Koliko košta smještaj za odmor u Winnemarku?
Prosječna cijena za kuće i apartmane za odmor u Winnemarku iznosi 125 € po noćenju.
apartman za odmor Obiteljski odmor Winnemark
Vrlo miran i udoban, ugodan apartman za odmor na idiličnoj lokaciji u prizemlju novoizgrađene friške kuće. Nekoliko metara od Schleija, s vlastitim mirnim vrtom.
Održivo
5% Akcija 28.03.2026 - 26.04.2026
Smještaji u blizini Winnemark
Ovi smještaji odgovaraju vašoj pretrazi, ali se nalaze izvan ciljanog područja.
Elegantan, moderan i visoke kvalitete na fantastičnoj lokaciji u fjordu Schlei na Baltičkom moru u Arnisu, najmanjem gradu u Njemačkoj! Prekrasan vanjski prostor sa saunom i molom.
Dobrodošli, naša kuća za odmor nalazi se u prekrasnoj regiji Schlei. Možete očekivati 70m² čistog odmora s 2 spavaće sobe, 1 dnevnim boravkom i 1 kuhinjom, u blizini Schleiha
Kuća za odmor "Uferruhe" u Rabenkirchen-Faulücku, nalazi se samo nekoliko koraka od vode i ima prekrasan vrt. Kuća za odmor može primiti do 6 osoba.
Održivo
Kuća za odmor bez prepreka za vaš odmor u zajedništvu s kombiniranim dnevnim boravkom i spavaćom sobom u danskom stilu - samo 250 m od Schlei!
10% Akcija 28.03.2026 - 11.04.2026
U idiličnoj regiji Schlei možete provesti svoj odmor sa svojom obitelji i kućnim ljubimcima u udobnoj kući za odmor s 5* s prizemljem bez prepreka, vrtom, saunom i kaminom!
15% Akcija 28.03.2026 - 11.04.2026
Moderan apartman za odmor između Schlei i Baltičkog mora
U kući za odmor s ČETIRI ZVJEZDICE (De lütte in the gulen Hus) u Kappeln-Kopperbyju pronaći ćete sve što vam je potrebno za svestrano uspješan odmor.
Održivo
U našoj kući za odmor s ČETIRI ZVJEZDICE (Det gule Hus) u Kappeln-Kopperbyju pronaći ćete sve što vam je potrebno za svestrano uspješan odmor.
Održivo
20% Last minute
Udobna kuća za odmor Ostseebad Damp
za 4 osobe (namješteno za djecu)
Ugodna kućica u blizini vode na periferiji grada Schlei Kappeln, djeca su dobrodošla!
Prekrasna, tiha kuća za odmor s posebnim štihom na vratima Kappelna. Za 2 minute pješice u Schlei New!!! Stanica za punjenje električnih automobila
Kuća sa srednjom terasom na vrlo mirnoj lokaciji u šarmantnom gradiću Kappeln an der Schlei
Naš udoban i moderan apartman za odmor 'Schleikoje' udaljen je samo 150m od Schleija. Uz kvalitetnu opremu i objekt pun ljubavi.
Samo 150 m od Schleija, naš apartman za odmor na moru nalazi se na 1. katu u mirnoj rezidencijalnoj četvrti Kappeln. Idealno za parove, ali i za ribiče!
Idealno za obitelji, pješačka udaljenost do centra grada
Još uvijek tražite pravog gosta za svoju kuću ili svoj apartman za odmor?
Naša statistika cijena i dostupnosti pomaže vam pronaći najbolje vrijeme za boravak.
Najjeftiniji mjesec:
ožujak - Ø 102€/noć
Najskuplji mjesec:
lipanj - Ø 126€/noć
Najbolje šanse za slobodan smještaj:
svibanj - 50% dostupno
Najmanja dostupnost:
svibanj - samo 50% slobodno
117€ za 28 ožu. - 04 tra.
126€ Godišnji prosjek
50% za 28 ožu. - 04 tra.
50% Godišnji prosjek
Na pješačkoj udaljenosti od vašeg udobno uređenog apartmana ili kuće za odmor u Winnemarku na Schleiju nalazi se dvorac (ili plemićka kuća) Carlsburg iz 18. stoljeća. Dvorac je u privatnom vlasništvu, ali posjetitelji mogu šetati zaštićenom alejom lipa do parka dvorca koji vodi do imanja. Drveće također datira iz 18. stoljeća. U selu se također nalazi bivša stambena i atelje kuća umjetnika Gerharta Bettermanna. Još jedan raskošan dvorac na poluotoku Schwansen je dvorac Louisenlund u Gübyju, također iz 18. stoljeća. Ljetnikovac danskog namjesnika u Schleswig-Holsteinu u stilu rane klasicizma danas je obrazovna ustanova. Također vrijedi posjetiti vjetrenjaču Anna kod Riesebyja. U galerijskoj nizozemskoj vjetrenjači nalazi se maleni muzej domovine općine Rieseby, kao i atelje, trgovina umjetničkim obrtima i kafić. Rezervirajte sada smještaj ili kuću s trskom s modernim sadržajima za opuštajući odmor u jednom od najljepših lučkih gradova Njemačke.
Uživajte u savršenom odmoru s psom na Schleiju. Poluotok Schwansen nudi biciklističke staze, šetnje i šetnje – vaši četveronožni članovi obitelji uvijek su s vama. Na obali Baltičkog mora postoji prekrasna plaža za pse u Dampu i kod Kappelna nalaze se plaže za pse u Schönhagenu i Weidefeldu. Osim toga, ovdje su dostupne brojne sportske aktivnosti: jedrenje, surfanje, stand-up veslanje, tenis, jahanje i mnogo toga. Dosada ovdje nije opcija. Opustite se na vožnji brodom Schleischifffahrt, na primjer do Schleimünde. Pustite da krajolik klizi uz obale dok iz kuhinje broda brinu za tijelo i dušu. Također možete iznajmiti bicikle i istražiti okolicu luke blizu vašeg smještaja, apartmana, kuće s trskom ili kuće. Što kažete na izlet do Dampa?
U restoranima u opuštajućem okruženju vašeg apartmana ili kuće za odmor s modernim sadržajima u Winnemarku između Schleija i mora, riba je naravno omiljena među kuharima i gostima. Riba je dostupna u izobilju. List, platica, bakalar, štuka, kao i skuša, haringa i jegulja u svim varijantama. Posebnost je Schwarzsauer, koji se uglavnom nalazi na farmama tijekom klanja životinja. Njuška, šape i trbušno meso svinje kuhaju se u juhi od svinjske krvi. Kao prilozi poslužuju se knedle i slatki dodaci poput pirea od jabuka ili suhih šljiva. Onima koji vole slatko mogu dodati još šećera. Oni koji žele pokazati poznavanje lokalne kuhinje, šećer će posipati i preko kelja. Jelo iz mornarske kuhinje je Labskaus. Kuhar na brodu priprema gotovo sve što je pohranjeno za morsko putovanje: soljeno svinjsko meso, marinirani matjes, kuhana crvena repa i pire od krumpira. Seoske trgovine i tjedne tržnice u regiji nude svježe proizvode za kuhare: voće, povrće, meso i jaja iz slobodnog uzgoja, kao i ribu iz Schleija. Omiljeno pivo mještana je hladno "Flens" iz Flensburga.
Winnemark se nalazi na poluotoku Schwansen na obali Schleija južno od Kappelna u Schleswig-Holsteinu. Do vašeg apartmana ili privatne kuće za odmor u Winnemarku možete doći vlakom preko glavnog željezničkog kolodvora u Kielu. Iz Kiela uzimate regionalni vlak do Eckernfördea i odatle autobus do Winnemarka. Automobilom iz Hamburga vozite autocestom A7 prema Flensburgu. S izlaza Schleswig/Schuby pratite državnu cestu B201 do Kappelna, a zatim B203 do Winnemarka. Rezervirajte sada moderno uređen smještaj ili kuću s terasom ili apartman za vaš odmor u jednoj od najljepših regija Njemačke!
Prosječna cijena za kuće i apartmane za odmor u Winnemarku iznosi 125 € po noćenju.
Tražite najbolje apartmane i kuće za odmor u Winnemarku? Onda biste trebali pogledati smještaj apartman za odmor Obiteljski odmor Winnemark, apartman za odmor Obiteljski odmor Winnemark i apartman za odmor Obiteljski odmor Winnemark.
U Winnemarku vam je na raspolaganju 5 smještaja prijateljski nastrojenih prema psima za vaš sljedeći odmor.
Rezervirajte apartmane i kuće za odmor direktno kod iznajmljivača - najbolje na Ferienhausmiete.de. Ovdje ne plaćate dodatne naknade, samo čisti najam. Privatni apartman je idealan za obitelji, parove ili čak za odmor sa psom.