0 Apartmani i kuće za vaš skijaški odmor u Waakirchen
Dragi posjetitelju,
nažalost, za ovaj zahtjev nije pronađen smještaj!
Što možete učiniti:
Dragi posetitelji,
Na žalost, nisu pronađeni smještaji koji bi odgovarali ovom upitu!
Što bi ste mogli učiniti:
- Izbrišite sve filtere (pritisnite lijevo na "izbrisati filter")
- Provjerite način pisanja riječi
- Pokušajte druge tražene pojmove
- Pokušajte općenitije tražene pojmove
Smještaji u blizini Waakirchen
Ovi smještaji odgovaraju vašoj pretrazi, ali se nalaze izvan ciljanog područja.
Schatzlova koliba 12 ljudi 6SZ
Vrtlog, pogled na planine, stoljetna stabla očaravaju, tiho, iznad krovova povijesnog starog grada. Suteren 2 spavaće sobe, 1 kupaonica
Prekrasan apartman za odmor u udobnoj kući od 50 m² s terasom. Lijepo novo namješten dnevni boravak s dodatnim ležajevima i odvojenom spavaćom sobom.
Idealno za pse: kuća za odmor s ograđenim vrtom za jednu osobu na mirnoj lokaciji na rubu grada na sunčanoj južnoj padini. Udobna oprema s perilicom posuđa, WLAN
Svijetao, nepušački stan za 2-3 osobe na mirnoj, prirodnoj lokaciji na rubu naselja, prizemlje s pogledom na vrt, parket, moderan namještaj od punog drveta, odvojena spavaća soba, kuhinja/dnevni boravak s kaučem na razvlačenje, tuš kabina
Vrlo održiv
Gästehaus & Ferienwohnungen Huber
Dobrodošli u gostinjsku kuću Huber uživajte u svom sanjarskom odmoru u našoj mirno smještenoj gostinjskoj kući s pogledom na planine.
Pansion Michaela - grupna kuća
Naš pansion idilično je smješten u podnožju Alpa, okružen gradovima Oberammergau, Garmisch-Partenkirchen i Murnau.
2-sobni stan u Bergschlössl u Oberaudorfu. Ima 48m² i može primiti do 3 osobe. Moguć i drugi gost na upit.
Kuća Karwendelsonne - apartman ELENA
Ferienwohnung Elena: Svijetao, ugodan apartman za do 3 osobe. Dva balkona – jutarnje sunce i večernje sunce s pogledom na planine. Savršeno za parove, prijatelje i opuštajući odmor.
Kuća Karwendelsonne - Apartman ADRIANE
Mittenwald uživajte: Apartman Adriane s balkonom i širokim pogledom na Wetterstein. Savršeno za parove i prijatelje, bilo aktivno u planinama ili opušteno – pas dobrodošao
Dva susjedna apartmana za dvije osobe svaki s velikom panoramskom terasom za sunčanje i prekrasnim pogledom na Mittenwald i okolne planine!
Održivo
Omiljene regije i mjesta za Vaš Skijaški odmor u Waakirchen
Još uvijek tražite pravog gosta za svoju kuću ili svoj apartman za odmor?