5 Apartmani i kuće za vaš odmor na plaži u mjestu Bernkastel-Kues
Smještaji u blizini Bernkastel-Kues
Ovi smještaji odgovaraju vašoj pretrazi, ali se nalaze izvan ciljanog područja.
Apartman Moselschiefer u Traben-Trarbachu, 110 m² za 2 osobe.
Apartman Moseljuwel u Traben-Trarbachu, 250 kvadratnih metara za do 6 osoba, 2 sobe.
S pogledom na vodu - apartman s balkonom i pogledom na Moselle za 2 osobe. u Briedelu na Moselleu. Odvojena spavaća soba, ležaljke i doručak na balkonu. kušanje vina
Vrlo održiv
4 zvjezdice za Briedeler Herzchen
Dobrodošli u Briedeler Herzchen: Uživajte u opuštajućim danima na Moseli! Apartman za 2-4 osobe, 2 spavaće sobe, balkon s pogledom na rijeku – u vinskom imanju Simonis.
Udobna kuća za odmor Annemarie
Potpuni odmor na Moselu! Prostran apartman od 78 m² za 2-4 osobe s balkonom i pogledom na Mosel
Održivo
Doći, osjećati se ugodno, odahnuti - Vaš apartman za odmor u Zell an der Mosel Mjesto za opuštanje i uživanje: stilski uređeno, mirno smješteno, s svim udobnostima za nezaboravne dane.
Apartman Stubenhocker Zell Mosel
Wow, bit će prva pomisao kada uđete u ovaj stan i prvi pogled na vodu padne. S lokacijom brzo postajete kauč krumpir :-)
Moselski šarm s pogledom na vodu u Zell-u
Staklena ograda gotovo daje osjećaj da sjedite na brodu. Uživajte na terasi za sunčanje s pogledom na vodu u apartmanu Moselflair u neposrednoj blizini rijeke Moselle.
Tako da vaš odmor na Moselu postane nezaboravno iskustvo. Moderan apartman za odmor u Zell an der Moselu, s velikom terasom (35 m2) i romantičnim pogledom na more.
Fewo Hallenbach s balkonem na Mosel
Provedite nezaboravan odmor na Moselu, samo nekoliko minuta hoda do romantičnog starog grada Zell. Komforan apartman s balkonom i pogledom na more.
Udoban apartman za odmor Moselschleife
život na rijeci. U apartmanu za odmor Moselschleife možete uživati u pogledu na more i vinograde. Za nekoliko minuta hoda možete doći do pješačke zone Zell.
Apartman za odmor Gretchen nalazi se samo nekoliko metara od rijeke Moselle. Stari grad Zell Mosel nalazi se na pješačkoj udaljenosti uz vinski bar i restorane
Alte Weinhandlung apartman za 2 do 5 osoba, s balkonom i pogledom na Moselle. Pekare, restorani, vinski barovi i biciklistička i pješačka staza Moselle u neposrednoj blizini.
Hist.Weinbauschule Fewo Prinzenkopf
3 apartmana s balkonom i pogledom na Mosel. Privatno parkiralište odmah uz kuću.
Održivo
Udoban apartman u Zell-Kaimtu za 2-3 osobe, blizu starog grada - velika terasa s pogledom na Moselle. Udoban apartman za odmor udaljen je samo nekoliko minuta hoda od stare gradske jezgre.