Sjajna lokacija
Besprijekorno čist smještaj
100% Preporuka
71 puta dodano listi želja
Već više od 8 godina online
Opis
Ova jednokatna kuća za odmor za 4 osobe nalazi se na lijepoj i mirnoj lokaciji oko 80 m iza nasipa.
Kuća ima 2 spavaće sobe s običnim ležajevima, tuš kabinu i veliki dnevni boravak s kuhinjom i odvojenom blagovaonicom. Dječji krevetić još uvijek može biti isporučen.
Sadržaji uključuju WiFi, radio, DVD player, perilicu rublja, perilicu posuđa, vrtni namještaj i veliki vrt sa zidanim roštiljem. Struja, plin, voda i perilica rublja su uključeni u cijenu.
Ušće Elbe, Watt, veliko jezero za kupanje, veliko igralište i mnogi drugi sadržaji za igru i sport udaljeni su samo 3-5 minuta hoda.
Mogućnosti spavanja
Sobe i oprema
To je ono što ovaj smještaj nudi
mogućnosti spavanja
Unutarnje područje
Vanjsko područje
Za obitelji
Za pse i kućne ljubimce
Usluge
Ostala oprema
Podobno za
Stanje
Dolazak/lokacija
Dolazak i udaljenosti
Plaža 0.3 kilometar
0.3 kilometar
Jezero 0.3 kilometar
0.3 kilometar
Mogućnost kupovine 2 kilometar
2 kilometar
Restoran 0.5 kilometar
0.5 kilometar
Centar grada/mjesta 2 kilometar
2 kilometar
Autobus 2 kilometar
2 kilometar
Zračna luka 120 kilometar
120 kilometar
Kolodvor 3 kilometar
3 kilometar
Izlaz s autoceste 15 kilometar
15 kilometar
Mjesto i položaj smještaja
Otterndorf se nalazi južno od ušća Elbe i nudi mnoge mogućnosti za opuštajući i raznolik odmor s prostranom zelenom plažom, blatnim ravnima, prekrasnim krajolikom jezera, povijesnim starim gradom i zanimljivim zaleđem. Waddensko more ispred Cuxhavena nudi jedinstven doživljaj kao svjetska prirodna baština. Također možete posjetiti wellness područje našeg bazena sa slanom vodom ili unutarnje i vanjske bazene u susjednom Wingstu. Helgoland i Neuwerk vas pozivaju na nezaboravne jednodnevne posjete, do Cuxhavena, Hamburga, Bremena i Stadea možete brzo doći automobilom. Također postoji mnogo toga za otkriti na biciklističkim turama u okolici Otterndorfa.
Za djecu postoji veliko igralište neposredno iza nasipa. Na velikom jezeru za kupanje nalazi se veliki rekreacijski sadržaj s brojnim atrakcijama i prostorom za roštilj te malo skijalište za vodu.
Za ljubitelje sporta također je osigurano: nogomet i odbojka, košarka, veslanje, surfanje, mini golf, klizanje i biciklizam dio su ponude slobodnog vremena. Susjedni gradić Neuhaus nudi veliko, moderno postrojenje za skijanje na vodi.
Za hladnije dane tu je i štala za igru koju svakako vrijedi vidjeti. Za ljubitelje kulture tu je muzej Crane House u našem povijesnom starom gradu, Stara latinska škola, kuća Johann Heinrich Voss, crkva St. Severi, Gatehouse, itd. Brojni restorani i obližnja luka Cuxhaven pobrinuti će se za vaše fizičko dobro -biti , s najboljom svježe ulovljenom ribom i škampima izravno iz kutera.
Mogućnosti provođenja slobodnog vremena
Smjernice
dodatne usluge po izboru
upozorenja najmodavca
| Čekiranje pri dolasku: | 16:00 |
| Čekiranje pri odlasku: | 10:00 |
| Akontacija: | 30 % prilikom bukinga |
| Ostatak plaćanja: | 8 tjedna prije dolaska |
dodatne informacije o cijeni najma:
| Odmarališta na Sjevernom moru također naplaćuju sezonsku naknadu za toplice za osobe starije od 18 godina. Uslugu peciva možete rezervirati kod lokalnog pružatelja usluga i plaćate je izravno kod njih. |
Mogućnosti Plaćanja:
Prijenos
Uvjeti poništenja:
Here is the translation into Croatian (hr): do 60 dana prije prijave: Povrat uz odbitak naknade za otkazivanje od 70,00 € do 30 dana prije prijave: Povrat uz odbitak naknade za otkazivanje od 70,00 € i akontacije manje od 30 dana prije prijave: Povrat samo boravišne pristojbe i, po potrebi, posteljine i kućnih ljubimaca
ostale informacije:
Sve spavaće sobe i kupaonica opremljene su prozorima za zaštitu od insekata. U ulaznom dijelu nalazi se i velika nadstrešnica za automobil, koja se može koristiti i kao natkrivena terasa. Ovdje se mogu parkirati i bicikli kako bi se zaštitili od vremenskih nepogoda. Terasa ima vrtnu garnituru, suncobran i fiksni roštilj. Struja, plin, voda i perilica rublja su uključeni u cijenu.
Uslugu peciva možete rezervirati kod lokalnog pružatelja usluga i plaćate je izravno kod njih.
Raspoloživost
slobodno zauzeto Dan dolaska tj. odlaska
Datum posljednjeg aktualiziranja: 27.01.2026
1 evaluacija
Ukupna ocjena
srpanj 2024
Günther B. iz/od Soest
Bili su to lijepi ljetni dani.
Ova kuća se nalazi nedaleko od plaže i dva jezera te igrališta za avanture. Oprema kuće je bila dobra, jedino što nam je nedostajalo bio je rezač jaja. W-LAN povezanost nije bila dostupna prvih dana, od trećeg dana je bilo odlično.
Preporučeno za: Obitelji s djecom
kontakt
Tvrtka Immobilienverwaltung Bettina Joppien, Inh. Adolf Joppien
gospođa B. Joppien
Sada smo druga generacija koja upravlja i iznajmljuje kuće za odmor na dobroj lokaciji u Otterndorfu i okolici. Sve naše kuće su obiteljske, kvalitetno i moderno opremljene i pripadaju nižem do srednjem cjenovnom segmentu. Bilo bi nam jako drago zbog Vašeg posjeta.
Domaćica od: 04.10.2017
Jezici za kontakt: njemački
vrijeme servisa za klijente: po.-pe. 10:00-20:00; su. 10:00-14:00
Broj objekta: 104708
Dalji smještaji od gospođa B. Joppien
Otterndorf, North Sea, Donja Saska
Otterndorf, North Sea, Donja Saska
Otterndorf, North Sea, Donja Saska
Drugi smještaji koji bi vam se također mogli svidjeti
Otterndorf, North Sea, Donja Saska
Otterndorf, North Sea, Donja Saska
Otterndorf, North Sea, Donja Saska
ostale informacije
privatna web stranica:
Stražnji dio 21
Kuće i apartmani za odmor u Njemačkoj
Kuće i apartmani za odmor u Donja Saska
Kuće i apartmani za odmor na Sjevernom moru
Ideje za odmor: Odmor s psom
Broj objekta: 104708
Posljednje ažuriranje: 11.03.2026
Oglas je online od: 8 godina, 5 mjeseci
URL: https://www.resido.hr/104708.htm
Immobilienverwaltung Bettina Joppien, Inh. Adolf Joppien
Gospođa Bettina Joppien
Küvers Trift 8a
21762 Otterndorf
0049(0) 004947519781965
«Stražnji dio 21» je dobio ocjenu gosta 4.8 (ljestvica ocjene: od 1 do 5) od 1 danih recenzija evaluaciju.