8 Apartmani i kuće za Vaš odmor na jezeru u Brixen im Thale
Turistički dragulj u Kitzbühelskim Alpama! Odmor i opuštanje najviše klase u iznimno ugodnim turističkim kompleksima, za ugodu cijele obitelji!
5% Last minute 15.06.2026 - 03.07.2026
Smještaji u blizini Brixen im Thale
Ovi smještaji odgovaraju vašoj pretrazi, ali se nalaze izvan ciljanog područja.
Održivo
Lijepa i tiha kuća za odmor na sunčanoj strani Hohe Salve, na nadmorskoj visini od 717 metara, odmah izvan sela Hopfgarten u Brixentalu, s prekrasnim pogledom.
Posebno održiv
Ferienwohnung Wielemans u Reithu kod Kitzbühela: 70 m², 2 sobe, mjesto za do 4 osobe.
Održivo
Landhaus Manzl - App. Hohe Salve
Novi stan od 50m² s velikom pažnjom na detalje. Veliki balkon s panoramskim pogledom na planine Brixental.
Vrlo održiv
Miran apartman za 2 do 5 osoba u Kitzbühelu iznad Hahnenkammbahna s jasnim pogledom na Kitzbühel
Imamo 2 apartmanske kuće! Apartmani Astoria & Tennladen! Apartmani Apartmani za odmor na vrlo središnjoj i mirnoj lokaciji!
Posebno održiv
Naša kuća za odmor "Wiedhölzl" na Bramberger Sonnbergu na sunčanoj padini ima na 3 kata mjesta za 14 osoba! 7 dvokrevetnih soba, 4 kupaonice, 4 WC-a, 2 kuhinje
Naše ekološko gospodarstvo nalazi se na rubu mjesta Fieberbrunn na blagoj uzvisini s prekrasnim pogledom. Apartmani za odmor nalaze se u pomoćnoj zgradi.
Održivo
Održivo
10% Last minute 15.06.2026 - 03.07.2026
2-sobni stan u Bergschlössl u Oberaudorfu. Ima 48m² i može primiti do 3 osobe. Moguć i drugi gost na upit.
51 m2, terasa 10 m2, veliki dnevni boravak s blagovaonicom i odvojenom kuhinjom, moderna kupaonica, odvojeni wc, hodnik, SAT TV, W-LAN Sauna, infracrvena kabina, igraonica, stolni tenis, stolni nogomet