Natrag
Traži

VILLA JASMIN MIT POOL, WLAN & KLIMA

maks.  6  Gosta/Gostiju
100m²
3 spavaće sobe
Dijelovi
Navedite datume putovanja za točne cijene
Besplatno otkazivanje
2 Gosta/Gostiju



30 puta dodano listi želja

Već više od 5 godina online


Opis

Ova prekrasna vila nalazi se u srcu Costa Blance, između Moraire i Javee, u Benitachellu, Cumbre del Sol, u zoni Kalmias.
Kuća je u prizemlju i nema stepenice. Apartman i bazen su na jednom nivou. Villa Jasmin također je pogodna za osobe s smanjenom pokretljivošću.
Vila je podijeljena na 3 spavaće sobe, dvije kupaonice, jednu s kupaonicom. Velika dnevna blagovaonica i otvorena kuhinja preplavljena svjetlošću. Ovo područje nalazi se uz bazen (8 mx 4 m) i terasu s pogledom na more, Berniju i Calpe, Peñon de Ifach. Bazenu je moguće pristupiti iz dnevne blagovaonice. Na bazenu je tuš gdje se između sebe možete osvježiti. Kuhinja je potpuno opremljena svim pogodnostima kao što su toster, aparat za kavu, kuhalo za vodu, električni štednjak i tanjur, mikrovalna pećnica, perilica posuđa, hladnjak s pretincem za zamrzavanje.
Jedna spavaća soba s kupaonicom i bračnim krevetom (180 x 190) također je na strani bazena i ima vrata na terasu.
Druga kupaonica ima kadu.
Ostale dvije spavaće sobe imaju po dva odvojena kreveta (80 x 190).
Dnevna soba ima stereo sustav i TV s ravnim ekranom s omogućenom internetom, usmjerivač je također u dnevnoj sobi.

Bazen je veličine 8 x 4 m i ima vrlo lijep tuš. Dio terase je natkriven i ostakljen.

Sve sobe su klimatizirane toplo / hladno.

Vrt je vrlo lijepo uređen voćkama kao što su smokve, nisperos, naranče.
Kuća ima roštilj na drveni ugljen, ležaljke, suncobrane, stolove i stolice za terasu i vrt.
Nadstrešnica ima mjesta za 2 automobila.


Otprilike 3.000 m od kuće imamo supermarket Pepe la Sal, kuhinjski restoran i tipičnu španjolsku kuhinju. Supermarket Aldi, Mercadona, Mas i Mas udaljen je 3 km.
Imamo jahački klub na suncu, popularna Cala Moraira i Benitachell je plaža u Pierreu (oko 3 minute vožnje automobilom), potrebno je vozilo. Na području Javee i Moraire (4-7 km) imamo pješčane plaže, ronilačke klubove, golf terene i razne boravke.
Broj licence ili registracije: ESFCNT0000030380000366100000000000000000000000000009

Mogućnosti spavanja

Spavaća soba 1
jednokrevetna
Spavaća soba 2
dupli krevet
Spavaća soba 3
dupli krevet

Sobe i oprema

Kućni ljubimci su dobrodošli Kućni ljubimci su dobrodošli
Bazen Bazen
Nepušači Nepušači
WLAN bežična lokalna mreža WLAN bežična lokalna mreža
Vrt Vrt
Televizor Televizor
Terasa Terasa
Stroj za pranje posuđa Stroj za pranje posuđa
Stroj za pranje rublja Stroj za pranje rublja
Pregled sve opreme

Dolazak/lokacija

Pokazati zemljopisnu kartu

Dolazak i udaljenosti

Plaža 3 kilometar

Mogućnost kupovine 3 kilometar

Restoran 3 kilometar

Centar grada/mjesta 3 kilometar

Zračna luka 90 kilometar

Kolodvor 15 kilometar

Izlaz s autoceste 20 kilometar


Mjesto i položaj smještaja

Malo španjolsko selo Benitachell sa svojih oko 6000 stanovnika smješteno je u unutrašnjosti blizu obale. Okolicu lijepog središta sela još uvijek karakterizira ekstenzivna i tipična poljoprivreda. To uključuje, na primjer, vinogradarstvo i voćnjake s narančama, limunom, bademima ili maslinama.

Benitachell ima 2 km dugačak, raznolik dio litica s šljunčanom plažom, uvalama, grottosima i susjednim prekrasnim rezervatom prirode grada Javea.

Naselje Cumbre del Sol (vrh sunca) nalazi se točno na ovom obalnom pojasu. Naselje nosi ovo ime jer je sagrađeno na planini. Ovo mjesto svim stanovnicima i posjetiteljima mjesta pruža fantastičan panoramski pogled na područje.

Od ove godine postoji engleska privatna škola Sta. Ma. Magdalena. Tu se nalaze i restorani, frizerski salon, željezarska trgovina, ljekarna i supermarket.
Susjedni gradovi Javea, Moraira, Benissa i Teulada udaljeni su oko 10 minuta. Dva najbliža golf terena u Javei (teren s 9 rupa) i Benissi (teren s 9 rupa) mogu se brzo doći.

Najbolji način da dođete do Benitachella je autocestom AP7 / E15 ili nacionalnom cestom N-332. Zračna luka Alicante udaljena je oko 90 km, a zračna luka Valencia 110 km.


Mogućnosti provođenja slobodnog vremena

Pecanje
Planinarstvo/alpinistika
Biciklizam
golf
Vožnja kanua
Jahački sport
Plivanje
Let jedrilicom
Surfanje
Ronjenje
Tenis
Pješačenje/hodanje kao sport
Skijanje na vodi
Jahanje na talasima
kitesurfing

Smjernice

upozorenja najmodavca

Čekiranje pri dolasku: 16:00
Čekiranje pri odlasku: 10:00
Kaucija: 250 €
Akontacija: 30 % prilikom bukinga
Ostatak plaćanja: 8 tjedna prije dolaska

Uvjeti poništenja:

Besplatno otkazivanje moguće do 46 dana prije datuma dolaska.

Otkazivanje rezervacije mora biti u pisanom obliku i mora biti pismeno potvrđeno od strane mene. U slučaju otkaza nastaju sljedeći troškovi: Otkaz 45 dana prije početka najma: zadržava se 30% ukupnog iznosa najma kao trošak Otkaz 35 dana prije početka najma: zadržava se 40% ukupnog iznosa najma kao trošak Otkaz 28 dana prije početka najma: zadržava se 60% ukupnog iznosa najma kao trošak Otkaz 21 dan prije početka najma: zadržava se 80% ukupnog iznosa najma kao trošak Otkaz 15 dana prije početka najma: zadržava se 100% ukupnog iznosa najma kao trošak



Raspoloživost

pokaži 12 mjeseci

slobodno zauzeto Dan dolaska tj. odlaska

Datum posljednjeg aktualiziranja: 31.03.2026


Kuća za odmor još ne postoji evaluacija

Recenzije se provjeravaju na njihovu autentičnost. Više o tome u našim preporukama za procjenu.
Predati evaluaciju

kontakt

gospođa V. Ramminger

gospođa V. Ramminger

Domaćica od: 21.02.2021

vrijeme reagiranja: ispod 24h

Jezici za kontakt: njemački, engleski, francuski, španjolski

Broj objekta: 325195

Prikaži podatke za kontakt Prikaži podatke za kontakt

0034(0) 689033119

Prijavi Oglas

Možete prijaviti oglas ako smatrate da nešto nije u redu. Oglas će zatim pregledati tim ferienhausmiete.de.


*obavezna polja

Pravno obavijest: Slanjem obrasca slažem se s Uvjetima korištenja. Klikom na "Pošalji" dajem suglasnost za obradu i korištenje mojih podataka sukladno Izjavi o privatnosti.

Prijaviti kršenje pravila Prijaviti kršenje pravila

Dalji smještaji od gospođa V. Ramminger

Pokazati sve smještaje od gospođa V. Ramminger

Drugi smještaji koji bi vam se također mogli svidjeti


ostale informacije

Ideje za odmor: Odmor s psom

Broj objekta: 325195

Posljednje ažuriranje: 01.04.2026

Oglas je online od: 5 godina, 1 mjesec

URL: https://www.resido.hr/325195.htm

Imate li pitanja o ovom smještaju?
Otposlati poruku
Chat