Prijava
Omiljeno gostima
Sjajna lokacija
Besprijekorno čist smještaj
100% Preporuka
65 puta dodano listi želja
Već više od 8 godina online
Omiljeno gostima
Opis
Srdačno dobrodošli na prekrasnom otoku Krku! Naša s ljubavlju uređena kuća za odmor Margareta, nagrađena s četiri zvjezdice, srdačno vas pozdravlja – po izboru za isključivo korištenje s kapacitetom do deset osoba. Bilo da preferirate povoljniji djelomični najam ili želite iznajmiti cijelu kuću, imamo odgovarajuće rješenje: Apartman 1 nudi prostor za 4–6 osoba, apartman 2 je predviđen za 2–4 gosta, a zajedno nude smještaj za 8–10 osoba. Kuća se nalazi na mirnoj i prirodnoj lokaciji, na 200 metara nadmorske visine, u slikovitoj vilinskoj četvrti Gornja Hlapa. Samo nekoliko minuta hoda dalje nalazi se idilična uvala Soline, koja ne samo da poziva na kupanje, već je poznata i po svom ljekovitom mulju. Zrak bogat jodom posebno blagotvorno djeluje kod problema s dišnim putevima i reume. Istovremeno ćete imati koristi od blizine drugih plaža, pješačkih i biciklističkih staza, kao i kulturnih znamenitosti i lokalnih specijaliteta.
Vaš odmorni dom raspolaže s četiri spavaće sobe s udobnim bračnim krevetima, dvije potpuno opremljene kupaonice te dodatnim gostinjskim WC-om u prizemlju. Dvije moderne kuhinje i dva ugodna dnevna boravka – jedan od njih s kaučem na razvlačenje – nude mnogo prostora za zajedničke trenutke. Posebno se ističu četiri terase, među kojima je i prekrasna krovna terasa s koje možete u potpunosti uživati u pogledu na blistavo more i planinu Velebit. Vlastito mjesto za roštilj poziva na ugodne večeri, dok se djeca mogu zabavljati u vrtu za igru s trampolinom, ljuljačkom i igračkama. Na prostranom imanju dostupna su parkirna mjesta za do pet vozila. Kao srdačnu dobrodošlicu poslužujemo domaći liker od aronije i šljivovicu za odrasle, dok djecu dočekujemo svježe iscijeđenim voćnim sokovima i vodom. Za vašu rezervaciju fleksibilno birate željeni termin – u glavnoj sezoni rezervacija je predviđena od subote do subote, dok u predsezoni i posezoni termine možete dogovoriti prema raspoloživosti. Nakon vaše neobvezujuće upite, svoju rezervaciju osiguravate uplatom predujma od 30 %. Preostali iznos podmirujete jednostavno po dolasku. Molimo imajte na umu da se završno čišćenje naplaćuje jednokratno na licu mjesta, odvojeno.
Rado ćemo s Vama uskladiti sve detalje – od posebnih želja za opremu, preko savjeta za izlete, pa do mogućih dodataka poput košare dobrodošlice. Veselimo se što ćemo Vas osobno dočekati kod nas i učiniti Vaš boravak na Krku nezaboravnim doživljajem!
Broj licence ili registracije: Urbroj:2170-10-02/5-17-4
Mogućnosti spavanja
Sobe i oprema
To je ono što ovaj smještaj nudi
mogućnosti spavanja
Unutarnje područje
Vanjsko područje
Za obitelji
Usluge
Ostala oprema
Podobno za
Stanje
Održivost
Ova nekretnina zadovoljava 5 od 12 kriterija održivosti.
Dolazak/lokacija
Dolazak i udaljenosti
Plaža 2.5 kilometar
2.5 kilometar
Skijaška uspinjača 35 kilometar
35 kilometar
Mogućnost kupovine 0.6 kilometar
0.6 kilometar
Restoran 2 kilometar
2 kilometar
Centar grada/mjesta 0.2 kilometar
0.2 kilometar
Autobus 0.1 kilometar
0.1 kilometar
Zračna luka 12 kilometar
12 kilometar
Kolodvor 35 kilometar
35 kilometar
Izlaz s autoceste 12 kilometar
12 kilometar
Mjesto i položaj smještaja
Uživajte u svom odmoru iz snova na otoku Krku
Naša kuća za odmor Margareta – kuća s četiri zvjezdice – nalazi se na 200 m nadmorske visine u stambenom i vilinskom dijelu mirnog mjesta Hlapa, u općini Dobrinj na otoku Krku. Okružena zelenilom i samo nekoliko minuta udaljena od plaža u Solinama, Risiki, Šilu i Klimnu, naša je kuća idealno mjesto za one koji traže odmor, ljubitelje prirode i aktivnog odmora. Uživajte u posebnoj lokaciji s prekrasnim pogledom na more i impresivnim panoramskim pogledom na Velebit. S naše krovne terase pruža se nezaboravan pogled na Kvarnerski zaljev sve do Rijeke, Opatije i Crikvenice – pravi doživljaj za ljubitelje prirode i romantike.
Na našem prostranom imanju na raspolaganju su vam dovoljno parkirnih mjesta za do pet vozila. Za samo nekoliko minuta stižete do okolnih plaža – idealnih za plivanje, sunčanje ili šetnje uz obalu. Ni ljubitelji sporta kod nas ne ostaju zakinuti: Regija je izvrsna za planinarenje, biciklizam ili trčanje.
Okolica nudi i brojne kulturne i kulinarske doživljaje – od lokalnih specijaliteta do tradicionalnih festivala i znamenitosti. Posebna prirodna atrakcija je obližnja uvala Soline, poznata po svom ljekovitom blatu. Ono pozitivno djeluje na zglobove i kosti te se posebno preporučuje kod reume. Osim toga, morska klima bogata jodom i solju posebno je blagotvorna za osobe s astmom ili drugim bolestima dišnih puteva.
Mogućnosti provođenja slobodnog vremena
Smjernice
upozorenja najmodavca
| Čekiranje pri dolasku: | 15:00 |
| Čekiranje pri odlasku: | 09:00 |
| Akontacija: | 30 % prilikom bukinga |
| Ostatak plaćanja: | prilikom dolaska |
Mogućnosti Plaćanja:
Prijenos
Uvjeti poništenja:
ostale informacije:
Rezervacija i kontakt
Rezervacije se mogu jednostavno napraviti putem upita. Nakon vašeg upita dobit ćete naše bankovne podatke. Čim uplata predujma stigne, dobit ćete potvrdu rezervacije – i vaš željeni termin bit će obvezujuće i izravno rezerviran kod privatnog vlasnika bez posrednika. Za dodatna pitanja ili više informacija dostupni smo i telefonom. Krovna terasa i vrt
Uživajte u prekrasnom pogledu na more i okolne planine s naše prostrane krovne terase – savršeno mjesto za doživjeti zadivljujuće izlaske i zalaske sunca. Terasa je potpuno opremljena stolom, ležaljkama i suncobranima – idealno za opuštanje.
U našem prostranom vrtu (980 m²) i odrasli i djeca mogu u potpunosti uživati. Ljubitelji roštilja mogu pokazati svoje umijeće na našem velikom zidanim roštilju. Za male goste tu su dječja ljuljačka, trampolin, tobogan te mnogo igračaka i prostora za igru i zabavu.
Kuća je izgrađena 2000. godine, a djelomično renovirana 2025. godine kako bi vam pružila još više udobnosti.
Napomena: Kućni ljubimci, nažalost, nisu dopušteni.
Raspoloživost
slobodno zauzeto Dan dolaska tj. odlaska
Datum posljednjeg aktualiziranja: 17.03.2026
20 evaluacije
Ukupna ocjena
srpanj 2025
Michael P. iz/od Deutschland
Obiteljski odmor
Lokacija kuće je vrlo dobra jer nudi više opcija plaža, okruženje je vrlo lijepo i mirno, optimalno za opuštanje. Usluga je također bila vrlo dobra, s vlasnicima se može super razgovarati, uvijek su spremni pomoći kada nešto zatreba. Kuća je također odlično opremljena i ima velike stolove na vanjskom prostoru za cijelu obitelj. Mogućnosti prehrane također su raznolike. U cjelini, definitivno bismo se željeli vratiti. Jedini mali nedostatak koji smo imali bila je internetska veza (ali nije bilo strašno)
Preporučeno za: Aventura & doživljaj, Obitelji s djecom, Odmor na plaži
svibanj 2023
Alex S. iz/od 12 94209 Regen
Odmor s obitelji u obitelji Jurković u kući za odmor Margareta Hlapa 1b
Bilo je lijepo i opuštajuće na otoku Krku, svaki dan na drugom mjestu i plaži, mnogo izleta, večernji roštilj i djeca igraju s susjednom djecom na igralištu, to je bilo iskustvo za djecu i uživali smo s čašom vina na krovnoj terasi s panoramskim pogledom i lijepim pogledom na Rijeku i Opatiju. Kuća je bila super opremljena, čista i sve što vam treba je bilo na raspolaganju. Simpatična vlasnica i vlasnik, kao i djeca. Rado ćemo se vratiti...
Preporučeno za: Obitelji s djecom, Kultura & obilasci, Odmor za samce, Odmor na plaži
srpanj 2022
Sindy S. iz/od 04575 Neukieritzsch
Obiteljski odmor 2022
Jako lijep smještaj, sjajni vlasnici. Sve je super funkcioniralo. Hvala!
Preporučeno za: Obitelji s djecom, Odmor na plaži
srpanj 2022
Erlinda Sadiku S. iz/od Hamburg
Vrhunski apartman za odmor
Bilo nam je jako lijepo u potpuno opremljenom apartmanu. Gostoljubivi i vrlo ljubazni domaćini, jedna od najljepših krovnih terasa s pogledom na more i sve je tako smješteno da se brzo stiže do najljepših plaža u okolici. Svaki dan možete otkriti nove pojedinačne plaže. Sjajni restorani i svi su vrlo ljubazni. Stvarno smo uživali svaki dan ovdje. Vrijednost za novac je odlična! Djeca su se jako zabavila - vratit ćemo se!!!
Preporučeno za: Aventura & doživljaj, Obitelji s djecom, Kultura & obilasci, Odmor na plaži
kolovoz 2021
Manuel B. iz/od CH - Rüdlingen
Ljetni odmor 2021
Peter je apsolutno ugodan, simpatičan i susretljiv najmodavac/domaćin. Rezervacija i plaćanje su prošli bez problema. Kuća je opremljena sa svime što je potrebno za potpuno opuštanje, a lokacija je super jer u selu vlada potpuni mir i regija ima fantastičan pogled s krovne terase.
Hvala na divnom vremenu i možemo samo preporučiti Petera i njegovu prekrasnu kuću.
Preporučeno za: Aventura & doživljaj, Starije osobe, Obitelji s djecom, Kultura & obilasci, Odmor na plaži, Romantični odmor
kontakt
Tvrtka Privatni iznajmivac
obitelj M. Jurkovic
Srdacni Pozdrav dragi gosti Mi vam zelimo srdačnu dobrodošlicu u našu kuću za odmor na otoku Krku Ferienhaus Margareta Mi smo jedna mala obitelj koji ne žive u kući za odmor ali smo lako dostupni u slucaju potrebe gostiju. Raduje nas da vam mozemo poželjeti dobrodošlicu u našoj kuće za odmor na otoku Krku Ferienhaus Margareta Mi smo ovu nasu Kucu uredili i namjestili za 8-10 Osoba sa 4 Terrasse ,Krovna Terasa nam je nase najdraze djelo sa prkrasnim panoramskim Pogledom na Kvarner i RIJECKI zaljev .. Budite i vi dio nase Velike Zajednice Gostiju . Radujemo se vama ..
Domaćin od: 30.07.2017
kvota reagiranja: 100%
vrijeme reagiranja: ispod 6h
Jezici za kontakt: njemački, engleski, francuski, poljski, talijanski, hrvatski
vrijeme servisa za klijente: po. 00:00-23:05; ut. 00:00-23:00; sr. 00:00-23:10; če. 00:00-23:15; pe. 00:00-23:20; su. 00:00-23:30; ne. 00:00-23:40
Broj objekta: 102529
Drugi smještaji koji bi vam se također mogli svidjeti
Hlapa, Kvarner, Hrvatska
Dobrinj, Kvarner, Hrvatska
Hlapa, Kvarner, Hrvatska
ostale informacije
privatna web stranica:
Ferienhaus-Margareta 8-10 Personen
Kuće i apartmani za odmor u Hrvatskoj
Kuće i apartmani za odmor u Kvarnerskom zaljevu
Ideje za odmor: Odmor na plaži
Broj objekta: 102529
Posljednje ažuriranje: 01.04.2026
Oglas je online od: 8 godina, 8 mjeseci
URL: https://www.resido.hr/102529.htm
Ferienhaus
Obitelj Margareta Pejica Jurkovic
Hlapa 1b
51514 Gornja Hlapa
00385(0) 922890602
«Ferienhaus-Margareta 8-10 Personen» je dobio ocjenu gosta 5 (ljestvica ocjene: od 1 do 5) od 20 danih recenzija evaluacije.