Natrag
Traži

HuisinBergen

maks.  5  Gosta/Gostiju
100m²
3 spavaće sobe
Dijelovi
Navedite datume putovanja za točne cijene
2 Gosta/Gostiju



Sjajna lokacija

Besprijekorno čist smještaj

100% Preporuka

38 puta dodano listi želja

Već više od 8 godina online


Opis

Obiteljska kuća u prekrasnom umjetničkom selu Bergen, gdje možete uživati u potpunom miru u zelenilu. Nekoliko minuta hoda od centra sela. Svijetla dvojna kuća, izgrađena pedesetih godina, ima prilično dugačak prilaz (20 metara, koji vodi kroz grmlje i dijeli se sa susjedima) i vlastito parkirno mjesto te se nalazi u mirnoj aleji s mnogo starih stabala. Namještaj je uglavnom nov, jednostavan ali ukusan i potpun.
Broj licence ili registracije: 0373-7169-5888-01TA-ALIP

Mogućnosti spavanja

Spavaća soba 1
dupli krevet
Spavaća soba 2
jednokrevetna
jednokrevetna
Spavaća soba 3
jednokrevetna
jednokrevetna

Sobe i oprema

Kućni ljubimci su dobrodošli Kućni ljubimci su dobrodošli
Nepušači Nepušači
WLAN bežična lokalna mreža WLAN bežična lokalna mreža
Vrt Vrt
Televizor Televizor
Terasa Terasa
Stroj za pranje posuđa Stroj za pranje posuđa
Stroj za pranje rublja Stroj za pranje rublja
kamin kamin
Pregled sve opreme

Dolazak/lokacija

Pokazati zemljopisnu kartu

Dolazak i udaljenosti

Plaža 5 kilometar

Mogućnost kupovine 0.5 kilometar

Restoran 0.5 kilometar

Centar grada/mjesta 0.5 kilometar

Autobus 0.5 kilometar

Zračna luka 25 kilometar

Kolodvor 5 kilometar

Izlaz s autoceste 6 kilometar


Mjesto i položaj smještaja

Ova obiteljska kuća nalazi se u neposrednoj blizini umjetnikovih selo planine. Nekoliko minuta hoda naći ćete u ugodnom selo s brojnim sunčan trotoar kafićima, restoranima i buticima.
naravno, uživati ​​u moru i plaži, ali uz to idu i ciklus kroz šume i dinama. Bergen je vozeći ugodan starog sela s brojnim vanjskim kafićima, restoranima, buticima, a također možete uživati ​​u umjetnosti, golf, jahanje, biciklizam. Biciklom možete kroz dine uz plažu pogon (20 minuta), ali i na susjednom obalnom gradu Schoorl i nakon Camperduin.
Možete jahanje u blizini, i golf na golf Sluispolder (3 km).
U blizini se nalazi prekrasan stari grad Alkmaar (5 km) sa kanalima, na tržištu sira i mnoge trgovine. A Amsterdam je lako doći automobilom ili vlakom.
Umjetnost, naravno, tu su i umjetnika selo Bergenu, na primjer Muzej Kranenburgh.


Mogućnosti provođenja slobodnog vremena

Pecanje
Biciklizam
golf
Brdski biciklizam
Jahački sport
Plivanje
Tenis
Pješačenje/hodanje kao sport
Jahanje na talasima
kitesurfing

Smjernice

upozorenja najmodavca

Čekiranje pri dolasku: 15:30
Čekiranje pri odlasku: 10:30
Kaucija: 250 €
Akontacija: 30 % prilikom bukinga
Ostatak plaćanja: 6 tjedna prije dolaska

dodatne informacije o cijeni najma:

Bežični, plin, električna energija: uključen
Osim toga:
Porez Turisti (Spa pristojba): € po Peron po danu
Posteljina (obavezno, nije uključen): po osobi za € po boravku
da se uzme sa: ručnici / kuhinjske krpe

Drugi dolazak dana? Pitajte nas

ostale informacije:

Pogledajte našu web stranicu za više slika:


Raspoloživost

pokaži 12 mjeseci

slobodno zauzeto Dan dolaska tj. odlaska

Datum posljednjeg aktualiziranja: 10.03.2026


10 evaluacije

Ukupna ocjena

4,9 od 5
4.9 Oprema
4.7 Cijena/učin
5.0 Servis
5.0 Položaj
4.8 Čistoća
Recenzije se provjeravaju na njihovu autentičnost. Više o tome u našim preporukama za procjenu.
Predati evaluaciju

kolovoz 2025

Karin R. iz/od Kirkel

5,0 5 5 5 5 5
Prikaži njemački

Ocjena kuće obitelji Jongedijk

Već smo nekoliko puta bili kod Ruuda i Marieke, jer je ova kuća, mjesto i domaćini divni!

Preporučeno za: Obitelji s djecom, Odmor s kućnim ljubimcem, Kultura & obilasci, Odmor na plaži

kolovoz 2024

Michael G. iz/od 45130 Essen, Rüttenscheider Straße 68

5,0 5 5 5 5 5
Prikaži njemački

Vrlo zadovoljni!

Proveli smo sjajan tjedan ovdje s kćerkom, zeta i unukom. Nismo imali ni najmanje nedostatke i jako smo uživali u lokaciji i dobrom opremanju kuće.
Najčešće smo kuhali kod kuće, što je bilo prilično ekonomično, jer je sve što je bilo potrebno bilo na raspolaganju. Od štednjaka, preko mikrovalne pećnice, hladnjaka itd.
Posebno želimo istaknuti prijateljstvo i izvrsnu podršku Marieke i Ruuda, kada smo imali mali problem. Brzo je problem riješen.
Rado dolazimo opet.

Beate, Micha, Julia, Javi i Erik

Preporučeno za: Obitelji s djecom

Odgovor iznajmljivača obitelj R. J.:

Vielen Dank für Ihre fantastische Bewertung. Und schön, dass Sie sich bereits entschieden haben, Ihren nächsten Urlaub in unserem Haus zu verbringen. Wir wünschen Ihnen alles Gute und bis dann.

kolovoz 2023

Anke L. iz/od Herten

5,0 5 5 5 5 5
Prikaži njemački

Divni smještaj

Top kuća za odmor! Kuća je smještena u središtu grada, ali je izuzetno mirna. Kuća i vrt su prostrani, a namještaj uključuje i namještaj, posuđe, posude, itd. u dovoljnoj količini. U kući i u vrtu postoje predivne sjedalice za opuštanje. Kreveti imaju vrlo udobne madrace, što omogućuje da osobe s problemima leđa imaju opuštajući san. Također ima dovoljno prostora za raspakirati svoje kofere. Sve u svemu, ova kuća nije samo kuća nego i dom. Ovdje možete doći i odmah se osjećati ugodno. Posebno treba spomenuti brižnost vlasnika. Hvala vam Ruudo i Marieke! Radujemo se našem uskrsnom odmoru 2024. Srdačan pozdrav Anke, Bernd & Henry.

Preporučeno za: Aventura & doživljaj, Odmor s kućnim ljubimcem

Odgovor iznajmljivača obitelj R. J.:

Liebe Anke und Bernd. Vielen Dank für die tolle Bewertung. Ihr wart fantastische Gäste. Und der Hund Henry war nicht weniger beeindruckend! Schön, dass Sie nächstes Jahr wiederkommen. Bis dann!

lipanj 2023

Sabine W. iz/od 45277 Essen

5,0 5 5 5 5 5
Prikaži njemački

Jedan divan odmor

Proveli smo prekrasne dane u Bergenu u kući obitelji Jongedijk i osjećali smo se u potpunosti ugodno.
Kuća je apsolutno čista i ništa ne nedostaje, ulazite unutra i odmah možete uživati u svom odmoru. Vrijeme nam je također bilo naklonjeno, pa smo mogli provesti prekrasne sate u vrtu.
Kuću možemo preporučiti bez ikakvih ograničenja, a boljih vlasnika od Ruuda i Marieke ne može biti. Takvi prijateljski, susretljivi i empatični ljudi koji su uvijek dostupni i tako su uljepšali naš odmor.
Hvala vam puno, puno za to!!!

Preporučeno za: Odmor s kućnim ljubimcem, Odmor na plaži

Odgovor iznajmljivača obitelj R. J.:

Vielen Dank für Ihre sehr nette Bewertung. Es war uns auch eine Freude, Sie als Gäste in unserem Haus begrüßen zu dürfen. Die Kommunikation war großartig. Wir hoffen, dass Sie wiederkommen!

kolovoz 2022

Monja B. iz/od Neuötting

4,8 5 5 5 5 4
Prikaži njemački

Mirna lijepa kuća za odmor

Proveli smo 5 dana u ovoj prekrasnoj, mirnoj kući za odmor.
Prigoda je nažalost bila manje lijepa, mužev ukop na moru.
Ipak, mogli smo među sobom uživati u danima "poslije". Ništa nije nedostajalo, izvrsni sadržaji, mirna lokacija, puno prostora, do centra grada se može doći pješice u kratkom vremenu. Vrlo ljubazan, susretljiv stanodavac!
Rado bismo se vratili!

Preporučeno za: Aventura & doživljaj, Obitelji s djecom, Odmor bez automobila, Kultura & obilasci, Odmor na plaži

pokazati više

kontakt

obitelj R. J.

obitelj R. J.

Ova kuća je obiteljski dom. Vlasnik odrastao ovdje kao dijete. Majka je njemački i otac došao iz planina. Kuća je renovirana 2017. godine, obnovljen, te je od tada iznajmljuje. Vlasnik živi 50 km od apartmana. Mi sami ili uprava će dobiti prijateljski! Kuća se može iznajmiti tijekom cijele godine. Svako godišnje doba je lijepo u Bergenu. Mi sami ostati isto kao i do opuštanja, u ovom ugodnom ( „gezellige”) kuće. Welkom u Huisinbergen! Marieke hr Ruud

Domaćin od: 24.02.2018

kvota reagiranja: 90%

vrijeme reagiranja: ispod 24h

Jezici za kontakt: njemački, engleski, nizozemski

Broj objekta: 115614

Prikaži podatke za kontakt Prikaži podatke za kontakt

0031(0) 53795903

Prijavi Oglas

Možete prijaviti oglas ako smatrate da nešto nije u redu. Oglas će zatim pregledati tim ferienhausmiete.de.


*obavezna polja

Pravno obavijest: Slanjem obrasca slažem se s Uvjetima korištenja. Klikom na "Pošalji" dajem suglasnost za obradu i korištenje mojih podataka sukladno Izjavi o privatnosti.

Prijaviti kršenje pravila Prijaviti kršenje pravila

Drugi smještaji koji bi vam se također mogli svidjeti


ostale informacije

Ideje za odmor: Odmor s psom

Broj objekta: 115614

Posljednje ažuriranje: 11.03.2026

Oglas je online od: 8 godina

URL: https://www.resido.hr/115614.htm


«HuisinBergen» je dobio ocjenu gosta 4.9 (ljestvica ocjene: od 1 do 5) od 10 danih recenzija evaluacije.

Imate li pitanja o ovom smještaju?
Otposlati poruku
Chat