Natrag
Traži

Kuća za odmor na moru

maks.  4  Gosta/Gostiju
40m²
1 spavaća soba
7%
Dijelovi
Navedite datume putovanja za točne cijene
7% Rano 01.02 do 09.07.2028
2 Gosta/Gostiju


DFV logo
Trustpilot - TrustScore 4.6
Best Price

Već više od 2 godine online


Opis

Otkrijte šarmantnu kuću za odmor „Vakantiehuis aan Zee 30“ u Egmond aan Zee!

Dobrodošli u našu udobnu kuću za odmor, udaljenu samo 100 metara od plaže. Zahvaljujući izvrsnoj lokaciji, plažu, dine i ugodni centar Egmond aan Zee s restoranima, kafićima i trgovinama možete lako dosegnuti pješice.

Kuća za odmor nudi smještaj za do 4 osobe i ima jednu spavaću sobu te susjedni prostor za spavanje. Tako je smještaj idealan za parove, male obitelji ili prijatelje koji žele provesti opuštajući odmor na Sjevernom moru.

Ugodna dnevna soba poziva na opuštanje nakon dana provedenog na plaži. Kompaktna kuhinja je praktično opremljena i nudi sve što vam je potrebno za pripremu doručka ili jednostavnog obroka. Oprema uključuje, između ostalog, aparat za filter kavu, kuhalo za vodu, ploču za kuhanje, hladnjak i kuhinjski pribor. Ispred kuće za odmor nalazi se mali vanjski prostor sa sjedećom garniturom, na kojem možete uživati u jutarnjoj kavi ili večeri na svježem morskom zraku. Smještaj također ima vlastiti ulaz, besplatan WiFi, sušilo za kosu.

Molimo obratite pažnju

Stepenice do prostora za spavanje su strme i stoga nisu prikladne za malu djecu ili osobe s ograničenom pokretljivošću. Otkrijte Egmond aan Zee

Bilo da želite opuštanje na plaži, šetnju kroz dine ili istraživanje ugodnog centra – sve je na dohvat ruke. Također, povijesni grad Alkmaar sa svojom poznatom tržnicom sira, kao i umjetničko selo Bergen, lako su dostupni automobilom ili biciklom.

Bez obzira na godišnje doba – Egmond aan Zee je prekrasno odredište za sve koji vole plažu, prirodu i opuštanje. Veselimo se što ćemo vas dočekati u Vakantiehuis aan Zee 30 i želimo vam nezaboravan boravak na Sjevernom moru! ?

Mogućnost spavanja

Spavaća soba
dupli krevet (160x200 cm)
dupli krevet (160x200 cm)

Sobe i oprema

Kućni ljubimci nisu dozvoljeni Kućni ljubimci nisu dozvoljeni
Nepušači Nepušači
Vrt Vrt
Televizor Televizor
Terasa Terasa
nije pogodno za djecu nije pogodno za djecu
nije pogodno za invalidska kolica nije pogodno za invalidska kolica
Pregled sve opreme

Dolazak/lokacija

Pokazati zemljopisnu kartu

Dolazak i udaljenosti

Plaža o 50 kilometar

Mogućnost kupovine o 50 kilometar

Restoran o 50 kilometar

Autobus 50 kilometar

Zračna luka 42 kilometar

Kolodvor 13 kilometar

Izlaz s autoceste 11 kilometar


Mjesto i položaj smještaja

Dobrodošli u našu udobnu kuću za odmor u Egmond aan Zee!

Veselite se opuštajućem odmoru, samo 100 metara od plaže. Uživajte u šumu Sjevernog mora, dugim šetnjama plažom i svježem morskom zraku – u svako doba godine pravo iskustvo odmora.

Ugodno središte Egmond aan Zee također možete lako dosegnuti pješice. Ovdje vas očekuju šarmantne trgovine, dobri restorani, ugodni kafići i sunčane terase – savršeno za opušten dan na moru. Direktno u blizini počinje prekrasno područje dina, koje poziva na divne šetnje i biciklističke ture. Otkrijte jedinstvenu prirodu, uživajte u miru i ostavite svakodnevicu iza sebe.

Naša kuća za odmor ima vlastiti ulaz, mali vanjski prostor sa sjedećom garniturom i nudi smještaj za do 4 osobe. S jednom spavaćom sobom i susjednim prostorom za spavanje idealna je za parove, male obitelji ili prijatelje. Bilo da želite uživati u plaži, prirodi ili opuštenom životu na obali – Vakantiehuis aan Zee 30 savršeno je polazište za nezaboravan boravak na nizozemskoj obali Sjevernog mora.

Veselimo se što ćemo vas uskoro dočekati u Egmond aan Zee! ?☀️


Mogućnosti provođenja slobodnog vremena

Biciklizam
golf
Vožnja kanua
Brdski biciklizam
Plivanje
Jedrenje
Surfanje
Tenis
Odbojka
Pješačenje/hodanje kao sport
kitesurfing
stolni tenis
nogomet
veslati stojeći

Smjernice

upozorenja najmodavca

Čekiranje pri dolasku: 15:00
Čekiranje pri odlasku: 10:00
Akontacija: 50 % prilikom bukinga
Ostatak plaćanja: 2 tjedna prije dolaska

dodatne informacije o cijeni najma:

Cijene su bez ali obavezno:

Boravišna pristojba: €2,20 eura (djeca do 4 godine besplatno)

Parking: €6 eura dnevno



Kuća se iznajmljuje tjedno u sezoni.

Vikendom dodatno naplaćujemo.

Uvjeti poništenja:

  • Polovina iznosa Vašeg bukinga umanjena za pristojbu koja se odnosi na poništenje tj. storniranje istog biće Vam vraćena tj. nadoknađena ako budete poništili tj. stornirali Vaš buking najkasnije 7 dana prije planiranog check-in datuma. Za poništenja koja će uslijediti manje od 7 dana prije planiranog check-in datuma neće biti nikakve nadoknade.

ostale informacije:

? Besplatan Wi-Fi dostupan je tijekom cijelog vašeg boravka.

? Za vrijeme boravka dobit ćete parkirnu kartu s kojom možete udobno parkirati u parkirnim zonama C i D oko smještaja.

?️ Posteljina i ručnici su uključeni u boravak.

? Smještaj je namijenjen nepušačima. Pušenje je naravno dopušteno na vanjskom prostoru.

? Kućni ljubimci nažalost nisu dopušteni u ovom smještaju. Veselimo se što ćemo vas dočekati u Vakantiehuis aan Zee 30 i već vam sada želimo prekrasan boravak u Egmond aan Zee! ?☀️


Raspoloživost

pokaži 12 mjeseci

slobodno zauzeto Dan dolaska tj. odlaska

Datum posljednjeg aktualiziranja: 27.07.2026


Apartman za odmor još ne postoji evaluacija

Recenzije se provjeravaju na njihovu autentičnost. Više o tome u našim preporukama za procjenu.
Predati evaluaciju

kontakt

Tvrtka De Kust Rentals
gospođa A. Vuuren

gospođa A. Vuuren

Domaćica od: 06.08.2016

kvota reagiranja: 100%

vrijeme reagiranja: ispod 1h

Jezici za kontakt: njemački, engleski, francuski, nizozemski

vrijeme servisa za klijente: po.-če. 09:00-14:00; pe. 09:00-13:00; su.-ne. 10:00-12:00

Broj objekta: 469414

Prikaži podatke za kontakt Prikaži podatke za kontakt

0031(0) 642501887

Prijavi Oglas

Možete prijaviti oglas ako smatrate da nešto nije u redu. Oglas će zatim pregledati tim ferienhausmiete.de.


*obavezna polja

Pravno obavijest: Slanjem obrasca slažem se s Uvjetima korištenja. Klikom na "Pošalji" dajem suglasnost za obradu i korištenje mojih podataka sukladno Izjavi o privatnosti.

Prijaviti kršenje pravila Prijaviti kršenje pravila

Dalji smještaji od gospođa A. Vuuren

Pokazati sve smještaje od gospođa A. Vuuren

Drugi smještaji koji bi vam se također mogli svidjeti


ostale informacije

Ideje za odmor: Odmor u gradu

Broj objekta: 469414

Posljednje ažuriranje: 27.07.2026

Oglas je online od: 2 godine, 5 mjeseci

URL: https://www.resido.hr/469414.htm

Imate li pitanja o ovom smještaju?
Otposlati poruku
Chat