Natrag
Traži

Casa Lavanda

maks.  4  Gosta/Gostiju
90m²
2 spavaće sobe
Dijelovi
Navedite datume putovanja za točne cijene
2 Gosta/Gostiju



33 puta dodano listi želja

Već više od 21 godina online


Opis

"Casa Lavanda" komforna dvojna kuća s ukusnim namještajem i vrlo dobrom opremom, pogodna za miran obiteljski odmor na vrlo mirnoj lokaciji.
Registrirana kuća za odmor ima na 2 etaže: 2 dvokrevetne spavaće sobe s ugradbenim ormarima i klima uređajem, 2 kupaonice s velikim tuševima, umivaonik + wc, dnevni boravak-blagovaona s klima uređajem, potpuno opremljenu kuhinju, natkrivenu terasu s drugom blagovaonicom površine i velikom krovnom terasom.

Tu je i privatni vrt s ležaljkama i roštiljem.

Dostupno :
Klimatizacija i grijanje u svim sobama, besplatna internetska veza putem WLAN-a, sef, satelitska TV, radio/CD player, perilica posuđa, veliki hladnjak s odvojenim odjeljkom za zamrzavanje, staklokeramička ploča za kuhanje, konvekcijska pećnica, mikrovalna pećnica, Delonghi aparat za kavu, Senseo pad espresso aparat , elektr. Blender, kuhalo za jaja, toster, perilica rublja, glačalo, daska za glačanje, vrtni roštilj, ležaljke, posteljina, ručnici, kuhinjske krpe i još mnogo toga

Kuća je dio male skupine od samo 7 kuća koje dijele prostrani bazen na zasebnom posjedu odmah do nje.
Uz veliki bazen dužine cca 8 x 14 metara, tu je i sjenovita kućica s bazenom od 50 m2.
te cca 400 m2 terasa za sunčanje.
Kuća je, zajedno s ostalim našim kućama za odmor, pogodna i za prijateljske obitelji koje žele provesti odmor u zasebnim kućama za odmor, a opet zajedno.
Broj licence ili registracije: ESFCTU00000700800102458500000000000000000000ETV/27450

Mogućnosti spavanja

Spavaća soba 1
dupli krevet
Spavaća soba 2
dupli krevet

Sobe i oprema

Kućni ljubimci po dogovoru Kućni ljubimci po dogovoru
Bazen Bazen
Nepušači Nepušači
WLAN bežična lokalna mreža WLAN bežična lokalna mreža
Vrt Vrt
Televizor Televizor
Terasa Terasa
Stroj za pranje posuđa Stroj za pranje posuđa
Stroj za pranje rublja Stroj za pranje rublja
Pregled sve opreme

Dolazak/lokacija

Pokazati zemljopisnu kartu

Dolazak i udaljenosti

Plaža 3.5 kilometar

Mogućnost kupovine 2 kilometar

Restoran 2 kilometar

Centar grada/mjesta 2 kilometar

Autobus 2 kilometar

Zračna luka 35 kilometar


Mjesto i položaj smještaja

Ova udobna kuća za odmor udaljena je samo 3 km od prekrasne pješčane plaže Es Trenc i 1,5 km od Sa Rapita.

Kuća za odmor je registrirana u turističkoj upravi pod brojem - ETV13/2745 i pripada maloj skupini od samo 7 kuća koje dijele prostrani bazen na zasebnom posjedu odmah do nje. Uz veliki bazen dužine cca 8 x 14 metara, tu je i kućica s bazenom (cca 10,5 x 5,5 m) i cca 400 m2 terasa za sunčanje.



Besplatan pristup internetu putem W-Lan-a za naše goste i na bazenu.

Također vrlo pogodno za obitelji koje su prijatelji koje žele provesti odmor u odvojenim kućama, a opet zajedno.

Ova udobna kuća za odmor udaljena je samo 3 km od prekrasne pješčane plaže Sa Rápita (proširenje plaže Es Trenc) i 1,5 km od Sa Rapita.

Prostrano područje bazena za samo 7 kuća s kućicom uz bazen od 50 m2, bazenom od 100 m2, terasama za sunčanje od 400 m2 i W-Lan vezom čine vaš odmor. Rapita je mirno mjesto za odmor s niskim zgradama i bez hotela.

Na kraju grada je marina, gdje počinje pješčana plaža Sa Rapita-Es Trenc.

To je jedna od najljepših plaža na Mallorci. Povezuje Sa Rapitu s naseljem Ses Covetes i zatim nastavlja do Colonia de Sant Yordi. Prostrana, fina pješčana plaža s krajolikom dina iza nje prirodni je rezervat.



Postoje mali supermarketi, apoteka, poslovnica banke. U Camposu (10 km) postoje vrlo dobre mogućnosti za kupovinu s velikim supermarketima, specijaliziranim trgovinama i tjednom tržnicom.


Mogućnosti provođenja slobodnog vremena

Pecanje
Biciklizam
golf
Jahački sport
Plivanje
Jedrenje
Surfanje
Ronjenje
Tenis
Pješačenje/hodanje kao sport
Jahanje na talasima

Smjernice

upozorenja najmodavca

Čekiranje pri dolasku: 15:00
Čekiranje pri odlasku: 10:00
Akontacija: 30 % prilikom bukinga
Ostatak plaćanja: prilikom dolaska

dodatne informacije o cijeni najma:

Svi dodatni troškovi, kao što su troškovi energije i porezi, uključeni su u cijenu sezonskog najma. Dodat će se završno čišćenje.



Boravišna pristojba/boravišna pristojba nije uključena u cijenu. Cijena je 2 eura po odrasloj osobi i danu, od 9. noći 1 euro. Djeca do 15 godina su oslobođena ovog poreza. (Je stajao )

Uvjeti poništenja:

- With travel resignation more than 3 months before the beginning of the travel: 10% of the total price. - With resignation within 3 months until 4 weeks before travel beginning: 30% of the total amount. - With resignation from 4 weeks to 14 days before travel beginning: 50% of the total amount. - By resignation, starting from 14 days before travel beginning the total amount


ostale informacije:

Pristup internetu besplatan i na bazenu



Posebne cijene za dugoročni najam u mjesecima od studenog do ožujka od najmanje 1 mjeseca najma.


Raspoloživost

pokaži 12 mjeseci

slobodno zauzeto Dan dolaska tj. odlaska

Datum posljednjeg aktualiziranja: 25.01.2026


Kuća za odmor još ne postoji evaluacija

Recenzije se provjeravaju na njihovu autentičnost. Više o tome u našim preporukama za procjenu.
Predati evaluaciju

kontakt

gospođa M. Danner

gospođa M. Danner

Živimo u neposrednoj blizini vaše kuće za odmor i rado ćemo biti vaša kontakt osoba na licu mjesta

Domaćica od: 10.05.2004

vrijeme reagiranja: ispod 1h

Jezici za kontakt: njemački, engleski, francuski, španjolski, Katalanisch

Broj objekta: 1455

Prikaži podatke za kontakt Prikaži podatke za kontakt

0034(0) 9716411 54

0034(0) 62947 86 33

Prijavi Oglas

Možete prijaviti oglas ako smatrate da nešto nije u redu. Oglas će zatim pregledati tim ferienhausmiete.de.


*obavezna polja

Pravno obavijest: Slanjem obrasca slažem se s Uvjetima korištenja. Klikom na "Pošalji" dajem suglasnost za obradu i korištenje mojih podataka sukladno Izjavi o privatnosti.

Prijaviti kršenje pravila Prijaviti kršenje pravila

Dalji smještaji od gospođa M. Danner

Pokazati sve smještaje od gospođa M. Danner

Drugi smještaji koji bi vam se također mogli svidjeti


ostale informacije

Ideje za odmor: Odmor na plaži

Broj objekta: 1455

Posljednje ažuriranje: 23.03.2026

Oglas je online od: 21 godina, 10 mjeseci

URL: https://www.resido.hr/1455.htm

Imate li pitanja o ovom smještaju?
Otposlati poruku
Chat