5 Apartmani i kuće za vaš odmor sa svojim psom u Damshagenu
Sidrište je bungalov za 2 osobe sa psima, na ograđenoj parceli od 900 m2. Po potrebi se kabina može rezervirati za 2 osobe.
Smještaji u blizini Damshagen
Ovi smještaji odgovaraju vašoj pretrazi, ali se nalaze izvan ciljanog područja.
Apartman Gutshaus Santow u Grevesmühlenu, OT Santow, 57 kvadratnih metara, maksimalno 2 osobe, 1 prostorija.
Kuća Munster izravno na Baltičkom moru
Haus Münster - kuća za odmor direktno na Baltičkom moru, plaža udaljena 250 metara, kućni ljubimci dopušteni na zahtjev ispod. Kućni ljubimci dopušteni na upit ispod. Dva stana od 60m².
Posebno održiv
ne čuješ? Onda je vrijeme za vaš odmor! Ekološka kuća za odmor s vrtom i ako stegnete vrat možete vidjeti čak i more. 300 m do plaže. 2 spavaće sobe.
Vrlo održiv
Prekrasna seoska kućica (DH) nedaleko od ljetovališta Boltenhagen može primiti 4 osobe na 1500 četvornih metara ograđene parcele, samo oko 800 m od plaže.
Apartman Sonnenblick 5 (WG-Radka) u ljetovalištu Boltenhagen na Baltičkom moru nudi 52 m² stambenog prostora i pruža smještaj za najviše 4 osobe s 2 spavaće sobe i dnevnim boravkom.
Ovaj udoban 2-sobni apartman za nepušače, namješten u pomorskom duhu, WiFi, bicikli, mali kućni ljubimci su dozvoljeni, nalazi se u prizemlju s terasom
Vrlo održiv
Apartman Residenz Haffblick Tip A & B
Dvosobni apartmani (45 m²) s balkonom ili terasom nalaze se na gornjem i prizemlju. Sadržaji uključuju W-LAN i nebo prijem.
Apartman "Sonnenlage" u Boltenhagenu, 72m², prostor za 5 osoba, 2 spavaće sobe i balkon. Miran a opet centralno lociran. Samo oko 8 minuta hoda do plaže.
Održivo
HOLIDAY VILLAGE 39b +KOŠARA ZA PLAŽU
Kuća za odmor na rubu polja može primiti 5 osoba. U sezoni imate KOŠARU NA PLAŽI i 2 bicikla gratis. WiFi dostupan
10% Last minute 23.02.2026 - 05.03.2026
HOLIDAY VILLAGE 39c+KOŠARA ZA PLAŽU
Novouređena kuća u nizu na rubu polja uključuje 1 ležaljku na plaži tijekom sezone. WLAN + 2 bicikla na raspolaganju. Kod mene možete rezervirati i susjednu kuću 39 B.
Svijetao 3-sobni stan u blizini plaže sa posebnim ulazom Dvije spavaće sobe dobra opsežna oprema za malu djecu
Vrlo održiv
Lijepo uređena švedska kuća za do 6 osoba, ljubazna, osobna briga, 3 spavaće sobe, kamin, bogato opremljena, blizu plaže, perilica/sušilica, wellness, blizina šume
MALI BISER + LEŽALJKA na plaži
Novouređeni apartman ima sve što je potrebno za uspješan odmor. Ako je mali biser zauzet, pogledajte Haus Urlauberdorf 39 b ili c
10% Last minute 23.02.2026 - 15.03.2026
Apartman Residenz Papillon 3-13
Dvosobni apartman (55 m²) s terasom i vrtom.
Apartman u blizini plaže cca 45-65 m² s balkonom za do 4 osobe, W-LAN, liftom i recepcijom. Bazen i sauna nalaze se u kompleksu Residenz Seestern.