Apartmani i kuće za odmor u Ascei
Smještaji u blizini Ascea
Ovi smještaji odgovaraju vašoj pretrazi, ali se nalaze izvan ciljanog područja.
Apartman na dvije razine u staroj povijesnoj kući, s vrtom. Sastoji se od dnevnog boravka, blagovaonice, radne sobe, čitaonice, kuhinje, 3 spavaće sobe, 3 kupaonice.
Casa Bellavista je lijepa kuća za odmor na panoramskoj lokaciji s pogledom na more kod Castellabatea. Apartman se nalazi u prizemlju, za 6 osoba i ima terase na 3 strane.
Samostojeća kuća s pogledom na more na mirnoj panoramskoj lokaciji na velikoj parceli, iznad centra mjesta i prekrasnih plaža i uvala Scario
Održivo
Villa Giulia - Cilento u Kampaniji: stambeni prostor 98m², 2 sobe, maksimalno 6 osoba.
Vrlo održiv
Kuća za odmor Erholungsurlaub Vibonati: 70 m², 1 soba, za do 4 osobe u Vibonati, Kampanija.
Borgo Le Caselle - Casa Soprana
S ljubavlju obnovljena kamena kuća s pogledom na more, u ruralnom okruženju, na 680 m nadmorske visine - idealno mjesto za opuštanje, prikupljanje snage i uživanje u prirodi.
Održivo
Dva nježno obnovljena kamena kuća s pogledom na more u ruralnom području, koji se nalazi na 680 m visine - idealno mjesto za opuštanje, skupiti snage, uživati u prirodi.
Održivo