apartman za odmor Obiteljski odmor Burg auf Fehmarn
100% Preporuka
Već više od 4 godine online
Sobe i oprema
To je ono što ovaj smještaj nudi
Unutarnje područje
Vanjsko područje
Za obitelji
Ostala oprema
Podobno za
Dolazak/lokacija
Dolazak i udaljenosti
Plaža 7 kilometar
7 kilometar
Mogućnost kupovine 1.5 kilometar
1.5 kilometar
Autobus 2 kilometar
2 kilometar
Kolodvor 4 kilometar
4 kilometar
Mogućnosti provođenja slobodnog vremena
Smjernice
Raspoloživost
Koristite kalkulator cijena da biste saznali dostupnost i cijenu.
5 evaluacije
Ukupna ocjena
Nažalost, oprema stana nije baš moderna. Vrlo neudobna sjedala i za veliki stan postoji samo jedan ormar. Vrt je zapravo vrlo lijep, ali vrtni namještaj nije upotrebljiv jer se nikada ne čisti. Sve je puno ptičjeg izmeta, vrlo odvratno. Šteta zapravo. S više ljubavi i radosti moglo bi biti vrlo lijepo. Tim više što je bilo mnogo djece.
Sljedeći nedostaci su utvrđeni: W-Lan priključak nije bio dostupan. Zajednička perilica rublja nalazila se u vrlo zapuštenoj prostoriji u pomoćnoj zgradi, kao i dječji Kettcarovi, koji su se jedva mogli voziti po šljunčanim stazama. Prostor za odlaganje bicikala i kanti za smeće također je bio vrlo prljav. U stanu nije bilo sušilice za rublje, kako bi se npr. mogli osušiti ručnici za tuširanje i plažu. Umjesto toga, trebala se koristiti uže za rublje udaljeno od zgrade.
Apsolutno savršeni apartman za nas kao obitelj. Oprema je savršeno odgovarala, uključujući vanjski prostor s igralištem i mogućnostima za igru. Lokacija je centralna, a automobilom/biciklom brzo se dođe do turističkih atrakcija. Stoga možemo preporučiti smještaj s 5 zvjezdica. Hvala vam na lijepom vremenu.
Vrlo lijep apartman za odmor, a stručna pomoć gospođe Meier bila je vrlo prijateljska i ljubazna. Cijeli dvorišni prostor poziva na opuštanje, mnogo smo toga vidjeli i smatrali smo da je cijela okolina vrlo lijepa. Dvorište je vrlo lijepo i dobro održavano, sigurno se vraćamo, hvala vam na svemu, jako smo se odmorili.
Prostrane, dobro opremljene apartmane za odmor na prostranom, održavanom bivšem imanju u središtu otoka s ljubaznom i uslužnom gospođicom Meier. Može se pronaći mir i opuštanje, kao i životinje i mogućnosti za igru za djecu. Veza s javnim prijevozom je nažalost prilično loša, no sve je lako dostupno s (najmjenim) biciklima iz susjednih mjesta. Tri puta dnevno polazi i autobus izravno iz mjesta. Navedena usluga dostave peciva, koja je hvaljena, više ne postoji za Bisdorf, šteta. Prekrasan otok s vodenim sportovima, malim znamenitostima, puno prirode i uređenim, mirnim, a ponekad i živahnim mjestima poput Burga, Petersdorfa i Burgstaakena.
kontakt
Tvrtka SECRA Bookings GmbH
Domaćin od: 27.05.2021
Jezici za kontakt: njemački, engleski
vrijeme servisa za klijente: po.-pe. 09:00-14:00
Broj objekta: 353527
Dalji smještaji od SECRA Bookings GmbH
Drugi smještaji koji bi vam se također mogli svidjeti
Fehmarn, Šlezija i Holštajn, Njemačka
Bisdorf, Baltic Sea, Šlezija i Holštajn
Bisdorf, Baltic Sea, Šlezija i Holštajn
ostale informacije
Kuće i apartmani za odmor u Njemačkoj
Kuće i apartmani za odmor u Schleswig-Holstein
Kuće i apartmani za odmor na Baltičkom moru
Ideje za odmor: Odmor na plaži
Broj objekta: 353527
Posljednje ažuriranje: 13.03.2026
Oglas je online od: 4 godine, 8 mjeseci
URL: https://www.resido.hr/353527.htm
«apartman za odmor Obiteljski odmor Burg auf Fehmarn» je dobio ocjenu gosta 3.9 (ljestvica ocjene: od 1 do 5) od 5 danih recenzija evaluacije.