Besprijekorno čist smještaj
100% Preporuka
69 puta dodano listi želja
Već više od 8 godina online
Opis
Sobe kuće za odmor EifePur podijeljene su na sljedeći način:
1 spavaća soba s bračnim krevetom
1 spavaća soba s krevetom 1,40 mx 2,00 m
1 kupaonica s tušem i dnevnim prozorom
1 otvorena kuhinja
1 dnevni boravak s kaučem na razvlačenje za 1-2 osobe
1 zimski vrt s udobnom blagovaonicom
Na zemljištu od cca 400 četvornih metara nalazi se i manja šuma s bukvama, velika sunčana terasa i veliki nadstrešnica za automobil.
Imanje nije ograđeno.
Pušenje u kući za odmor strogo je zabranjeno. Za pušače postoji natkriveni prostor za pušenje.
Mogućnosti spavanja
Sobe i oprema
To je ono što ovaj smještaj nudi
mogućnosti spavanja
Unutarnje područje
Vanjsko područje
Ostala oprema
Podobno za
Stanje
Dolazak/lokacija
Dolazak i udaljenosti
Jezero 8 kilometar
8 kilometar
Skijaška uspinjača 25 kilometar
25 kilometar
Mogućnost kupovine 10 kilometar
10 kilometar
Restoran 1.5 kilometar
1.5 kilometar
Centar grada/mjesta 0.5 kilometar
0.5 kilometar
Autobus 1 kilometar
1 kilometar
Zračna luka 60 kilometar
60 kilometar
Kolodvor 18 kilometar
18 kilometar
Izlaz s autoceste 10 kilometar
10 kilometar
Mjesto i položaj smještaja
Kuća za odmor EifelPur nalazi se u idiličnom mjestu za odmor u dolini Ahr. Središnji položaj kuće za odmor EifelPur u gradovima Köln, Bonn, Aachen, Trier, Koblenz i susjednoj Belgiji idealno je polazište za brojne aktivnosti. Svejedno želite li uživati u miru i opuštanju, planirate aktivan odmor ili gradske izlete.
Blizina trkaće staze Nürburgring, udaljene samo 15 km, nudi ljubiteljima motosporta udoban smještaj po povoljnim cijenama. Ove godine Nürburgring slavi 90. obljetnicu. Obratite pažnju na bogatu ponudu događanja na Nürburgringu i uživajte u nezaboravnom posjetu automobilskoj utrci na svjetski poznatoj trkaćoj stazi ili se sami provozajte svetim asfaltom.
Za motocikliste, Eifel je jedno od najpopularnijih izletničkih odredišta sa zavojitim rutama, prekrasnim vidikovcima i popularnim okupljalištima za bicikliste. Zašto ne provesti cijeli odmor ovdje?
Opsežna mreža biciklističkih (pješačkih) staza također je dobro razvijena za planinare, bicikliste i brdske bicikliste i nudi biciklistima brojne izletničke destinacije koje vrijedi vidjeti, izazovne planinske biciklističke ture ili jednostavne vožnje prekrasnim krajolikom.
U okolici se nalaze brojna jezera i bazeni za kupanje. Freilinger See, udaljen oko 8 km, poziva vas da se u vrućim ljetnim danima rashladite u vodi, a zatim opustite na travnjaku za sunčanje.
Mogućnosti provođenja slobodnog vremena
Smjernice
upozorenja najmodavca
| Čekiranje pri dolasku: | 15:00 |
| Čekiranje pri odlasku: | 10:00 |
| Kaucija: | 100 € |
| Akontacija: | 25 % prilikom bukinga |
| Ostatak plaćanja: | 4 tjedna prije dolaska |
dodatne informacije o cijeni najma:
| Općina Blankenheim/Ahr naplaćuje naknadu za noćenje u iznosu od 3% od ukupne cijene noćenja. |
ostale informacije:
Našim gostima na raspolaganju su muški i ženski bicikl za istraživanje prekrasnog okoliša na biciklističkoj stazi.
Raspoloživost
slobodno zauzeto Dan dolaska tj. odlaska
Datum posljednjeg aktualiziranja: 11.03.2026
2 evaluacije
Ukupna ocjena
prosinac 2025
Sandra T. iz/od Königswinter
Lijepa kuća - apsolutno preporučljivo!
Imali smo super ljubazan kontakt s iznajmljivačima i to je vrlo lijepa kućica. Sve je blistavo čisto, do najsitnijih detalja. Možete se odmah osjećati kao kod kuće. Sve je prisutno, kuhinja je stvarno vrlo dobro opremljena. Madraci u velikoj spavaćoj sobi su stvarno iznimno udobni i nisu istrošeni. Male spavaće sobe nismo koristili. U svakom slučaju, vrlo smo dobro spavali. Posebno je sjajno što ima dovoljno prostora za odlaganje u spavaćoj sobi. Često se u vikendicama ne zna kamo s stvarima. Stvarno vrlo ugodno.
Kupaonica je također nova i vrlo čista. I ovdje ima prostora za osobne stvari i dovoljno ručnika.
Posebno lijep je zimski vrt. Tamo sam ujutro uživao u svom čaju i promatrao ptice na hranilici. I naši prijatelji bili su oduševljeni kada su sjedili s nama na kavi u zimskom vrtu. Okolina je sjajna, postoje razne pješačke staze, možete jednostavno krenuti od kuće. I naši psi su dobrodošli i odmah smo rezervirali sljedeći odmor.
Preporučeno za: Aventura & doživljaj, Obitelji s djecom, Odmor s kućnim ljubimcem, Kultura & obilasci, Odmor za samce
rujan 2025
Wolfgang Z. iz/od Grünendeich
Predivna vikendica
Vrlo lijepa vikendica.
Preporučeno za: Odmor s kućnim ljubimcem
kontakt
obitelj M. Werker
Domaćin od: 08.07.2017
vrijeme reagiranja: još bez / još ne postoji
Jezici za kontakt: njemački, engleski, talijanski
vrijeme servisa za klijente: po.-pe. 17:00-20:00; su.-ne. 10:00-20:00
Broj objekta: 101798
Drugi smještaji koji bi vam se također mogli svidjeti
Dankerath, Eifel, Rheinland-Pfalz
Dankerath, Eifel, Rheinland-Pfalz
Antweiler, Eifel, Rheinland-Pfalz
ostale informacije
privatna web stranica:
Kuća za odmor EifelPure
Kuće i apartmani za odmor u Njemačkoj
Kuće i apartmani za odmor u Rheinland-Pfalz
Broj objekta: 101798
Posljednje ažuriranje: 05.04.2026
Oglas je online od: 8 godina, 8 mjeseci
URL: https://www.resido.hr/101798.htm
«Kuća za odmor EifelPure» je dobio ocjenu gosta 4.7 (ljestvica ocjene: od 1 do 5) od 2 danih recenzija evaluacije.