Natrag
Traži

Apartman Schwinehallig

maks.  2  Gosta/Gostiju
82m²
1 spavaća soba
Dijelovi
Navedite datume putovanja za točne cijene
2 Gosta/Gostiju



Sjajna lokacija

Besprijekorno čist smještaj

100% Preporuka

20 puta dodano listi želja

Već više od 6 godina online


Opis

Stan se sastoji od hodnika, kuhinje, kupaonice, dnevno-blagovaonice i spavaće sobe.

Naša spavaća soba je opremljena bračnim krevetom 180cm x 200cm (posteljina u komfornoj veličini 155cm x 220cm) i krevetom za bebu. Po potrebi se može postaviti dodatni sklopivi ležaj (samo za djecu i mlade).

Kuhinja je opremljena električnim štednjakom (staklokeramička ploča) i konvektomatskom pećnicom te kuhalom za vodu, aparatom za kavu i tosterom.



Cijena za 2 odrasle osobe i jedno dijete (do 6 godina) je 50€ po noćenju, uključujući završno čišćenje za 7 ili više noći, u suprotnom se dodatno naplaćuje 40€.



Posteljina (uključujući navlake), ručnici i kuhinjske krpe uključeni su u cijenu.



Nudimo vam i besplatan WiFi.

Mogućnost spavanja

Spavaća soba
dupli krevet

Sobe i oprema

Kućni ljubimci nisu dozvoljeni Kućni ljubimci nisu dozvoljeni
Nepušači Nepušači
WLAN bežična lokalna mreža WLAN bežična lokalna mreža
Vrt Vrt
Televizor Televizor
Dječji krevetić Dječji krevetić
Mjesto za parkiranje Mjesto za parkiranje
Djeca su dobrodošla Djeca su dobrodošla
podobno za invalidska kolica podobno za invalidska kolica
Pregled sve opreme

Dolazak/lokacija

Pokazati zemljopisnu kartu

Dolazak i udaljenosti

Mogućnost kupovine 9 kilometar

Restoran 8 kilometar

Centar grada/mjesta 8 kilometar

Zračna luka 183 kilometar

Kolodvor 8 kilometar

Izlaz s autoceste 49 kilometar


Mjesto i položaj smještaja

Puno odmora za oporavak od stresa i gradske buke. Efkebüll je okrug Langenhorna, koji je udaljen oko 8 km. Ovdje imate, između ostalog, mogućnosti za shopping. Liječnici, ljekarna, pekara, frizeri, restorani, snack barovi su također dostupni. Iako smo u zemlji, prilično smo središnji. Sjeverno more, manji gradovi kao što su Niebüll, Leck, Bredstedt, oni veći poput Husuma/Sjeverno more i Flensburg/Baltičko more svakako su vrijedni putovanja.


Mogućnosti provođenja slobodnog vremena

Biciklizam
golf
Vožnja kanua

Smjernice

upozorenja najmodavca

Čekiranje pri dolasku: 15:00
Čekiranje pri odlasku: 09:30
Akontacija: 25 % prilikom bukinga
Ostatak plaćanja: prilikom dolaska

Mogućnosti Plaćanja:

Prijenos
Gotovina

ostale informacije:

Da biste došli do Sjevernog mora (luka Schlüttsiel ili trajektna luka Dagebüll), morate voziti oko 14 km. Odatle imate priliku otići na izlet do Halligena ili otoka Sjevernog mora. Da biste došli do otoka Sylt, možete krenuti vlakom sa stanice Langenhorn, koja je udaljena oko 8 km. Odavde se također može brzo doći do Danske.

U apartmanu su spremni neki letci za izletišta. Naravno, rado ćemo odgovoriti i na sva Vaša pitanja.


Raspoloživost

pokaži 12 mjeseci

slobodno zauzeto Dan dolaska tj. odlaska

Datum posljednjeg aktualiziranja: 19.02.2026


7 evaluacije

Ukupna ocjena

4,9 od 5
4.7 Oprema
5.0 Cijena/učin
4.9 Servis
4.6 Položaj
5.0 Čistoća
Recenzije se provjeravaju na njihovu autentičnost. Više o tome u našim preporukama za procjenu.
Predati evaluaciju

rujan 2024

Frank D. iz/od Berlin

5,0 5 5 5 5 5
Prikaži njemački

Uživajte u miru i prostranstvu

Izvrsno velika vikendica koja nudi sve za opuštajući odmor. Vrlo ljubazni i uslužni domaćini. Lokacija je prilično izolirana. Potrebno je auto, ali njime se brzo mogu postići različite destinacije u okolici. Za gradske stanovnike tišina i izolacija su jednostavno umirujuća (zato ovdje dobiva čiste 5 zvjezdica). Sve u svemu, prava preporuka!

Preporučeno za: Obitelji s djecom

Odgovor iznajmljivača gospodin A. Sedlaczek:

Vielen Dank für Ihre Bewertung.
Wir freuen uns das es Ihnen bei uns gefallen hat und Sie sich bei uns wohlgefühlt haben.
Wir würden uns freuen Sie wieder als unseren Gast zu begrüssen.

kolovoz 2024

Johannes K. iz/od Bamberg

4,8 4 5 5 5 5
Prikaži njemački

Vrlo ugodno

Lijepa mirna lokacija, prijateljski domaćini. Veliki vrt. Mnoge mogućnosti za aktivnosti, potrebna je kola.

Preporučeno za: Aventura & doživljaj, Kultura & obilasci, Odmor za samce, Romantični odmor

Odgovor iznajmljivača gospodin A. Sedlaczek:

Vielen Dank für Ihre Bewertung.
Wir freuen uns das es Ihnen bei uns gefallen hat und würden uns freuen Sie wieder als unsere Gäste begrüssen zu dürfen.

svibanj 2024

Ansgar und Ulrike K. iz/od Nettersheim

5,0 5 5 5 5 5
Prikaži njemački

Odmor u raju mira

Proveli smo ovdje lijep, opuštajući i vrlo miran odmor. Ovdje još uvijek doživljavate čistu prirodu. Noći su zaista tamne. Ovdje možete vidjeti zvijezdano nebo bez svjetlosnog onečišćenja. Unatoč udaljenosti u ovom prekrasnom krajoliku, apartman je centralno smješten za kupovinu ili planiranje lijepih izleta. Apartman je vrlo lijepo uređen i besprijekorno čist. Sve što vam treba za opuštajući odmor je dostupno. Domaćini su vrlo ljubazni i susretljivi. Ne može biti bolje.

Preporučeno za: Aventura & doživljaj, Pokretno hendikepirane osobe, Starije osobe, Obitelji s djecom, Odmor za samce

Odgovor iznajmljivača gospodin A. Sedlaczek:

Vielen Dank für Ihre Bewertung.
Wir freuen uns, das Sie einen erholsamen Urlaub bei uns verbracht haben und würden uns freuen Sie wieder als unsere Gäste zu begrüssen.

rujan 2023

Sa R. iz/od Hochdonn

5,0 5 5 5 5 5
Prikaži njemački

Mirište sjevera

Bilo je vrlo lijepo i opuštajuće vrijeme kod obitelji Sedlaczek, upravo ono što sam tražio. Ovdje možete uživati u miru, ali i poduzeti velike izlete, poput posjeta Dagebüllu koji je odmah tu u blizini kako biste vidjeli luku koja nudi svega i svačega, poput automobilskih trajekata koji plove prema Danskoj, odličnih restorana i super ukusnih ribljih sendviča. Trgovine su također gotovo pred vratima, autoservis, McDonalds itd., Dakle, unatoč svemu miru i svježem zraku, ne odvaja vas od okoline. Sve u svemu, veliko pohvala obitelji Sedlaczek za sjedalište, odlično imanje i lijepu uslugu. Hvala vam puno i vidimo se uskoro.

Preporučeno za: Aventura & doživljaj, Pokretno hendikepirane osobe, Starije osobe, Obitelji s djecom, Kultura & obilasci, Odmor za samce

Odgovor iznajmljivača gospodin A. Sedlaczek:

Vielen Dank für Ihre Bewertung.
Wir freuen uns das es Ihnen bei uns gefallen hat und Sie eine erholsame Zeit bei uns hatten.
Wir würden uns freuen Sie wieder als unseren Gast zu begrüssen.

kolovoz 2021

Sieglinde H. iz/od Sèegebiet Mansfelder Land

4,8 5 5 5 4 5
Prikaži njemački

Boravak Alf i Sieglinde Helbig

Osjećali smo se vrlo ugodno u vašem apartmanu. Vrlo mirno mjesto, daleko od svakodnevne užurbanosti. Simpatični domaćini koji su uvijek imali sluha za naše potrebe. Apartman je bio čist, ugodno uređen i uredan. Također su se poštovala pravila vezana uz koronavirus. Rado ćemo se vratiti. Sve najbolje dragi domaćini!

Preporučeno za: Aventura & doživljaj, Pokretno hendikepirane osobe, Starije osobe, Obitelji s djecom, Kultura & obilasci, Romantični odmor

Odgovor iznajmljivača gospodin A. Sedlaczek:

Vielen Dank für Ihre Bewertung.
Wir freuen uns das Sie sich bei uns wohlgefühlt haben und der Hektik des Alltags entfliehen konnten.
Wir würden uns freuen Sie wieder als unsere Gäste zu begrüssen.

pokazati više

kontakt

Tvrtka Fewo Schwinehallig
gospodin A. Sedlaczek

gospodin A. Sedlaczek

Pozdrav, želimo se predstaviti. Našu obitelj čine Daniela i Andreas, njihovi domaćini, kao i naše dvije kćeri, naš pas Buddy i Susi, naša mala maca. Odrastajući u Sjevernoj Friziji, uspjela sam uvjeriti svog supruga u naš frizijski šarm da se preseli iz Sjeverne Rajne-Vestfalije. Ako imate pitanja o području ili savjete za izlete, slobodno nas kontaktirajte. Želimo da se kod nas osjećate ugodno.

Domaćin od: 04.11.2019

kvota reagiranja: 100%

vrijeme reagiranja: ispod 3h

Jezici za kontakt: njemački

Broj objekta: 250779

Prikaži podatke za kontakt Prikaži podatke za kontakt

04672-1454

Prijavi Oglas

Možete prijaviti oglas ako smatrate da nešto nije u redu. Oglas će zatim pregledati tim ferienhausmiete.de.


*obavezna polja

Pravno obavijest: Slanjem obrasca slažem se s Uvjetima korištenja. Klikom na "Pošalji" dajem suglasnost za obradu i korištenje mojih podataka sukladno Izjavi o privatnosti.

Prijaviti kršenje pravila Prijaviti kršenje pravila

Drugi smještaji koji bi vam se također mogli svidjeti


ostale informacije

Ideje za odmor: Odmor na plaži

Broj objekta: 250779

Posljednje ažuriranje: 15.03.2026

Oglas je online od: 6 godina, 4 mjeseca

URL: https://www.resido.hr/250779.htm


«Apartman Schwinehallig» je dobio ocjenu gosta 4.9 (ljestvica ocjene: od 1 do 5) od 7 danih recenzija evaluacije.

Imate li pitanja o ovom smještaju?
Otposlati poruku
Chat