Natrag
Traži

al Fiume

maks.  4  Gosta/Gostiju
45m²
1 spavaća soba
Dijelovi
Navedite datume putovanja za točne cijene
Besplatno otkazivanje
2 Gosta/Gostiju



Sjajna lokacija

100% Preporuka

50 puta dodano listi želja

Već više od 8 godina online


Opis

Naš Rifugio al Fiume nalazi se na apsolutno mirnoj lokaciji usred maslinika u romantičnoj dolini Valprino. Odmah uz kuću pješačka staza poziva na šetnje ili vožnje biciklom te vodi do rijeke u kojoj se ljeti može kupati. U vrtu od otprilike sredine svibnja do sredine rujna čeka bazen (7,50 x 4,30 m).
Za djecu ima puno prostora za igru! Do najbliže lijepe plaže ima oko 20 minuta. Kućni ljubimci su uvijek dobrodošli. Naša voda dolazi iz izvora, struja i topla voda proizvode se 100% iz obnovljive energije, a pri korištenju građevinskih materijala dajemo prednost prirodnim materijalima.

Naš apartman Olive nalazi se u prizemlju i ima oko 42 m². Ima veliku terasu.
Ulaz se nalazi na donjoj razini, gdje je i terasa te pristup vrtu.
Iz spavaće sobe se stepenicama dolazi u gornji dio stana. Ovdje se nalazi velika kuhinja s dnevnim boravkom s štednjakom, hladnjakom, perilicom posuđa, pločom za kuhanje i mikrovalnom pećnicom, blagovaonskim stolom i kaučem na razvlačenje 160x200.

Jedna vrata vode na mali balkon za doručak.
Kroz druga vrata dolazi se do male prolazne sobe prema kupaonici, s krevetom na kat (svaki 80x2,00) za djecu. Nema prozor, već je osvijetljena preko gornjeg svjetla i vrata od matiranog stakla.
Nakon toga slijedi kupaonica s kadom. Golf vozilo, koje vam je tijekom cijelog boravka uvijek na raspolaganju i vozi vas od parkirališta (cca 800 m) do kuće, vozi na solarnu energiju.
Pristup vozilom je dijelom brdovit i zavojit, na početku pomalo avanturistički, ali prema iskustvu velika zabava, posebno za djecu.

U kući se nalazi još jedan apartman Boschi na jednoj razini, nešto manji. Hodnikom se desno dolazi u udobnu spavaću sobu s krevetom 160x200. Ravno u kupaonicu s kadom, a lijevo u dnevni/kuhinjski prostor. U dnevnoj sobi nalazi se blagovaonski stol, a odvojen pregradom, kauč na razvlačenje 160x200.
Na to se nadovezuje kuhinja s velikim panoramskim prozorima.
Ispred stana nalazi se terasa sa stolom i stolicama.

Dodatne usluge: Rado vam dodatno nudimo: prijevoz u mjestu na dan dolaska, prijevoz s kolodvora ili zračne luke (uz nadoplatu), preporuke za šetnje i izlete na licu mjesta.
Broj licence ili registracije: CIN:IT008030C2PSLDHWEG

Mogućnost spavanja

Spavaća soba
dupli krevet

Sobe i oprema

Kućni ljubimci su dobrodošli Kućni ljubimci su dobrodošli
Bazen Bazen
WLAN bežična lokalna mreža WLAN bežična lokalna mreža
Vrt Vrt
Televizor Televizor
Terasa Terasa
Stroj za pranje posuđa Stroj za pranje posuđa
Stroj za pranje rublja Stroj za pranje rublja
Dječji krevetić Dječji krevetić
Pregled sve opreme

Dolazak/lokacija

Pokazati zemljopisnu kartu

Dolazak i udaljenosti

Plaža 8 kilometar

Jezero 4 kilometar

Skijaška uspinjača o 50 kilometar

Mogućnost kupovine 2 kilometar

Restoran 2 kilometar

Centar grada/mjesta 2 kilometar

Autobus 2 kilometar

Zračna luka 100 kilometar

Kolodvor 10 kilometar

Izlaz s autoceste 7 kilometar


Mjesto i položaj smještaja

Kuća se nalazi u dolini iznad male rijeke s izravnim pristupom prirodnim kupalištima.
Vrt je dio golemog maslinika s tipičnim povijesnim kamenim zidovima, karakterističnim za padinski teren.


Mogućnosti provođenja slobodnog vremena

Planinarstvo/alpinistika
Biciklizam
golf
Inlineskating/Koturaljkaški sport
Brdski biciklizam
Jahački sport
Plivanje
Jedrenje
Surfanje
Ronjenje
Tenis
Odbojka
Pješačenje/hodanje kao sport
Jahanje na talasima
kitesurfing

Smjernice

upozorenja najmodavca

Čekiranje pri dolasku: 15:00
Čekiranje pri odlasku: 10:00
Akontacija: 20 % prilikom bukinga
Ostatak plaćanja: prilikom dolaska

dodatne informacije o cijeni najma:

Posteljina opcionalno 5 .- po osobi

Uvjeti poništenja:

Danas
Puni povrat (100%)
30 dana prije prijave:
Djelomični povrat (50%)
14 dana prije prijave:
Nema povrata

Prijava


Raspoloživost

pokaži 12 mjeseci

slobodno zauzeto Dan dolaska tj. odlaska

Datum posljednjeg aktualiziranja: 05.01.2026


6 evaluacije

Ukupna ocjena

5,0 od 5
4.8 Oprema
5.0 Cijena/učin
5.0 Servis
5.0 Položaj
Recenzije se provjeravaju na njihovu autentičnost. Više o tome u našim preporukama za procjenu.
Predati evaluaciju

lipanj 2019

Isabel iz/od Konstanz

5,0 5 5 5 5
Prikaži njemački

Odmor u drugom svijetu

Naš odmor u Al Fiumeu s Felixom bio je jednostavno prekrasan. Ugodan, potpuno individualan stan, okružen očaravajućim, prekrasnim vrtom. Odmah smo se osjećali super ugodno, nikad prije nisam tako brzo i izravno imao osjećaj odmora. Ništa nije savršeno na ovom mjestu i ima jednu ili drugu osobinu, ali to je ono što ga čini jedinstvenim. Felix je opušten i vrlo ljubazan domaćin koji zna pomoći u svakom problemu i brzo izlazi u susret željama gostiju. Uživali smo u blizini prirode s prekrasnim bazenom, pomalo nakrivljenim stolom za stolni tenis, planinskim potokom koji nas čeka u blizini s prekrasnom, hladnom vodom, toliko da su se odlasci na inače tako omiljeno more događali iznimno rijetko, a potom i često. već večer prije nego što smo se mogli otrgnuti. Djeci koja su prisustvovala (između 4 i 9 godina) nije bilo dosadno ni sekunde. Čista avantura. To je jedino ograničenje koje Al Fiume ima: radije ne bih išao tamo s djecom koja već hodaju, ali su još nesigurna. Vrt je terasast, tu i tamo ima strmina, puno stepenica i zbunjujućeg terena. Naša kćer, koja je imala 4 godine, nije smjela izaći iz stana bez vodenih krila jer je bazen na putu do drugog apartmana i ne vidi se iz stana. Inače mogu dati vrlo jasnu preporuku za putovanje: idemo tamo opet na Duhove s našim prijateljima! S mjesta možete krenuti na prekrasna i avanturistička planinarenja, gdje ni djeci neće biti dosadno (sa prekrasnim vidicima, bazenima itd.). Dolcedo je lijepo malo mjesto s dobrim restoranima, nije daleko do mora i udaljenosti koje je trebalo prijeći s golf kolicima bile su nervozne - barem na početku - ali i jako zabavne!

Preporučeno za: Aventura & doživljaj, Obitelji s djecom, Romantični odmor

lipanj 2019

Moritz S. iz/od Grünkraut

5,0 5 5 5 5
Prikaži njemački

Prekrasno mjesto za opuštanje i zabavu

Bili smo četvero s dvoje djece po četvrti put kod Feliksa i opet smo se osjećali nevjerojatno ugodno.

Lokacija:
Kuća se nalazi usred maslinika iznad planinske rijeke koja poziva na kupanje. Lokacija je iznimno mirna, nema cesta i stoga ni buke. Vrhunac je to što se do objekta ne može doći vlastitim autom (preuske ceste). Auto će biti parkirano u sljedećem selu, Felix će stići s odgovarajućim autom za transport prtljage. Gostima će na raspolaganju biti golf vozila tijekom boravka, s kojima će moći voziti put od kuće do vlastitog automobila. Ogroman užitak za nas i djecu.

Stan:
Čeka vas potpuno opremljen stan s izvrsnom kuhinjom (uključujući perilicu posuđa!). ), udobnim krevetima (veliki krevet za roditelje, soba s krevetom na kat za djecu, kauč na razlačenje). Spavanje uz nježno šumljenje rijeke u pozadini je zaista opuštajuće.
Prekrasna drvena terasa direktno iznad rijeke također poziva na ugodnu večeru na svježem zraku.

VRT! :
Oko kuće nalazi se vrt na terasama koji ne ostavlja mjesta željama. Osim nebrojivih biljaka i voćaka, postoji i vrt s začinskim biljem, gdje se može nabaviti svježe začinsko bilje za kuhanje. Također, tu je ogroman bazen u kojem se djeca mogu igrati satima. Osim toga, tu su i stolni tenis, trampolin, meta za gađanje lukom i strijelom te roštilj. Okruženje / mogućnosti izleta:
Ako se stvarno odlučite napustiti ovo čarobno mjesto, postoji mnogo destinacija u blizini. Mnogi putevi za planinarenje su jednako primamljivi kao i šetnja u obližnjem gradu Dolcedo.
More je udaljeno 20 minuta vožnje automobilom, kao i sljedeći veći grad.

Vraćamo se!

Preporučeno za: Aventura & doživljaj, Obitelji s djecom, Odmor s kućnim ljubimcem, Kultura & obilasci, Odmor na plaži, Romantični odmor

kolovoz 2018

Birgit M. iz/od 04155 leipzig

5,0 5 5 5 5
Prikaži njemački

vrlo lijepi i mirni apartman za odmor

kućica se nalazi usred maslinika. ima prekrasan pogled. oprema je ljubazna i šarmantna.
domaćin felix je vrlo ljubazan i uslužan.
do kućice se može doći samo električnim vozilom (koje osigurava domaćin) i uvijek je bilo avantura voziti se do kućice... :-)
možete pješice otići do mjesta "dolcedo". tamo se nalaze trgovine i restorani.
bilo nam je jako lijepo i sigurno ćemo se ponovno vratiti!
martin i birgit

Preporučeno za: Obitelji s djecom, Odmor s kućnim ljubimcem, Odmor na plaži, Romantični odmor

srpanj 2018

Eva L. iz/od Dresden

4,8 4 5 5 5
Prikaži njemački

Opusti se i uživaj u odmoru!

Četiri puta odmor u Ripalti - i vraćamo se!
Za nas je vrijeme kod Feliksa pravi odmor. Ujutro šetnja do pekare, vrijeme na terasi, čitanje, djeca u bazenu, kupanje u potoku ili izlet na plažu u San Lorenzu, navečer roštiljanje, uživanje u tišini,...
Put do kuće golf kolica uvijek je doživljaj za djecu.

svibanj 2018

Grit M. iz/od Leipzig

5,0 5 5 5 5
Prikaži njemački

Odmor u potpunosti.

Bili smo sa svojom kćeri i psom u Dolcedu. Parking je kod crkve. Felix nas je pokupio svojim kamionom. Apartman je jednostavan, ali vrlo ukusno uređen. Vrt, stari maslinik i bazen su fantastični! Puno igračaka za djecu, trampolin, stolni nogomet. Izravno ispod kuće je mali potok. Naš pas se osobito oduševio ovim. Bilo je vrlo opuštajuće i tiho. Ono što nam je nedostajalo. Rado se vraćamo!

Preporučeno za: Aventura & doživljaj, Obitelji s djecom, Odmor s kućnim ljubimcem, Romantični odmor

pokazati više

kontakt

gospodin F. Hahn

gospodin F. Hahn

Domaćin od: 06.03.2009

vrijeme reagiranja: ispod 24h

Jezici za kontakt: njemački, engleski, talijanski

Broj objekta: 115293

Prikaži podatke za kontakt Prikaži podatke za kontakt

0039(0) 3409776117

0039(0) 3409776117

Prijavi Oglas

Možete prijaviti oglas ako smatrate da nešto nije u redu. Oglas će zatim pregledati tim ferienhausmiete.de.


*obavezna polja

Pravno obavijest: Slanjem obrasca slažem se s Uvjetima korištenja. Klikom na "Pošalji" dajem suglasnost za obradu i korištenje mojih podataka sukladno Izjavi o privatnosti.

Prijaviti kršenje pravila Prijaviti kršenje pravila

Dalji smještaji od gospodin F. Hahn

Pokazati sve smještaje od gospodin F. Hahn

Drugi smještaji koji bi vam se također mogli svidjeti


ostale informacije

Ideje za odmor: Odmor s psom

Broj objekta: 115293

Posljednje ažuriranje: 10.03.2026

Oglas je online od: 8 godina

URL: https://www.resido.hr/115293.htm


«al Fiume» je dobio ocjenu gosta 5 (ljestvica ocjene: od 1 do 5) od 6 danih recenzija evaluacije.

Imate li pitanja o ovom smještaju?
Otposlati poruku
Chat