Natrag
Traži

Velika kuća u Uckermarku

maks.  14  Gosta/Gostiju
250m²
5 spavaće sobe (+2)
Dijelovi
Navedite datume putovanja za točne cijene

Vrlo održiv Ova nekretnina zadovoljava 8 od 12 kriterija održivosti.

Besplatno otkazivanje
2 Gosta/Gostiju



Sjajna lokacija

Besprijekorno čist smještaj

100% Preporuka

5 puta dodano listi želja

Već više od 6 godina online


Opis

Zgrada je posljednji sačuvani dio imanja Seehausen izgrađenog 1811. godine. Može primiti do 14 osoba i idealan je za opuštajući odmor s prijateljima i obitelji, kao i za grupe, sastanke, događanja. Pomoćni ležaj za djecu na upit.

Također je prekrasna lokacija za seminare. Za koncentriran rad, u kući i okolici ima mira, prostora i inspiracije.

U kuću se ulazi kroz prostrano predsoblje koje je opremljeno klavirom. Kuća ima dvije velike stambene jedinice, svaka s potpuno opremljenom kuhinjom s radnom pločom, perilicom posuđa, pećnicom, štednjakom, hladnjakom, kuhalom za vodu, tosterom, aparatom za kavu, mikrovalnom pećnicom, posuđem i blagovaonom. Oba blagovaona imaju velike stolove, a svaki prima do 8 osoba.

Na katu su 3 spavaće sobe sa ukupno 6 ležaja i dnevni boravak sa 2 kauča na razvlačenje. Sve 4 sobe na gornjem katu imaju vlastitu tuš kabinu. U prizemlju se nalazi velika zajednička soba s futon ležajem za 1-2 osobe i 2 kauča na razvlačenje u dnevnom dijelu koji je povezan s prostranom terasom od prirodnog kamena uređenom ljeti, te 2 spavaće sobe s ukupno 2 spavaće sobe. 4 kreveta i kupatilo.

Imanje je ograđeno. U vrtu se nalazi još jedna terasa s natkrivenim paviljonom, koja je ljeti namještena, te pješčanik za djecu, stalak za bicikle, a po želji i ležaljke, roštilj i ognjište.
WiFi je dostupan besplatno od 8:00 do 22:00 sata.

Zgrada ima solarnu toplinsku energiju i izgrađen močvarni sustav te koristi ekološki prihvatljivu električnu energiju.
Uključeno je 6 spavaćih soba, 5 kupaonica, dva dnevna boravka i dvije potpuno opremljene kuhinje. Osim toga, dostupne su 2 perilice rublja, 2 krevetića i 1 dječja stolica. U vrtu je rotacijska sušilica za rublje. Direktno uz kuću nalaze se 4 parkirna mjesta, ostala vozila molimo da parkiraju uz ogradu.

Bilo proljeće, ljeto, jesen ili zima u Uckermarku, svako godišnje doba ima svoj šarm. Turistička regija Uckerseen graniči s Schorfheideom, mnoga su područja pod zaštitom prirode. Tu su brda, voda, krajolik, šuma, divlje životinje, ždralovi i orlovi štekavci i obilje prirode za planinarenje, plivanje, vožnju biciklom, kajakom ili jahanje konja. Područje je 2013. godine dobilo nagradu za održivi turizam.

Mogućnosti spavanja

Spavaća soba 1
Bračni krevet (180x200 cm)
Spavaća soba 2
jednokrevetna (100x200 cm)
jednokrevetna (100x200 cm)
Spavaća soba 3
jednokrevetna (100x200 cm)
jednokrevetna (100x200 cm)
kauč (90x200 cm)
Spavaća soba 4
jednokrevetna (100x200 cm)
jednokrevetna (100x200 cm)
Spavaća soba 5
jednokrevetna (100x200 cm)
jednokrevetna (100x200 cm)
dnevna soba 1
kauč (140x200 cm)
dnevna soba 2
kauč (120x180 cm)
kauč (120x180 cm)

Sobe i oprema

Kućni ljubimci po dogovoru Kućni ljubimci po dogovoru
Nepušači Nepušači
WLAN bežična lokalna mreža WLAN bežična lokalna mreža
Vrt Vrt
Televizor Televizor
Terasa Terasa
Stroj za pranje posuđa Stroj za pranje posuđa
Stroj za pranje rublja Stroj za pranje rublja
kamin kamin
Pregled sve opreme

Dolazak/lokacija

Pokazati zemljopisnu kartu

Dolazak i udaljenosti

Plaža 2.5 kilometar

Jezero 2.5 kilometar

Mogućnost kupovine 6 kilometar

Restoran 3 kilometar

Centar grada/mjesta 3 kilometar

Autobus 2 kilometar

Zračna luka 120 kilometar

Kolodvor 2 kilometar

Izlaz s autoceste 10 kilometar


Mjesto i položaj smještaja

Uckermark na sjeveroistoku Brandenburga jedna je od najljepših regija u Njemačkoj, brdovita regija s mnogo šuma i jezera, koja se proteže između Havela i Odre s obje strane Uckertala od sjevernog Brandenburga do Mecklenburg-Zapadnog Pomeranija i najvećim dijelom prirodni rezervat.



Uckerska nizina je od velike regionalne važnosti kao stanište za razmnožavanje i hranjenje mnogih vrsta ptica. Osim toga, Ucker sa svojim velikim slivnim područjem važan je kao stanište, a prije svega kao migracijsko područje za vidru. Unteruckersee je proglašeno područjem zaštite krajolika. Uz Unteruckersee, velika močvara trske između Ober- i Unteruckersee čini najvrjednija područja nizine. Uz njihovu važnost za vrste i zajednice, trske su središnje osi sustava biotopske mreže u regiji Prenzlau.



Poseban doživljaj je seoba ždralova u jesen. Veličanstvene velike ptice okupljaju se privremeno u blizini kuće, njihovo trubljenje se čuje u daljini. Lisice, jeleni, zečevi, lasice i fazani također nisu rijetkost. Noću se mogu vidjeti sove i šišmiši.



Udio zaštićenih područja u % ukupne površine krajobraza, od 2003.: FFH područja 7,6%, SPA područja 17,5%, NSG područja 6,2%, ostala zaštićena područja 6,0%, efektivni udio zaštićenih područja 18,7%


Mogućnosti provođenja slobodnog vremena

Pecanje
Biciklizam
Lov
Vožnja kanua
Jahački sport
Plivanje
Pješačenje/hodanje kao sport
kitesurfing

Smjernice

upozorenja najmodavca

Čekiranje pri dolasku: 16:00
Čekiranje pri odlasku: 10:00
Kaucija: 500 €
Akontacija: 25 % prilikom bukinga
Ostatak plaćanja: 4 tjedna prije dolaska

dodatne informacije o cijeni najma:

Posteljina i ručnici nisu uključeni u cijenu najma. Posteljinu možete iznajmiti na licu mjesta za 10 EUR. Molimo da ponesete svoje frotirne ručnike. Kuhinjske krpe su na licu mjesta.

Uvjeti poništenja:

Besplatno otkazivanje moguće do 60 dana prije datuma dolaska.

Pod uvjetom da nije bilo moguće pronaći novog najmoprimca za apartman, naknade za otkaz rezervacije iznose: a) Od početka ugovora o najmu do 60 dana prije početka najma: 0% cijene najma b) Od 59 do 45 dana prije početka najma: 50% cijene najma c) Od 44 do 30 dana prije početka najma: 75% cijene najma d) Od 29 dana prije početka najma i u slučaju nedolaska: 100% cijene najma


ostale informacije:

Položaj

Kuća je daleko od automobilskog prometa. Možete hodati ravno u prirodu. Za 40 minuta možete doći do kupališta u Unteruckerseeu, do željezničke stanice Seehausen možete stići pješice za 35 minuta.

Mjesto

Zbog udaljenosti trgovačkih objekata ima smisla doći s barem jednim automobilom. Na 10 minuta vožnje možete doći do trgovine, nekoliko jezera za kupanje i opuštajuće mješovite bukove šume.

doći tamo

Molimo Vas da dođete između 16:00 i 19:00 sati po ključeve i odete do 10:00 sati. Ostala vremena dolaska i odlaska dogovaraju se pojedinačno. Ima 4 parkirna mjesta neposredno uz kuću, ostala vozila mogu parkirati uz ogradu.


Raspoloživost

pokaži 12 mjeseci

slobodno zauzeto Dan dolaska tj. odlaska

Datum posljednjeg aktualiziranja: 14.03.2026


2 evaluacije

Ukupna ocjena

4,8 od 5
5.0 Oprema
5.0 Cijena/učin
4.5 Servis
5.0 Položaj
4.5 Čistoća
Recenzije se provjeravaju na njihovu autentičnost. Više o tome u našim preporukama za procjenu.
Predati evaluaciju

listopad 2025

Paula K. iz/od Leippzig

4,6 5 5 4 5 4
Prikaži njemački

Sjajna kuća na mirnoj lokaciji

Provela sam lijep i miran vikend s prijateljicama u Uckermarku. Komunikacija s gospođicom Bitterroff bila je prijateljska i jednostavna. Kuća ima sve što je potrebno i nudi dovoljno soba za povlačenje. Velika kuhinja s dnevnim boravkom poziva na zajedničko druženje. I naš pas se dobro osjećao, a okolina je odlična za lijepe šetnje. Definitivna preporuka za manje grupe s kućnim ljubimcima koje žele provesti lijepo vrijeme vani i u miru! ?

Preporučeno za: Obitelji s djecom, Odmor s kućnim ljubimcem

svibanj 2024

Felix M. iz/od Berlin

5,0 5 5 5 5 5
Prikaži njemački

Savršena kuća okružena poljima i jezerima.

Proveli smo vikend u grupi ovdje i prostrana kuća s velikim vrtom i dobro opremljenom kuhinjom pozvala nas je da ostanemo! Kuća pruža dovoljno mjesta za povlačenje zbog svoje veličine. Osim toga, opremljena je svim pogodnostima. Prijava i komunikacija bile su jednostavne. Okolica je prirodna i nudi mogućnosti za izlete. Rado ćemo se vratiti i zahvaljujemo se na lijepom boravku u Uckermarku!

Preporučeno za: Aventura & doživljaj, Obitelji s djecom, Romantični odmor


kontakt

gospođa K. Bitterroff

gospođa K. Bitterroff

Volim prirodu, njene krajolike i fotografiju. Sve me to odvuklo u Uckermark, gdje također nudim kuću za odmor na lijepoj lokaciji.

Domaćica od: 02.01.2013

kvota reagiranja: 90%

vrijeme reagiranja: ispod 3h

Jezici za kontakt: njemački, engleski

Broj objekta: 250709

Prikaži podatke za kontakt Prikaži podatke za kontakt

0049(0) 39863 789777

Prijavi Oglas

Možete prijaviti oglas ako smatrate da nešto nije u redu. Oglas će zatim pregledati tim ferienhausmiete.de.


*obavezna polja

Pravno obavijest: Slanjem obrasca slažem se s Uvjetima korištenja. Klikom na "Pošalji" dajem suglasnost za obradu i korištenje mojih podataka sukladno Izjavi o privatnosti.

Prijaviti kršenje pravila Prijaviti kršenje pravila

Dalji smještaji od gospođa K. Bitterroff

Drugi smještaji koji bi vam se također mogli svidjeti


ostale informacije

Ideje za odmor: Odmor s psom

Broj objekta: 250709

Posljednje ažuriranje: 14.03.2026

Oglas je online od: 6 godina, 4 mjeseca

URL: https://www.resido.hr/250709.htm

Gospođa Kirsten Bitterroff

Berghausen 7

17291 Oberuckersee

0049(0) 039863 789777


«Velika kuća u Uckermarku» je dobio ocjenu gosta 4.8 (ljestvica ocjene: od 1 do 5) od 2 danih recenzija evaluacije.

Imate li pitanja o ovom smještaju?
Otposlati poruku
Chat