Natrag
Traži

Vikendica uz jezero #5 / 6 spavaćih soba

maks.  20  Gosta/Gostiju
200m²
6 spavaće sobe
Dijelovi
Navedite datume putovanja za točne cijene

Održivo Ova nekretnina zadovoljava 5 od 12 kriterija održivosti.

2 Gosta/Gostiju



39 puta dodano listi želja

Već više od 8 godina online


Opis

Kuća za odmor br. 5 prostire se na dvije etaže i sastoji se od dvije stambene jedinice koje su međusobno povezane prostranim dnevnim boravkom i zimskim vrtom. Pruža mnogo prostora za velike obitelji, grupe prijatelja ili višegeneracijski odmor te spaja zajednički boravak s ugodnim mogućnostima povlačenja.

Preko terase, na kojoj su za vas pripremljeni stolovi, stolice i roštilj, dolazite izravno u svijetli dnevni boravak/zimski vrt. Ovdje se nalaze blagovaonski stolovi s ukupno 16 stolica, udoban kutak s kaučem, dvije fotelje, komoda, veliki side-by-side hladnjak te 55-inčni LED TV. Panoramski prozori okrenuti prema jugu osiguravaju puno svjetla i pružaju prekrasan pogled preko velike livade za igru i sunčanje sve do jezera.

U lijevoj polovici kuće u prizemlju se nalaze kuhinja, dvije kupaonice i dvije spavaće sobe. Kuhinja je potpuno opremljena perilicom posuđa, dva hladnjaka, staklokeramičkom pločom s pećnicom, mikrovalnom pećnicom, aparatom za kavu, kuhalom za vodu, tosterom i svim potrebnim kuhinjskim priborom. Prednja kupaonica ima tuš u razini poda, umivaonik i WC. I druga kupaonica u stražnjem dijelu opremljena je umivaonikom, WC-om i tušem u razini poda. Prva spavaća soba u prizemlju opremljena je s dva odvojena kreveta, noćnim ormarićem i ormarom. Druga spavaća soba sastoji se od bračnog kreveta, jednog kreveta za jednu osobu, noćnih ormarića i ormara za odjeću. Spiralnim stepenicama u kuhinji dolazite do treće spavaće sobe ove polovine kuće na gornjem katu. Radi se o prostranom dnevnom i spavaćem prostoru s bračnim krevetom i dva kreveta za jednu osobu, kaučem, dvije fotelje, stolićem, ormarom za odjeću, noćnim ormarićima i LED TV-om. U desnoj polovici kuće također se nalaze dvije spavaće sobe i kupaonica u prizemlju te još jedna spavaća soba na katu. Iz dnevnog boravka najprije ulazite u prolaznu sobu s krevetom na kat, kaučem na razvlačenje i ormarom. Odatle dolazite u stražnju spavaću sobu, koja je opremljena bračnim krevetom i dva odvojena kreveta te dodatnim sjedećim mjestima, kao i u kupaonicu s tušem u razini poda, umivaonikom i WC-om. Preko spiralnih stepenica u prolaznoj sobi dolazite do spavaće sobe na katu. I ovdje vas očekuje prostrana stambena i spavaća etaža s bračnim krevetom i dva odvojena kreveta, kaučem, foteljama, stolićem, ormarom, noćnim ormarićima i LED TV-om.

Kuća za odmor br. 5 nudi puno prostora za zajedničke obroke, ugodne večeri i opuštajuće sate na terasi – s prekrasnim pogledom na zelenilo i jezero. Idealno za sve koji žele zajedno provesti odmor, a ipak uživati u dovoljno prostora za sebe.

Dovođenje kućnih ljubimaca (pasa, mačaka i sl.) je dopušteno, ali ih je potrebno prijaviti prilikom upita i naplaćuje se dodatna naknada.

Rado smo vam na raspolaganju za savjetovanje, organizaciju i provedbu određenih događanja.

Puno pozdrava iz zemlje tisuću jezera. Sve dodatne informacije i druge mogućnosti smještaja pronaći ćete na našoj web stranici:
schweriner-seenplatte. de.

Mogućnosti spavanja

Spavaća soba 1
dupli krevet
jednokrevetna
jednokrevetna
Spavaća soba 2
jednokrevetna
jednokrevetna
Spavaća soba 3
dupli krevet
jednokrevetna
Spavaća soba 4
krevet na kat
jednokrevetna
Spavaća soba 5
dupli krevet
jednokrevetna
jednokrevetna
Spavaća soba 6
dupli krevet
jednokrevetna
jednokrevetna

Sobe i oprema

Kućni ljubimci po dogovoru Kućni ljubimci po dogovoru
Nepušači Nepušači
WLAN bežična lokalna mreža WLAN bežična lokalna mreža
Vrt Vrt
Televizor Televizor
Terasa Terasa
Stroj za pranje posuđa Stroj za pranje posuđa
Stroj za pranje rublja Stroj za pranje rublja
Dječji krevetić Dječji krevetić
Pregled sve opreme

Dolazak/lokacija

Pokazati zemljopisnu kartu

Dolazak i udaljenosti

Plaža 0.05 kilometar

Jezero 0.05 kilometar

Skijaška uspinjača 90 kilometar

Mogućnost kupovine 3 kilometar

Restoran 3 kilometar

Centar grada/mjesta 0.3 kilometar

Autobus 0.3 kilometar

Zračna luka 40 kilometar

Kolodvor 18 kilometar

Izlaz s autoceste 25 kilometar


Mjesto i položaj smještaja

Feriendorf Sternberger Seenland nalazi se u Dabelu, naselje Holzendorf, samo 4 km od Sternberga – usred prekrasne regije prirodnog parka „Sternberger Seenland“. Na našem posjedu od 2,5 hektara boravite izravno uz kristalno čisto jezero Holzendorfer See. Ovdje odmor počinje točno tamo gdje svakodnevica prestaje: između vode, šume i širokog neba.

Uz našu obalu dugu oko 200 metara nalaze se čak tri vlastita mjesta za kupanje. Na mjestu za logorsku vatru ulaz u vodu je vrlo plitak – savršeno za djecu. Oko 80 metara dalje i četveronožni ljubimci smiju u osvježavajuću vodu. A tko voli potpuno opušteno, nešto dalje prema šumi pronaći će našu FKK plažu.

I ribiči će kod nas doći na svoje: s četiri mjesta na obali možete iskušati svoje „Petri Heil“. Dva ribarska mola s klupama pozivaju na opušteno zadržavanje. Za male istraživačke ture po vodi na raspolaganju je deset čamaca na vesla i jedan pedalina u obliku labuda. U samom parku očekuju vas travnjaci za ležanje, klupe i ugodno mjesto za logorsku vatru – jednom tjedno ovdje pucketa vatra za sve goste (ovisno o vremenu). Za djecu postoje čak dva igrališta s ljuljačkom, toboganom, klackalicom i penjalicom. Sportske aktivnosti nude se na terenu za odbojku na pijesku i odbojku, nogomet, košarku, nogometni tenis ili na naša četiri stola za stolni tenis. U igraonici biljar, zračni hokej i stolni nogomet pružaju zabavu. Sve kuće, apartmani i mobilne kućice okrenuti su prema jugu i nude pogled na jezero – bilo s balkona ili s terase. Vrtni namještaj i roštilj na ugljen su naravno uključeni.

I okolica ima mnogo toga za ponuditi: iznajmljivanje bicikala, još jedno mjesto za kupanje, šumske pješačke, jahačke i biciklističke staze počinju praktički pred vratima i nisu daleko. Sternberg s povijesnom starom gradskom jezgrom, crkvom i muzejskim kafićem možete stići za nekoliko minuta. Brojna izletišta kao što su Slavenburg Groß Raden, samostan Dobbertin ili Schwerin s dvorcem i Güstrow s prirodnim parkom pozivaju na istraživačke ture.

A ako vas privlači more, plaže Baltičkog mora kao na otoku Poel, u Boltenhagenu ili Warnemündeu lako su dostupne. Također se Hansestadt Wismar ili Rostock nude za jednodnevni izlet. Čak su i Hamburg ili Berlin lako dostupni. Holzendorf se nalazi u srcu Mecklenburg-a – između Baltičkog mora, Schwerinskog jezera i Müritza, u trokutu Schwerin–Güstrow–Wismar. Ovdje ćete doživjeti „zemlju tisuću jezera“ s njenim impresivnim životinjskim svijetom: orlovi ribari, ždralovi i vodomari nisu rijetkost.

Bilo da je riječ o obiteljskom odmoru, grupnom putovanju, aktivnom odmoru, putovanju za seniore ili boravku bez prepreka – kod nas ćete pronaći mir, prirodu, sport, igru i puno opuštanja. A ponekad ne treba ništa više od mola, zalaska sunca i tihog šuštanja jezera da znaš: Upravo ovdje sam želio biti.


Mogućnosti provođenja slobodnog vremena

Pecanje
Biciklizam
golf
Lov
Vožnja kanua
Brdski biciklizam
Jahački sport
Plivanje
Jedrenje
Ronjenje
Tenis
Odbojka
Pješačenje/hodanje kao sport

Smjernice

upozorenja najmodavca

Čekiranje pri dolasku: 16:00
Čekiranje pri odlasku: 10:00
Akontacija: 50 % prilikom bukinga
Ostatak plaćanja: 3 tjedna prije dolaska

dodatne informacije o cijeni najma:

Bez boravišne pristojbe!!!

Svi dodatni troškovi već uključeni!!!

Rezervacije manje od 7 noćenja nisu moguće u srpnju i kolovozu.

Ako želite rezervirati manje od minimalnog boravka za ostatak godine, kontaktirajte nas.

Nažalost, kod nas nije moguće rezervirati samo jednu noć.

Mogućnosti Plaćanja:

Prijenos
Gotovina

ostale informacije:

Daljnje ponude za samce, parove, obitelji i grupe od 2 do 120 osoba!

Budući da vam možemo ponuditi mnogo različitih kuća za odmor ovdje i u obližnjoj šumovitoj i vodenoj okolici, molimo pogledajte i naše ostale ponude:

Dabel OT Holzendorf (turističko naselje izravno na jezeru Holzendorfer See):
- 1x apartman s 1 spavaćom sobom, natkrivenim balkonom, za do 4 osobe
(Broj objekta: 46992)
- 5x apartman sa po 2 spavaće sobe, natkrivenim balkonom, za do 6 osoba
(Broj objekta: : 40497)
- 3x apartman s po 2 spavaće sobe, natkrivena terasa, za do 7 osoba
(Broj objekta: 94421)
- 2x apartman za osobe u invalidskim kolicima s po 2 spavaće sobe (krevet s motorom za podešavanje), tuš kabina prilagođena za kolica, natkrivena terasa, do 5 osoba
(Broj objekta: 59882)
- 4x mobilna kućica uz jezero s po 2 spavaće sobe, kupaonica, dnevni boravak i terasa
(Broj objekta: 94434)
- 1x mobilna kućica uz jezero s 3 spavaće sobe, kupaonica, WC, dnevni boravak i terasa
(Broj objekta: : 47854)
- 3x kuća za odmor (svaka 150 m²) sa po 4 spavaće sobe, zimskim vrtom, za do 12, 13 i 15 osoba
(broj objekta: 35967 & 94416 & 94417)
- 1x kuća za odmor "Bungalov direktno na jezeru" s 5 spavaćih soba, zimskim vrtom, natkrivenom terasom, vrtom, za do 12 osoba
(broj objekta: 59766)
- 2x kuća za odmor (svaka 200 m²) sa po 6 spavaćih soba, zimskim vrtom, terasom, za do 16 i 18 osoba
(broj objekta: : 59872 & 115391)

- 5 dodatnih prostorija za grupe za 20, 2x 30, 50 i 80 osoba

Kukuk:
- Kuća za grupe "Hostel zum Kukuk" za do 60 osoba s 19 spavaćih soba, 2 prostorije za grupe, terasom i vrtom
(Broj objekta: 36962)
- Kuća za odmor s 5 spavaćih soba, zimskim vrtom, terasom i vrtom, za do 14 osoba
(Broj objekta: 40453)

Borkow:
- Kuća za grupe "Haus am Walde" s 29 spavaćih soba za do 120 osoba, 6 prostorija za grupe, dvoranom, terasom i vrtom
(Broj objekta: : 60438)

Schlowe (direkt am Klein Pritzer See):
- 1x bungalov ispod hrasta direktno na jezeru
(Objekt-br. : 94799)
- 1x bungalov direktno na kupališnom i ribolovnom jezeru
(Objekt-br. : 68274)


Tko dolazi u Sternberger Seenland?
Grupe, udruge, obitelji, klubovi, crkvene zajednice, školski razredi, ribiči, lovci, ljubitelji prirode, sportaši, turističke grupe

Za koju prigodu?
Odmor, ribolovni odmor, obiteljska okupljanja i izleti, grupna putovanja, grupna putovanja, proslave (obiteljske proslave, svadbene proslave, itd.) ), okupljanja razreda, izleti razreda, izleti, autobusna putovanja, gradske, jezerske i autobusne ture, sastanci, konferencije, vođene šetnje svih vrsta

Kada?
Cijele godine, ali posebno tijekom ljetnih praznika i na blagdane (Uskrs, Uzašašće, Duhovi, Božić, Nova godina).

Što raditi u zemlji jezera?
Planinarenje, jahanje, kupanje, pecanje, vožnja biciklom i čamcem, jedrenje, mini golf, proslave, promatranje prirode, životinja i ptica, ples, fotografiranje, kuglanje, bowling, vožnja drezinom i kanuom. Rado smo vam na raspolaganju za savjetovanje, organizaciju i provedbu određenih događanja.


Srdačan pozdrav iz zemlje tisuću jezera.
schweriner-seenplatte. de.


Raspoloživost

pokaži 12 mjeseci

slobodno zauzeto Dan dolaska tj. odlaska

Datum posljednjeg aktualiziranja: 20.04.2026


Kuća za odmor još ne postoji evaluacija

Recenzije se provjeravaju na njihovu autentičnost. Više o tome u našim preporukama za procjenu.
Predati evaluaciju

kontakt

Tvrtka FeWoDabel.de
gospodin G. Schröder

gospodin G. Schröder

Želim vam fantastičan odmor koji nikada nećete zaboraviti! Molimo da sve upite i upite šaljete telefonom od h do h ili e-mailom na .

Domaćin od: 04.04.2010

kvota reagiranja: 100%

vrijeme reagiranja: ispod 1h

Jezici za kontakt: njemački, engleski

vrijeme servisa za klijente: po.-pe. 08:30-20:00; su.-ne. 10:00-18:00

Broj objekta: 115391

Prikaži podatke za kontakt Prikaži podatke za kontakt

0049(0) 3848520261

0049(0) 1723039541

Prijavi Oglas

Možete prijaviti oglas ako smatrate da nešto nije u redu. Oglas će zatim pregledati tim ferienhausmiete.de.


*obavezna polja

Pravno obavijest: Slanjem obrasca slažem se s Uvjetima korištenja. Klikom na "Pošalji" dajem suglasnost za obradu i korištenje mojih podataka sukladno Izjavi o privatnosti.

Prijaviti kršenje pravila Prijaviti kršenje pravila

Dalji smještaji od gospodin G. Schröder

Pokazati sve smještaje od gospodin G. Schröder

Drugi smještaji koji bi vam se također mogli svidjeti


ostale informacije

Ideje za odmor: Odmor s psom

Broj objekta: 115391

Posljednje ažuriranje: 30.04.2026

Oglas je online od: 8 godina, 2 mjeseca

URL: https://www.resido.hr/115391.htm

FeWoDabel.de

Gospodin Gerd Schröder

Dorfstraße 38

19406 Dabel

0049(0) 3848525811

384858015

Imate li pitanja o ovom smještaju?
Otposlati poruku
Chat