NAJGORI ODMOR IKADA. Na slici je sve izgledalo sjajno dok nismo stigli. Po dolasku nas je dočekao miris kanalizacije, gotovo svi svjetlosni uređaji su pokvareni, pećnica ne radi, napa ne radi, zavjese su pljesnive, klima uređaj smrdi na ustajali zrak i to je samo prvog dana uočeno. Na prvoj noći spavanja probudili smo se i bili smo potpuno pod ugrizima stjenica, tada je došla domaćica u posjet i morali smo platiti 50 eura za struju, oke, to mogu zamisliti, a gospođa je također napravila fotografiju stanja brojila i rekli su da neće biti dodatnih troškova za struju, ona će fotografiju još poslati mojoj ženi kao dokaz. tada smo htjeli uživati u vili i bazenu, otkrili smo da su sve ležaljke bile pokvarene, a i kauč i stolić za kavu nisu se mogli koristiti jer je sjedalo bilo potpuno uništeno, a ploča stolića više nije bilo, a jastučići su bili potpuno pljesnivi i nisu se mogli koristiti. Tada je došlo do najgoreg po pitanju sigurnosti, naš pas je skoro bio elektrocutiran od strujnih žica koje su bile pod naponom i jednostavno ležale na tlu pored bazena, a ja sam htio nasloniti se na ogradu da uživam u pogledu i skoro sam pao jer je cijela ograda bila labava, ovo se dakle ne preporučuje ako boravite s djecom. U danima nakon toga isprobali smo 3 od 4 spavaće sobe, ali smo otkrili da su 3 od 4 spavaće sobe bile pune kreveta s krevetnim stjenicama i da smo od glave do pete bili izgrizeni, zbog čega smo također bili kod doktora koji je to potvrdio. Cijela vila je loše održavana i sigurnost je vrlo slaba. Također, pločice su labave i slomljene, a imaju i oštre rubove na kojima se možeš povrijediti. Na dan kada smo otišli, došla je domaćica s drugom fotografijom brojila i htjela je ponovno 70 eura od nas. Kada sam je pitao može li pokazati fotografije, to nije mogla, a nije ih htjela ni poslati jer nije imala internet, rekla je stalno. Tada smo također nazvali Belvillu i objasnili situaciju, ali su rekli da ako nemamo fotografije, ne mogu nam pomoći, tako da nas je gospođa još jednom prevarila. Pokušali smo više puta dobiti fotografije, ali nas je gospođa sada blokirala, što dovoljno govori. Sve u svemu, naš boravak nije bio onakav kakav smo očekivali i sigurno nije preporučljiv za obitelji s psima i djecom. Dakle, moj savjet je da tražite dalje kako biste izbjegli razočaranje, a košta dovoljno novca.