Villa Silente
31 puta dodano listi želja
Već više od 7 godina online
Opis
Nalazi se u malom selu Salatić, samo 3 km od centra grada grada Krka, novoizgrađene i moderno uređene Villa Silente s 150m2 klimatiziranog unutarnjeg prostora, više od 135m2 terase i vanjskog bazena okruženog sa 400m2 privatnog vrta omogućit će ti miran odmor u prirodi.
Mogućnosti spavanja
Sobe i oprema
To je ono što ovaj smještaj nudi
mogućnosti spavanja
Unutarnje područje
Vanjsko područje
Za obitelji
Za pse i kućne ljubimce
Usluge
Ostala oprema
Podobno za
Stanje
Dolazak/lokacija
Dolazak i udaljenosti
Plaža 3 kilometar
3 kilometar
Jezero 5 kilometar
5 kilometar
Skijaška uspinjača 7 kilometar
7 kilometar
Mogućnost kupovine 2 kilometar
2 kilometar
Restoran 2 kilometar
2 kilometar
Centar grada/mjesta 3 kilometar
3 kilometar
Autobus 3 kilometar
3 kilometar
Zračna luka 23 kilometar
23 kilometar
Kolodvor 35 kilometar
35 kilometar
Izlaz s autoceste 25 kilometar
25 kilometar
Mjesto i položaj smještaja
U prizemlju se nalazi blagovaonica s potpuno opremljenom kuhinjom i dnevnim boravkom. Na katovima se nalaze 3 spavaće sobe, svaka s vlastitom kupaonicom. Privatne kupaonice imaju tuš, a jedna od njih je i kadu, besplatne toaletne potrepštine i sušilo za kosu. U prizemlju se nalazi i jedan dodatni WC. Gosti također mogu koristiti besplatan privatni parking i besplatni wi-fi. Natkrivena terasa s roštiljem, elegantni namještaj na terasi s šarmantnim pogledom, sunčalište u blizini beskonačnog bazena, zadovoljit će i najzahtjevnije očekivanja. Ovdje smo sigurni da ćete provesti ugodne trenutke opuštanja.
Mogućnosti provođenja slobodnog vremena
Smjernice
dodatne usluge po izboru
upozorenja najmodavca
| Čekiranje pri dolasku: | 14:20 |
| Čekiranje pri odlasku: | 10:00 |
| Kaucija: | 500 € |
| Akontacija: | 30 % prilikom bukinga |
| Ostatak plaćanja: | prilikom dolaska |
ostale informacije:
Rijeka je 40 km, a Zračna luka Rijeka, 23 km od objekta. Najbliže plaže nalaze se u Krku (4 km), a poznata Baška šljunčana plaža udaljena je 24 km od hotela Villa Silente. U mjestu je trgovina mješovitom robom. Najbliži glavni turistički centar je Krk, kao i veći supermarketi, tržnice, banke, pošta, turistička zajednica i agencije, ljekarne, školsko igralište, restorani, ribarnice, kafići, pekare, slastičarne, kozmetičke saloni itd. km od Salatića.
Raspoloživost
slobodno zauzeto Dan dolaska tj. odlaska
Datum posljednjeg aktualiziranja: 25.02.2026
Kuća za odmor još ne postoji evaluacija
kontakt
Tvrtka Fotonaponski sistemi d.o.o.
gospodin S. Sever
Poštovani, dvoje djece, koji žive na Krku, koji rade u turizmu uz iznajmljivanje čamaca, izlete brodom i iznajmljivanje kuća.
Domaćin od: 24.06.2018
kvota reagiranja: 90%
vrijeme reagiranja: ispod 3h
Jezici za kontakt: njemački, engleski, talijanski
Broj objekta: 119679
Drugi smještaji koji bi vam se također mogli svidjeti
Krk, Hrvatska, Evropa
Vrh, Kvarner, Hrvatska
Krk, Hrvatska, Evropa
ostale informacije
Kuće i apartmani za odmor u Hrvatskoj
Kuće i apartmani za odmor u Kvarnerskom zaljevu
Ideje za odmor: Odmor s psom
Broj objekta: 119679
Posljednje ažuriranje: 14.03.2026
Oglas je online od: 7 godina, 8 mjeseci
URL: https://www.resido.hr/119679.htm