Prijava
100% Preporuka
63 puta dodano listi želja
Već više od 8 godina online
Opis
Naša kuća za odmor Sel de Mer udaljena je samo nekoliko stotina metara od plaže i centra Zandvoorta. Sigurno ćete uživati u svemu što nudimo. Možete doći automobilom, vlakom ili zrakoplovom ... imamo željezničku postaju, a zračna luka Schiphol udaljena je samo 25 minuta. Trebate li luksuznu uslugu vratar? Google Dolce Vita rješenja
Želite li nekoliko izvrsnih savjeta o Zandvoortu? Pogledajte Liefs uit Zandvoort, možete ih pronaći i na Instagramu. Uživati!
Mogućnost spavanja
Sobe i oprema
To je ono što ovaj smještaj nudi
mogućnost spavanja
Unutarnje područje
Vanjsko područje
Usluge
Ostala oprema
Podobno za
Stanje
Održivost
Ova nekretnina zadovoljava 7 od 12 kriterija održivosti.
Dolazak/lokacija
Dolazak i udaljenosti
Plaža 1.3 kilometar
1.3 kilometar
Mogućnost kupovine 0.8 kilometar
0.8 kilometar
Restoran 0.8 kilometar
0.8 kilometar
Centar grada/mjesta 0.8 kilometar
0.8 kilometar
Autobus 0.1 kilometar
0.1 kilometar
Zračna luka 22 kilometar
22 kilometar
Kolodvor 1.1 kilometar
1.1 kilometar
Izlaz s autoceste 10 kilometar
10 kilometar
Mjesto i položaj smještaja
Leptir Plaža Cabana se nalazi u takozvanom „zelenom srcu” Zandvoort je pješačka udaljenost od centra Zandvoort (800 m.), Gdje ćete naći dosta dućana. Zandvoort također nudi veliki izbor raznih restorana. Do plaže se može doći u oko 10-15 minuta. Iznajmljivanje bicikala je dostupna i formlich iza ugla na oko 150 metara od Butterfly Beach Cabana. Ostavite leptir Beach Cabana biciklom direktno u okolni dina krajolik s brojnim biciklističkim stazama unutra.
Circuit Park Zandvoort iznosi 3,3 km za goste npr od prisustvovati DTM do 20/08/2017.
Željeznička stanica u Zandvoort je unutar pješačka udaljenost (10-15 min.) I mogu vas u oko 20 minuta do Glavnog kolodvora.
Ako putujete automobilom, uzeti autocestom A9 prema Alkmaar na čvoru Rottepolderplein Južnoj izlaza „Haarlem, Zandvoort” (N205). Vi ste tada u oko 15-20 minuta, ovisno o prometu u Zandvoort.
Mogućnosti provođenja slobodnog vremena
Smjernice
upozorenja najmodavca
| Čekiranje pri dolasku: | 15:00 |
| Čekiranje pri odlasku: | 10:00 |
| Kaucija: | 150 € |
| Akontacija: | 25 % prilikom bukinga |
| Ostatak plaćanja: | 4 tjedna prije dolaska |
dodatne informacije o cijeni najma:
| Uz cijenu najma je platiti porez i košta 2,25 € po osobi / noć. To mora biti plaćen, zajedno s polaganjem na dolasku bara. Ostale usluge su uključene u stanarinu. Roditelji s djetetom <1 godine su dobrodošli bez ikakvih dodatnih troškova. Dječji krevetić nije dostupan i treba sama se dovede. |
Mogućnosti Plaćanja:
PayPal
Gotovina
Uvjeti poništenja:
ostale informacije:
Svatko gleda na Zandvoort aan Zee prirodu, je se može naći primjenu u slijedećim jedinstvenim prirodnim područjima. Jeste li znali da imate veliku priliku u tim prirodnim područjima kako bi se zadovoljile jelena ili lisica? A jeste li znali da možete lutati satima tu ne vidim neki drugi žive duše? Samo zvukovi prirode vas okružuju. To je apsolutno mirno. Želite li ostati u prirodi u Zandvoort?
Nacionalni park Južna Kennemerland
Nacionalni park Južna Kennemerland se nalazi između Haarlem i Zandvoort, 40 minuta od Amsterdama. Ovaj 3800 ha. Veliki, izvaljen dina područje posjećuju mnogi. Možete ići hodanje, vožnje, jahanje i plivanje kotača. Nacionalni park nudi mladim vapnenačkih dine i široke plaže. Dalje od Sjevernog mora, u takozvanim unutarnjim dine, tu su lijepe šume, mnogi kulturno-povijesni ostaci kao što su farme, tipičnog pučini sela krajobrazne i bunkera izgrađenih za vrijeme Drugog svjetskog rata
Raznolikost vegetacije je neodoljiv, tako da imamo bogatu floru i faunu naći ovdje. , Sve vrste ptica, kukaca i vodozemaca dolaze iz mnogih lisice, srne i zečevi, prije samog Kennemerdünen. Tu su i nekoliko šišmiši; spavati i prezimiti u starim bunkerima iz razdoblja Drugog svjetskog rata. Također je nastanio u tom području goveda i konja.
Centar za posjetitelje Kennemerduinen pruža informacije o životinjama i biljkama koje žive u Nacionalnom parku Zuid-Kennemerland. Centar posjetitelj nalazi se na Zeeweg 12 Overveen, ulaz Koevlak. Ulaz na području je besplatno. Tu su označene pješačke i biciklističke staze. Psi su samo uz ulaz Wurmenveld i pješačkih staza „Visserspad” dozvoljeno.
Amsterdam vodovodima dine
Gdje možete pronaći tako mnogo prostora i mirno u punom „Randstad”, na zapadu Nizozemske? Točno u Amsterdamu cijev dinama! Oni čine jedinstveni prostor gdje se utvrdilo gdje ići, a može ostaviti firma staze. Ovdje možete uživati u prirodi, mir i prostor. Oni mogu otići na cestama i stazama i slavno lutaju kroz prirodu. Nažalost, biciklizam na tom području nije dopušteno Ovaj raznolik krajolik ima jedinstveni iznos od životinja i biljaka. Ima ovdje rastu biljne vrste koje gotovo javljaju nigdje drugdje u Nizozemskoj. više od tisuću različitih vrsta gljivica: Osim toga, evo najveće gljive zbirka Nizozemske raste. ali u susret ovdje i mnogo različitih vrsta: glodavaca poput zečeva, ali i Marten vrsta. Od 1980. godine, lisica je uspješan u dobivanjem zemlju i mnoge ptice mogu promatrati: tu je čak stotinu različitih vrsta ptica. U starim bunkerima iz vremena Drugog svjetskog rata šišmiš živi. Također smo pronašli veću igru: Stotine jelena i jelena lopatara. U jesen čujete jelena riku glasno. Ova lijepa rika parenja je pokrenut. Rezultat: u proljeće uživati u malim jelena laneta! Ulaz je 1,50 € po osobi, osim za djecu do 8 godina. Ulaznice se mogu kupiti na ulazu u dinama na Zandvoortselaan i VVV Zandvoort.
Parking kartu košta 2 €. Psi nisu dopušteni.
aktivnosti na plaži
Sundogs i hodanje postoje mnoge druge aktivnosti plaža za vas. Kako o, na primjer, za izgradnju s kolegama kao aktivnost za team building pješčanih skulptura? beachcombing i ulov škampi su također lijepe aktivnosti na plaži, pogotovo ako ste u miješanom društvu. Na ovoj stranici ćete naći informacije o aktivnostima na plaži u Zandvoort aan Zee.
voda
Plaža Zandvoort aan Zee pruža beskrajne mogućnosti za opuštanje. On poziva za sunčanje, šetnje i biciklizam, ali također možete uzeti puno vode sportske aktivnosti od tamo i sudjelovati u sportovima na vodi izlete. Kako o val surfanje, juha ili bilo koje druge vode sport? Kliknite ovdje da pročitate više o tome.
Čak i oni koji traže prilagođeni raspored vode je u Zandvoort aan Zee na pravom mjestu. Mi smo stavili zadovoljni s brojnim pružateljima rješenja vode u kombinaciji. Za ostale izlete i aktivnosti, ali Zandvoort aan Zee nudi mnoge mogućnosti. Kako o, na primjer, sa stopom spina, utrke na stazi ili visokim čaja? Ako ne plivati u oceanu, nego u bazenu, pomoći ćemo vam i dalje biti sretni. Zandvoort aan Zee, tu je čak i suptropska plivanje raj!
Biciklizam u Zandvoort aan Zee
Provozajte se biciklom u Zandvoort i okolicu. U prekrasnoj prirodi uz dugo šetalište, u dinama ili na plaži: u Zandvoort aan Zee možete voziti bicikl posvuda. Bicikli se mogu unajmiti.
Raspoloživost
slobodno zauzeto Dan dolaska tj. odlaska
Datum posljednjeg aktualiziranja: 17.05.2026
3 evaluacije
Ukupna ocjena
ožujak 2022
Keano G. iz/od Diemen
KANSLOOSAS €......................
0225gyfghuiokl;
Odgovor iznajmljivača obitelj M. Zwaanswijk:
Hi Keano, Wir waren nicht geöffnet in diese periode, also vielleicht eine andere Cabana?
rujan 2019
Natalie iz/od Zandvoort
super lijepa smještajna jedinica
Rezervirali smo smještaj na tjedan dana i bili smo vrlo zadovoljni.
Veličina je dovoljna i nije nam ništa nedostajalo. Vrlo ljubazni domaćini. Sve je bilo čisto, a i vanjski prostor je vrlo ugodno uređen.
Preporučeno za: Odmor bez automobila, Kultura & obilasci, Odmor na plaži
srpanj 2017
Viktor iz/od Emmelshausen
Vrlo preporučljivo
Uživali smo u vremenu provedenom u Butterfly Beach Cabani.
Mala "vikendica" ima puno šarma, vrlo je dobro opremljena i ugodno je. Vidljivo je da je ove godine (2017) renovirana. Sve izgleda novo i uređeno je s ljubavlju prema detaljima. Lokacija vikendice u pažljivo uređenom vrtu oduševljava bazenom, lijepim sjedećim mjestima i velikim stolom za objedovanje. Vlasnici su uvijek bili ljubazni i uslužni. Rado ćemo se vratiti.
Preporučeno za: Kultura & obilasci, Odmor na plaži, Romantični odmor
Odgovor iznajmljivača obitelj M. Zwaanswijk:
Viktor und Kerstin sind jederzeit wieder willkommen bei uns. Sie waren sehr angenehme Gäste.
kontakt
obitelj M. Zwaanswijk
Mi smo Madelene i Jakov i veseli se vašem dolasku. Posjedujemo Butterfly Beach Cabana i prekrasnu staru vilu (glavna zgrada) iz 1925. godine, gdje je naša obitelj živi sa naše dvoje djece za 2016th Oba naša vila i leptir Plaža Cabana je u potpunosti renovirana 2016/2017 i ponuditi ponovno maksimalnu udobnost za dobar odmor. Od 2009. do 2016. godine, imamo još jedan stan u Zandvoort operiran, gdje imamo mnogo gostiju pozdravio je, između ostalog u Njemačkoj.
Domaćin od: 19.06.2017
kvota reagiranja: 80%
vrijeme reagiranja: ispod 1h
Jezici za kontakt: njemački, engleski, francuski, španjolski, Niederländisch
Broj objekta: 100787
Drugi smještaji koji bi vam se također mogli svidjeti
Zandvoort, North Holland, Holandija
Zandvoort, North Holland, Holandija
Zandvoort, North Holland, Holandija
ostale informacije
Kuće i apartmani za odmor u Nizozemskoj
Kuće i apartmani za odmor u Sjevernoj Nizozemskoj
Ideje za odmor: Odmor na plaži
Broj objekta: 100787
Posljednje ažuriranje: 18.05.2026
Oglas je online od: 8 godina, 10 mjeseci
URL: https://www.resido.hr/100787.htm
Obitelj Jacob & Madelène Zwaanswijk
Kostverlorenstraat 114
NL-2042PL Zandvoort
+31 6 53 77 14 26
«Leptir Plaža Cabana» je dobio ocjenu gosta 3.7 (ljestvica ocjene: od 1 do 5) od 3 danih recenzija evaluacije.