Sjajna lokacija
Besprijekorno čist smještaj
100% Preporuka
5 puta dodano listi želja
Već više od 7 godina online
Opis
Vila Flora II može primiti do 7 osoba i nudi dovoljno prostora za ugodan odmor. Vila ima 3 lijepe spavaće sobe s bračnim krevetima i 2 kupaonice s tuš kabinom i kadom. U prizemlju je veliki dnevni boravak s kuhinjom i blagovaonicom. Ima izlaz na bazen i terasu na kojoj se također može roštiljati sa svojim prijateljima i obitelji. Dvorište je ugodno namješteno s vrtnom garniturom, roštiljem, terasom s ležaljkama i suncobranom pored velikog privatnog bazena na sunčanoj strani i naravno privatni parkiralište također vam nudi, kao što je besplatni wi-fi u kući. Do mora možete stići pješice 5 minuta hoda. U blizini se nalaze i dobri restorani i barovi za večeru. Obala Ližnjan ima prekrasne i netaknute plaže dugačak 28 km, gdje ćete još uvijek naći osobni kontakt s Mediteranskim morem
Posjetite Medulin-Ližnjan, nezaboravan grad s bogatom kulturnom baštinom koja se može doći automobilom ili malim vlakom.
Mogućnosti spavanja
Sobe i oprema
To je ono što ovaj smještaj nudi
mogućnosti spavanja
Unutarnje područje
Vanjsko područje
Za obitelji
Za pse i kućne ljubimce
Ostala oprema
Podobno za
Dolazak/lokacija
Dolazak i udaljenosti
Plaža 1.5 kilometar
1.5 kilometar
Mogućnost kupovine 0.5 kilometar
0.5 kilometar
Restoran 0.5 kilometar
0.5 kilometar
Centar grada/mjesta 0.5 kilometar
0.5 kilometar
Autobus 0.3 kilometar
0.3 kilometar
Zračna luka 12 kilometar
12 kilometar
Kolodvor 8 kilometar
8 kilometar
Izlaz s autoceste 7 kilometar
7 kilometar
Mjesto i položaj smještaja
Stari ribarski gradić Ližnjan smješten je na južnoj strani poluotoka Istre na uzvisini i pruža pogled na Kvarnerski zaljev. Idealno je mjesto za one koji se žele opustiti u miru i tišini, ali i dalje žele biti blizu mora i plaža, kao i zabavne i kulturne ponude regije. Misliš da nešto takvo ne postoji? Da, Ližnjan. Grad se nalazi u blizini jednog od najpopularnijih mjesta na poluotoku, Medulina s pješčanim plažama. I najveća istarska država - Pula je udaljena tek nešto više od 10 minuta vožnje. Restorani i barovi na plaži su u blizini, Konobas ima i nekih u selu.
Mogućnosti provođenja slobodnog vremena
Smjernice
upozorenja najmodavca
| Čekiranje pri dolasku: | 16:00 |
| Čekiranje pri odlasku: | 10:00 |
| Kaucija: | 200 € |
| Akontacija: | 30 % prilikom bukinga |
Uvjeti poništenja:
Hrvatska 2021/22 Besplatno otkazivanje Corona Full Refund izvanredni uvjeti otkazivanja! Dobit ćete potpuni povrat novca ako odlučite otkazati zbog zatvaranja granica u trenutku vašeg zahtjeva za otkazivanjem do 30 dana prije početka vašeg odmora. U slučaju zatvaranja granica do 29 dana prije početka vašeg odmora, agencija je obavezna izdati vaučer u iznosu uplate putnika. · Putnik mora iskoristiti ovaj vaučer u roku od 18 mjeseci od datuma izdavanja vaučera za izvorno rezervirani smještaj. · Ako izvorno rezervirani smještaj nije dostupan u željenom terminu, postoji mogućnost prelaska na alternativni smještaj. · Nove smještajne jedinice moraju biti u istom cjenovnom rangu kao što je izvorno rezervirano. * Valjano samo za nove rezervacije od (01.01.2021) bez vaučera ili koda za popust BESPLATNI uvjeti otkazivanja COVID-19 vrijede za sve rezervacije do uključivo 30. rujna 2022. za boravak od 1. travnja 2021. do 31. listopada 2022.
ostale informacije:
Plaža: 1500 m
Udaljenost od restorana: 500 m
Udaljenost od trgovine: 500 m
Raspoloživost
slobodno zauzeto Dan dolaska tj. odlaska
Datum posljednjeg aktualiziranja: 14.03.2026
1 evaluacija
Ukupna ocjena
lipanj 2020
Anne S. iz/od Ulm
Jednostavno fantastično
Bili smo troje odraslih s jednim malim psom bez djece.
Moderana, mirna i izvrsno opremljena kuća (čak su bile dostupne i češnjakova preša i ribež). Autom smo bili u Lidlu ili Plodine za 5 minuta, a do plaža 10 minuta.
Skrb na licu mjesta vrlo ljubazna i susretljiva, a za svaki problem odmah je bila dostupna pomoć (kada je nestalo struje nismo pronašli osigurač i Zeljana je stigla unutar 30 minuta).
Vraćamo se!!!
Preporučeno za: Starije osobe, Odmor s kućnim ljubimcem, Kultura & obilasci, Odmor na plaži
kontakt
Tvrtka WE BOOKING d.o.o.
tvrtka A. Lorencin
Domaćin od: 17.10.2013
kvota reagiranja: 90%
vrijeme reagiranja: ispod 6h
Jezici za kontakt: njemački, engleski, talijanski, hrvatski
vrijeme servisa za klijente: po. 09:00-16:00; pe. 09:00-16:00
Broj objekta: 180906
Dalji smještaji od tvrtka A. Lorencin
Ližnjan, Istra, Hrvatska
Medulin, Istra, Hrvatska
Medulin, Istra, Hrvatska
Drugi smještaji koji bi vam se također mogli svidjeti
Ližnjan, Istra, Hrvatska
Ližnjan, Istra, Hrvatska
Ližnjan, Istra, Hrvatska
ostale informacije
privatna web stranica:
Kuća za odmor Dopust za oporavak Ližnjan
Kuće i apartmani za odmor u Hrvatskoj
Kuće i apartmani za odmor u Istri
Ideje za odmor: Odmor s psom
Broj objekta: 180906
Posljednje ažuriranje: 14.03.2026
Oglas je online od: 7 godina, 3 mjeseca
URL: https://www.resido.hr/180906.htm
WE BOOKING d.o.o.
Tvrtka Amadi Lorencin
Ul Sv. Teodora 2
52100 Pula
00385(0) 951231234
HR-AB-52-040308156
«Kuća za odmor Dopust za oporavak Ližnjan» je dobio ocjenu gosta 5 (ljestvica ocjene: od 1 do 5) od 1 danih recenzija evaluaciju.