Natrag
Traži

Vila u prirodi uz rijeku okupa

maks.  7  Gosta/Gostiju
120m²
3 spavaće sobe
Dijelovi
Navedite datume putovanja za točne cijene

Održivo Ova nekretnina zadovoljava 6 od 12 kriterija održivosti.

2 Gosta/Gostiju



Sjajna lokacija

Besprijekorno čist smještaj

100% Preporuka

63 puta dodano listi želja

Već više od 17 godina online


Opis

Na Korzici i ljubitelje prirode, iznajmljujemo našu mirnu kućicu u Travo. Parcela se nalazi uz rijeku i ima privatni pristup plivanje. Kuća je bila jedna od nas u 2008. vrlo lijepo Gornji dio zemljišta je ravan i osigurani ogradom, tako da obitelji s malom djecom može osjećati kao kod kuće. Na gotovo 2000 m2, zemljište je nešto za svakoga. Od velikog tikovine terase se pruža prekrasan pogled na okolne planine i djelomično prirodni vrt s kamenjem i korova je oaza opuštanja. Nakon kupanja u rijeci se može vidjeti na velikom 2-osoba viseća, ili leži opušteno drijemati ili pročitati.
Lijepo mjesto s kaminom roštilja je dostupna na kuću i ostavlja u večernjim svjetlom s lampiona. ,
Za sportske entuzijaste tu je veliki trampolin i stol za stolni tenis, za malene pješčanik u vrtu.
Naša Villa "priroda" je obiteljski, uz visoku stolicu, krevet i mijenja mat. Za veću vrtu s rijeke ogroman pustolovno igralište s kamenjem, stijene, vodu i male pješčane plaže za kupanje, prskanju, kopanje i ronjenje.

Mogućnosti spavanja

Spavaća soba 1
dupli krevet (200x200 cm)
Spavaća soba 2
dupli krevet (200x200 cm)
Spavaća soba 3
krevet na potkrovlju (120x200 cm)

Sobe i oprema

Kućni ljubimci nisu dozvoljeni Kućni ljubimci nisu dozvoljeni
Bazen Bazen
Nepušači Nepušači
WLAN bežična lokalna mreža WLAN bežična lokalna mreža
Vrt Vrt
Televizor Televizor
Terasa Terasa
Stroj za pranje posuđa Stroj za pranje posuđa
Stroj za pranje rublja Stroj za pranje rublja
Pregled sve opreme

Dolazak/lokacija

Pokazati zemljopisnu kartu

Dolazak i udaljenosti

Plaža 4 kilometar

Jezero 0.02 metar

Mogućnost kupovine 400 metar

Restoran 1.2 kilometar

Centar grada/mjesta 600 metar

Zračna luka 60 kilometar

Kolodvor 80 kilometar


Mjesto i položaj smještaja

Naša Villa prirode nalazi se u zatvorenim terenima, koji su zaštićeni električnim vratima mora cca 4 km, do prekrasnih pješčanih plaža oko 6 km. Trgovine se može doći u nekoliko minuta. Gradić je između Travo Ghisonaccia i Solenzara. Trgovine, ljekarna, pošta, itd lako se može doći pješice ili biciklom. Od prošle godine Travo ima vlastiti, dobro opskrbljena supermarket. Također trgovina zdrave hrane u okolnom području možemo preporučiti. Mi smo sretni da daju savjete o dobrim restoranima i slastičarnicama.


Mogućnosti provođenja slobodnog vremena

Pecanje
Planinarstvo/alpinistika
Biciklizam
Lov
Vožnja kanua
Brdski biciklizam
Jahački sport
Plivanje
Jedrenje
Surfanje
Ronjenje
Pješačenje/hodanje kao sport
stolni tenis
izleti brodom
veslati stojeći

Smjernice

upozorenja najmodavca

Čekiranje pri dolasku: 16:00
Čekiranje pri odlasku: 10:00
Kaucija: 500 €
Akontacija: 30 % prilikom bukinga
Ostatak plaćanja: 4 tjedna prije dolaska

dodatne informacije o cijeni najma:

Cijene su za zauzetosti do 4 osobe. Svaka dodatna osoba, čak i dijete, uz naknadu od 80 eura po tjednu izračunava.
Plahte i ručnici se mogu unajmiti
Priključak za internet i Wi-Fi je za 10 eura tjedno moguće

Uvjeti poništenja:

Otkazivanje je moguće do 6 mjeseci unaprijed. Kod kasnijeg otkazivanja naplaćuje se puna cijena, naravno bez naknada za otkazivanje i ostalih dodatnih troškova. Ako se nađe zamjenski najmoprimac, bilo od nas bilo od vas, vraća se cijeli iznos. Preporučujemo da u slučaju nepredviđenih okolnosti sklopite osiguranje za slučaj otkaza putovanja.


ostale informacije:

Hvala Vam na Vašem interesu i veselimo se Vašem upitu. Više informacija može se pronaći na
Bienvenu hr Corse!


Raspoloživost

pokaži 12 mjeseci

slobodno zauzeto Dan dolaska tj. odlaska

Datum posljednjeg aktualiziranja: 19.01.2026


44 evaluacije

Ukupna ocjena

4,9 od 5
4.9 Oprema
4.9 Cijena/učin
4.9 Servis
4.9 Položaj
4.9 Čistoća
Recenzije se provjeravaju na njihovu autentičnost. Više o tome u našim preporukama za procjenu.
Predati evaluaciju

rujan 2025

Marcel I. iz/od Dürbheim

5,0 5 5 5 5 5
Prikaži njemački

Rado ponovno!

Sjajni domaćini, prekrasan smještaj s mega mjestom za kupanje u rijeci.
Smještaj se nalazi idilično, nedaleko od mora, u mirnom području s lijepom terasom i vrtom.
Nije nam ništa nedostajalo :)
Rado ćemo se vratiti.
Hvala na lijepom vremenu kod vas :)

Preporučeno za: Aventura & doživljaj, Obitelji s djecom, Odmor na plaži

kolovoz 2025

Ramona K. iz/od München

5,0 5 5 5 5 5
Prikaži njemački

Ovdje se želi ostati!

Vrlo lijepa, ugodna kuća s puno prostora i savršenom opremom. Nije nam ništa nedostajalo.
Uživali smo u prekrasnoj velikoj, sunčanoj terasi i vrtu s odličnom ležaljkom, lijepim mjestom za roštilj i direktnim pristupom rijeci. Tamo se može divno rashladiti i plivati u bilo kojem trenutku. Prozori imaju rolete i zaštitu od komaraca, vrlo smo dobro i mirno spavali. Mogućnosti kupnje (supermarket, ljekarna) su vrlo blizu. Posebno su bili sjajni i prirodni plaže s borovom šumom kod Ghisonaccije, koje nisu bile prenatrpane ni u kolovozu.
Vrlo uslužni i prijateljski domaćini, koji su nam dali mnogo vrlo dobrih savjeta i preporuka (izleti, restorani i plaže). Hvala vam!
Vrlo smo uživali u našem boravku!

Preporučeno za: Aventura & doživljaj, Obitelji s djecom

srpanj 2025

Annika W. iz/od Eltville

5,0 5 5 5 5 5
Prikaži njemački

Komadić raja

Proveli smo ovdje troje dva tjedna u vrućem srpnju i nismo se uopće htjeli vratiti...!

Od samog početka osjećali smo se potpuno ugodno: tišina, mačić Julchen (koji je postajao sve privrženiji), fantastično noćno zvjezdano nebo i mirna rijeka usred zelenila, a u pozadini planine - kao iz slikovnice.

Također smo jako uživali u plažama u blizini, koje uopće nisu bile pretrpane. Kroz stijene često je bilo spasiteljskog hlada. Savršeno! Hvala na ovom idiličnom mjestu, koje ćemo sigurno ponovno posjetiti kada nam to bude moguće.

Preporučeno za: Obitelji s djecom, Odmor na plaži

lipanj 2025

Gabi K. iz/od 78609 Tuningen

5,0 5 5 5 5 5
Prikaži njemački

Super stanodavci

Prekrasna kuća za odmor s aparatom za kavu. I prije svega, dovoljno posuđa i pribora za jelo, tako da se perilica posuđa isplati ;-)
Udobna kuća i veliki vrt nude sve što je potrebno za divan odmor s obitelji na Korzici. Posebna prednost kuće je sigurno njezina blizina selu. Nalazi se na mirnoj lokaciji, no svježi baguette i kroasani udaljeni su samo pet minuta pješice, a i supermarket je udaljen nekoliko minuta pješice. Do plaže Ghissonaccia, s borovom šumom uz obalu, može se doći biciklom ili autom za samo nekoliko minuta. Vrlo preporučljivo!
Posebno pohvaljujemo brigu koju pružaju iznajmljivači Susanne i Siegfried Klukas, koji su unaprijed, kao i tijekom boravka, savršeni domaćini i brinu se o svemu. Sjajni savjeti iznajmljivača - od srca hvala! ! !

Preporučeno za: Starije osobe, Obitelji s djecom, Odmor na plaži, Romantični odmor

svibanj 2025

Marius K. iz/od Rottweil

4,8 5 5 5 4 5
Prikaži njemački

Prekrasna kuća za odmor, lijep vrt, mogućnost kupanja, odlični iznajmljivači

Bili smo na motociklističkoj vožnji kao grupa na Korzici i iznajmili smo kuću za odmor na tjedan dana.

Odlično opremljena kuća za odmor sa svime što je potrebno za samostalno opskrbljivanje. Za motocikliste (s malim prtljagom) optimalno je što postoji perilica rublja.

Vrlo velika, natkrivena terasa, tako da se može sjediti zaštićen od vremena i sunca.

Direktan pristup mogućnosti kupanja u toploj i kristalno čistoj rijeci.

Pješačkom udaljenosti nalazi se pekara / mali dućan. Grill mjesto, ležaljke. . .

Vrlo simpatični iznajmljivači, koji rado daju savjete ako se to želi.

Vrlo rado opet!

Preporučeno za: Aventura & doživljaj, Starije osobe, Obitelji s djecom, Kultura & obilasci

pokazati više

kontakt

gospođa S. Klukas

gospođa S. Klukas

Dragi ljubitelji Corsica, lijepo da ste nas pronašli. Bilo bi nam drago da vam dobrodošlicu s nama. Mi ćemo odgovoriti telefonom ili e-poštom na vaša pitanja i dati savjet o šetnji, restorana, znamenitosti, zemlje i ljudi, ili bilo što drugo što zanima sve. 1988 mi smo bili prvi put na otoku i ovaj kontrast mora i planine ima nas toliko fasciniran da smo opet i opet. Bienvenue en Corse ...

Domaćica od: 21.01.2006

kvota reagiranja: 90%

vrijeme reagiranja: ispod 1h

Jezici za kontakt: njemački, engleski, francuski

vrijeme servisa za klijente: po.-ne. 09:00-22:00

Broj objekta: 22335

Prikaži podatke za kontakt Prikaži podatke za kontakt

0049(0) 74252072735

0049(0) 15786786847

Prijavi Oglas

Možete prijaviti oglas ako smatrate da nešto nije u redu. Oglas će zatim pregledati tim ferienhausmiete.de.


*obavezna polja

Pravno obavijest: Slanjem obrasca slažem se s Uvjetima korištenja. Klikom na "Pošalji" dajem suglasnost za obradu i korištenje mojih podataka sukladno Izjavi o privatnosti.

Prijaviti kršenje pravila Prijaviti kršenje pravila

Dalji smještaji od gospođa S. Klukas

Drugi smještaji koji bi vam se također mogli svidjeti


ostale informacije

Broj objekta: 22335

Posljednje ažuriranje: 14.03.2026

Oglas je online od: 17 godina, 11 mjeseci

URL: https://www.resido.hr/22335.htm


«Vila u prirodi uz rijeku okupa» je dobio ocjenu gosta 4.9 (ljestvica ocjene: od 1 do 5) od 44 danih recenzija evaluacije.

Imate li pitanja o ovom smještaju?
Otposlati poruku
Chat