Omiljeno gostima
Sjajna lokacija
Besprijekorno čist smještaj
100% Preporuka
47 puta dodano listi želja
Već više od 8 godina online
Omiljeno gostima
Opis
Moderan apartman na 2. katu kuće za odmor Spiekeroog na mirnoj lokaciji u blizini kanalizacije.
Smještaj je udobno namješten, nudi puno udobnosti i prostora za maksimalno 2 osobe. Sastoji se od 1 spavaće sobe, dnevnog boravka s blagovaonicom i integriranom kuhinjskom nišom, dnevne kupaonice i spremišta.
Prostrani, potpuno natkriveni balkon s jednom ležaljkom za plažu i vrtnim namještajem poziva vas da se opustite. Vlada prijateljska i opuštena atmosfera. Dostupna je internetska veza. Ovaj apartman za nepušače uključuje parkirno mjesto rezervirano za vas. Tu je i velika odvojena ostava za vaše bicikle. Za tjelesnu dobrobit, nekoliko restorana, kafića, pekara i trgovina mješovitom robom nalaze se na pješačkoj udaljenosti u neposrednoj blizini.
Radujemo se vašem posjetu!
Mogućnost spavanja
Sobe i oprema
To je ono što ovaj smještaj nudi
mogućnost spavanja
Unutarnje područje
Vanjsko područje
Ostala oprema
Podobno za
Stanje
Održivost
Ova nekretnina zadovoljava 5 od 12 kriterija održivosti.
Dolazak/lokacija
Dolazak i udaljenosti
Plaža 1 kilometar
1 kilometar
Jezero 0.7 kilometar
0.7 kilometar
Mogućnost kupovine 0.6 kilometar
0.6 kilometar
Restoran 0.3 kilometar
0.3 kilometar
Centar grada/mjesta 0.5 kilometar
0.5 kilometar
Autobus 0.5 kilometar
0.5 kilometar
Kolodvor 12 kilometar
12 kilometar
Mjesto i položaj smještaja
Dornumersiel, državno odobreno lječilište na Sjevernom moru, poziva vas na odmor i opuštanje. Sa svojim certificiranim odmaralištem Thalasso North Sea, pješčanom plažom od 70.000 četvornih metara, vanjskim bazenom s grijanom morskom vodom, rezačem škampi i lukom za jahte i još mnogo toga, postoji niz mogućnosti za rekreaciju i zapošljavanje daleko od masovnog turizma.
Mahlbusen vas poziva na duge šetnje ili vožnju biciklom. Uz sunce, pijesak i more, svatko može pustiti dušu da se odmori i opustiti za sebe.
Želimo vam prekrasan odmor!
Mogućnosti provođenja slobodnog vremena
Smjernice
dodatne usluge po izboru
upozorenja najmodavca
| Kaucija: | 50 € |
| Akontacija: | 100 € prilikom bukinga |
| Ostatak plaćanja: | 4 tjedna prije dolaska |
dodatne informacije o cijeni najma:
| Minimalni period najma: HS i MS= 5 dana, NS= 3 dana Boravišna pristojba se plaća na licu mjesta prema važećim propisima d. Općina Dornum plaća se prilikom predaje ključeva Boravišna pristojba ovisno o sezoni za djecu od 3 god. izračunato prema dobi Dolazak od 15 sati najkasnije do 19 sati, odlazak najkasnije do 10 sati. Obavijest o primopredaji ključeva dobit ćete cca 5 dana prije dolaska. Povrat depozita najkasnije 7 dana nakon polaska WiFi je dostupan besplatno bez obveze. U slučaju neuspjeha, nema zahtjeva za naknadu. perilica rublja na kovanice |
Raspoloživost
slobodno zauzeto Dan dolaska tj. odlaska
Datum posljednjeg aktualiziranja: 22.02.2026
5 evaluacije
Ukupna ocjena
rujan 2023
Sabine K. iz/od Iserlohn
Super stan.
Jedan stvarno sjajan stan. Kada uđete, odmah ćete se osjećati ugodno. Oprema je pažljivo i odabrana s ljubavlju, lijepa dekoracija i jako čisto. U stanu ništa ne nedostaje. Veliki balkon s lijepim namještajem. Rado preporučujemo ovaj stan. Hvala vam na lijepom i opuštajućem boravku :-)
Preporučeno za: Starije osobe, Odmor na plaži
svibanj 2022
Alexandra S. iz/od Dortmund
Kratki odmor
Sve što je potrebno dostupno u stanu. Malo tijesno u kupaonici jer je tamo smještena perilica rublja.
svibanj 2022
Heike B. iz/od Sangerhausen
Urlaub
Dobar smještaj koji ovisi o brizi gospođe Lukas.
Preporučeno za: Aventura & doživljaj, Odmor za samce, Odmor na plaži
rujan 2021
Jens F. iz/od BÖNEN
Apartman na plaži Skakavac
Sve je bilo sjajno u vašem stanu. Bilo je jako lijepo provesti odmor.
Preporučeno za: Aventura & doživljaj, Odmor bez automobila, Odmor na plaži
kolovoz 2021
Karl-Heinz J. iz/od Bayern - Kraiburg am Inn
Bewertung
Svaki bismo put ponovno ovdje živjeli.
Preporučeno za: Kultura & obilasci, Odmor na plaži, Romantični odmor
kontakt
A. Teufer
Domaćin od: 29.02.2016
kvota reagiranja: 100%
vrijeme reagiranja: ispod 3h
Jezici za kontakt: njemački, engleski
Broj objekta: 102705
Dalji smještaji od A. Teufer
Hooksiel, North Sea, Donja Saska
Drugi smještaji koji bi vam se također mogli svidjeti
ostale informacije
Kuće i apartmani za odmor u Njemačkoj
Kuće i apartmani za odmor u Donja Saska
Kuće i apartmani za odmor na Sjevernom moru
Ideje za odmor: Odmor na plaži
Broj objekta: 102705
Posljednje ažuriranje: 15.03.2026
Oglas je online od: 8 godina, 7 mjeseci
URL: https://www.resido.hr/102705.htm
«Najam hoppera na plaži za odmor» je dobio ocjenu gosta 4.9 (ljestvica ocjene: od 1 do 5) od 5 danih recenzija evaluacije.