100% Preporuka
Već više od 5 godina online
Oprema
Vanjsko područje
Kupaonica
Kupaonica 1
kupaonica sa tušem i kadom
Kuhinja
Uređaji i pribori
Podobno za
Spavaća soba
Ukupan kapacitet noćenja: 6
Dolazak/lokacija
Dolazak i udaljenosti
Jezero 0.4 kilometar
0.4 kilometar
Mogućnost kupovine 4 kilometar
4 kilometar
Centar grada/mjesta 2 kilometar
2 kilometar
Mogućnosti provođenja slobodnog vremena
Smjernice
Raspoloživost
Koristite kalkulator cijena da biste saznali dostupnost i cijenu.
54 evaluacije
Ukupna ocjena
Bas Beukering
Ugodna soba s kaminom. Dobar krevet, nema WiFi-a, nema problema. Puno smo putovali, u MuDam u Luksemburgu i u The Family of Man u Clerveau.
Louis tancredi
vrlo čista smještaj pri našem dolasku, prostran smještaj, vrlo mirno mjesto. mali problem s prljavim posuđem (sigurno prethodni stanar) veliki problem (miris vlage u sobama dolje)
Jeffrey Kaffa
Izvrsne informacije unaprijed, ljubazan mail od iznajmljivača s praktičnim informacijama. Lokacija chaleta je malo teža za pronaći (navigacija Waze vodi do kampa, chalet se nalazi otprilike 500 m dalje, u malom parku chaleta). Po dolasku su vrata (kako je navedeno u mailu) već bila otvorena, svjetla su bila upaljena, a grijanje je već radilo. Sjajan doček! ) Sam chalet je vrlo uredan, dovoljno prostran (za najmanje 5 osoba) i doista daje osjećaj odmora. Bilo je dovoljno drva za kamin, a također nisu nedostajali ni šibice ni potpala. SPAR Gouvy je udaljen oko 5 minuta vožnje, trgovački centar Knauf u Luksemburgu je 10 minuta vožnje. Lokacija uz glavnu cestu nije uopće smetala. Sve u svemu, odlično provedeno dugo vikend!
M.J. de Wolf
Kućica ugodno uređena, nema vrata između dnevnog boravka i hodnika s pristupom kupaonici i WC-u. Vrt s puno privatnosti, slobodan pogled straga, dobre vrtne stolice. Ipak, čuje se prometna buka zbog obližnje glavne ceste. U blizini chaleta je početna točka nekoliko lijepih kratkih i dugih - označenih - šetnji. Nakon našeg pitanja, iznajmljivači su se pokazali vrlo uslužni i skromni. Imali smo lijep odmor u Chalet de Cherapont.
Shanice van der Kieft
Lijepa okolina, divno za šetnju (ili druge aktivnosti na otvorenom/vodi) s lijepim jezerom s plažom na pješačkoj udaljenosti (nažalost, zabranjeno za pse). Chalet je bio uredan i ugodan. Vrt je velik, većinom ograđen biljkama, ugodno miran i privatno. Mi, uključujući psa, jako smo se zabavljali tijekom našeg boravka. Osim lijepe okoline Gouvy, uživali smo i u prekrasnim šetnjama i vožnjama kroz Luksemburg.
kontakt
Tvrtka Belvilla
Domaćin od: 08.01.2020
Jezici za kontakt: njemački, engleski
vrijeme servisa za klijente: po.-če. 09:00-14:00; pe. 09:00-12:00
Broj objekta: 301932
Dalji smještaji od Belvilla
Bastnach, Belgija, Evropa
Geilich, Valonija, Belgija
Geilich, Valonija, Belgija
Drugi smještaji koji bi vam se također mogli svidjeti
Vielsalm, Belgija, Evropa
Winterspelt, Eifel, Rheinland-Pfalz
Winterspelt, Eifel, Rheinland-Pfalz
ostale informacije
Kuće i apartmani za odmor u Belgiji
Kuće i apartmani za odmor u Valoniji
Ideje za odmor: Odmor s psom
Broj objekta: 301932
Posljednje ažuriranje: 20.05.2026
Oglas je online od: 5 godina, 5 mjeseci
URL: https://www.resido.hr/301932.htm
«Kuća za odmor Dopust za oporavak Geilich» je dobio ocjenu gosta 4.1 (ljestvica ocjene: od 1 do 5) od 54 danih recenzija evaluacije.