Besprijekorno čist smještaj
100% Preporuka
38 puta dodano listi želja
Već više od 8 godina online
Opis
Jedinice u zgradi od oko 180 kvadratnih metara, raspoređene na više katova.
Renovirano 2012. godine i kontinuirano se unaprjeđuje i oprema.
Sobe, opremljene s po dva kreveta, po potrebi, s obzirom na veličinu prostorija, moguće je dodati dodatni krevet ili dječji krevetić.
Posteljina i ručnici nisu osigurani. Najam posteljine pružamo samo iznimno (putovanja vlakom ili zrakoplovom) ili na poseban zahtjev. Kuhinja je opremljena sa štednjakom za kuhanje, hladnjakom, kuhalima, posuđem, priborom za jelo, šalicama itd.,
vrčem i nosačem filtra za kavu te ostalom opremom potrebnom za pripremu kave.
Terasa s stolom i stolicama za obroke na otvorenom ili jednostavno za opuštanje.
Mogućnosti spavanja
Sobe i oprema
To je ono što ovaj smještaj nudi
mogućnosti spavanja
Unutarnje područje
Vanjsko područje
Za obitelji
Za pse i kućne ljubimce
Ostala oprema
Podobno za
Stanje
Dolazak/lokacija
Dolazak i udaljenosti
Plaža 0.15 kilometar
0.15 kilometar
Mogućnost kupovine 0.2 kilometar
0.2 kilometar
Restoran 0.2 kilometar
0.2 kilometar
Centar grada/mjesta 3 kilometar
3 kilometar
Autobus 0.3 kilometar
0.3 kilometar
Zračna luka 50 kilometar
50 kilometar
Kolodvor 20 kilometar
20 kilometar
Izlaz s autoceste 30 kilometar
30 kilometar
Mjesto i položaj smještaja
L „Stan se nalazi otprilike u sredini uskom poluotoku između lagune i Jadranskog mora, nekoliko metara od plaže i pol sata udaljen od Venecije.
Unatoč tome što je u neposrednoj blizini turističkih aktivnosti i razne trgovine (pizzeria, restoran, duhana i novina, namirnice, itd ....), stan, okružen prostranim i lijepim vrtom mediteranske flore, idealan je za zasluženi odmor i opuštanje.
U neposrednoj blizini mora, s nekoliko minuta hoda (150 metara) od vas će doći do izravno na „široke, čiste i besplatne plaže na obali.
Za one koji donose sa sobom psa, postoji mogućnost da koriste plažu posvećenu našim četveronožnim prijateljima, oko 250 metara od apartmana, a pješice
Osim toga:
Izleti brodom i biciklizam su lijepo alternativa otkriti jedinstvene scenarije u okolišu poput ribnjaka, močvara soli i borove šume, utočišta za one koji prakticiraju promatranje ptica. Izlaganje obalu, mi ćemo voziti kroz drevne i slikovite lagune sela Ca 'Savio Ca' Vio, Treporti, Lio Grando, Lio Piccolo i Punta Sabbioni.
Za ljubitelje umjetnosti i povijesti, možete doći do Venecije i njezine otoke u nekoliko minuta s privatnim i javnim brodovima iz Treporti ili Punta Sabbioni.
za one koji uživaju u noćnom životu u obližnjem Jesolu naći trgovine, restorana i noćnih klubova otvorenih do kasno u noć.
Mogućnosti provođenja slobodnog vremena
Smjernice
upozorenja najmodavca
| Čekiranje pri dolasku: | 12:00 |
| Čekiranje pri odlasku: | 09:00 |
| Akontacija: | 20 % prilikom bukinga |
dodatne informacije o cijeni najma:
| Boravišna pristojba € 0,70 po osobi i danu (osim djece mlađe od 12 godina) |
Mogućnosti Plaćanja:
Gotovina
Uvjeti poništenja:
Besplatno otkazivanje moguće do 60 dana prije datuma dolaska.
Do mjesec dana (30 dana) prije dolaska zadržava se predujam. Od mjesec dana (30 dana) do tjedan dana (7 dana) prije dolaska naplaćuje se 80 % ukupne cijene najma. Za otkazivanja manje od tjedan dana (7 dana) prije dolaska naplaćuje se 100 % ukupne cijene najma.
ostale informacije:
Garaža i spremište za bicikle, ležaljke i suncobrani.
Besplatan WiFi
Raspoloživost
slobodno zauzeto Dan dolaska tj. odlaska
Datum posljednjeg aktualiziranja: 05.04.2026
3 evaluacije
Ukupna ocjena
kolovoz 2024
Jacqueline S. iz/od Alpirsbach
Odmor s obitelji i psom
Bilo je vrlo lijepo, lokacija je odlična, vlasnici su vrlo ljubazni i do plaže nije daleko. Sve nam se svidjelo. Prijateljski raspoloženo za kućne ljubimce.
Preporučeno za: Obitelji s djecom, Odmor s kućnim ljubimcem
lipanj 2023
Sergey L. iz/od Stuttgart
Rajska praznik.
Proveli smo predivnih 14 dana odmora s domaćim pudlom u rezidenciji Mirko Angolin u Cavallino - Treportiju, Italija. Zahvaljujemo se gospodinu Mirku Angolinu i njegovoj obitelji na srdačnom, prijateljskom dočeku, podršci i savjetima o rekreaciji. Kuća, sobe i zaštićeno područje su čisti i u besprijekornom stanju, prije svega zahvaljujući Mirku. Zelene travnate površine, palme, borovi, oleandri, druge biljke i cvijeće - ljepota je kao u parku! Apartman ima sve što vam treba. Sobe su prostrane, a kreveti udobni. Kuhinja, tuš, WC - sve je funkcionalno i udobno. Za parkiranje automobila - mjesta pod krovom, za kočije, luftmadrace i suncobrane - posebna mjesta. Općenito - red u svemu. Rezultat je miran i opuštajući odmor bez smetnji tišine. Plaža i cijela infrastruktura kampa "Cavallino" su dostupni pješice. U ime dječaka nije potrebno govoriti tako i vratiti ga onima koji žele provesti svoj odmor na toploj morskoj obali u gostoljubivoj kući Mirka! Još jednom, poštovanje i hvala!
Tatiana i Sergey Lurie, Stuttgart, srpanj 2023.
Preporučeno za: Starije osobe, Obitelji s djecom, Odmor s kućnim ljubimcem, Romantični odmor
Odgovor iznajmljivača gospodin M. Angiolin:
Hallo Tatiana, hallo Sergey,
vielen Dank für die schöne Bewertung.
Es wird uns immer eine Ehre sein, euch auch in Zukunft als Gäste begrüßen zu dürfen.
srpanj 2018
Elena M. iz/od Reutlingen
sve je u redu
Apartman je dobro čist.
Kupujte u blizini s ograničenim izborom ili automobilom 5 min.
dva supermarketa.More cca 200 metara. plaža čista.
Preporučeno za: Starije osobe, Odmor s kućnim ljubimcem, Odmor za samce, Odmor na plaži
Odgovor iznajmljivača gospodin M. Angiolin:
Grazie Elena per la tua recensione.
È sempre un grande piacere avere ospiti gentili ed educati come voi.
Spero di avervi ancora come ospiti in futuro
kontakt
gospodin M. Angiolin
Pozdrav, ja sam Mirco. je više od 50 godina da su moji roditelji iznajmljuju imovinu da sam djelomično predstavljaju u ovom portalu. Iako je u stalnom radnom odnosu u građevinskom poduzeću koje provodi javni radovi u području očuvanja Veneciju i njegovu lagunu, rado posvetiti malo slobodnog vremena imam na raspolaganju u upravljanju apartmana, uz pomoć poduzeća iz moje obitelji.
Domaćin od: 05.07.2017
kvota reagiranja: 100%
vrijeme reagiranja: ispod 24h
Jezici za kontakt: njemački, talijanski
Broj objekta: 102325
Dalji smještaji od gospodin M. Angiolin
Cavallino-Treporti, Veneto, Italija
Cavallino-Treporti, Veneto, Italija
Drugi smještaji koji bi vam se također mogli svidjeti
Cavallino-Treporti, Veneto, Italija
Cavallino-Treporti, Veneto, Italija
Cavallino-Treporti, Veneto, Italija
ostale informacije
Kuće i apartmani za odmor u Italiji
Kuće i apartmani za odmor u Venetu
Ideje za odmor: Odmor s psom
Broj objekta: 102325
Posljednje ažuriranje: 05.04.2026
Oglas je online od: 8 godina, 8 mjeseci
URL: https://www.resido.hr/102325.htm
«narančasti apartman» je dobio ocjenu gosta 4.6 (ljestvica ocjene: od 1 do 5) od 3 danih recenzija evaluacije.