčane plaže. Od travnja 2016. WLAN je dostupan.
Ova samostojeća kuća za odmor s puno privatnosti nalazi u malom bungalov park s prekrasnom, mirnom mjestu. Kuća je opremljena sa Wi-Fi.
Mediteranska kuća s bazenom na plaži
Freist. Najbolja plaža kuća u mediteranskom stilu, pogled more, 400m² vrt, južna terasa s roštiljem, osiguran bazen s dječjim bazenom, bicikli, zimski vrt
30% Last minute
Kuća za odmor - Prekrasan pogled -
Dizajn Vikendica na IJsselmeer s prekrasnim pogledom, na samoj vodi sa svojim gatu, vrtovima i puno sunca, 3 spavaće sobe, 2 kupatila, bežični, kamin, 2 parking mjesta
Održivo
Komforna kuća za odmor ima prekrasan pogled na dine, za 6 osoba, 5 bicikala, kolica, WiFi.