Natrag
Traži

Apartman Wessels

maks.  4  Gosta/Gostiju
80m²
2 spavaće sobe
Dijelovi
Navedite datume putovanja za točne cijene
Besplatno otkazivanje
2 Gosta/Gostiju



Sjajna lokacija

Besprijekorno čist smještaj

100% Preporuka

26 puta dodano listi želja

Već više od 6 godina online


Opis

Gornji stan od 80 m² uključuje lođu sa garniturom za sjedenje, parkirno mjesto i garažu za bicikle, potpuno opremljenu kuhinju s hladnjakom, aparatom za kavu, električnim štednjakom, pećnicom, tosterom, kuhalom za jaja, kuhalom za vodu, perilicom posuđa, stolom za blagovanje s četiri mjesta, visokom stolicom, dnevnim boravkom soba sa SAT TV, WLAN i izlazom na lođu, kauč, stolić i komoda, jedna spavaća soba s bračnim krevetom i ormarom, jedna spavaća soba s dva odvojena kreveta i ormarom, dječji krevetić, kupaonica s tušem i kadom, dodatni WC za goste

Mogućnosti spavanja

Spavaća soba 1
dupli krevet (180x200 cm)
Spavaća soba 2
jednokrevetna (90x190 cm)
jednokrevetna (90x190 cm)

Sobe i oprema

Kućni ljubimci nisu dozvoljeni Kućni ljubimci nisu dozvoljeni
Nepušači Nepušači
WLAN bežična lokalna mreža WLAN bežična lokalna mreža
Televizor Televizor
Stroj za pranje posuđa Stroj za pranje posuđa
balkon balkon
Dječji krevetić Dječji krevetić
Mjesto za parkiranje Mjesto za parkiranje
Djeca su dobrodošla Djeca su dobrodošla
Pregled sve opreme

Dolazak/lokacija

Pokazati zemljopisnu kartu

Dolazak i udaljenosti

Plaža 5 kilometar

Jezero 5 kilometar

Mogućnost kupovine 0.5 kilometar

Restoran 0.15 kilometar

Centar grada/mjesta 0.2 kilometar

Autobus 0.2 kilometar

Zračna luka 150 kilometar

Kolodvor 0.5 kilometar

Izlaz s autoceste 10 kilometar


Mjesto i položaj smještaja

Apartman se nalazi u dijelu grada Haren-Emmeln, samo 200m od željezničke stanice, s mogućnostima kupovine i restoranima, u neposrednoj blizini popularne biciklističke staze Dortmund-Ems-Kanal i turističkog centra Dankern s penjalištem, vodenim skijama, školom surfanja, minigolfom i rekreacijskim područjem Haren gdje možete uživati u aktivnostima kao što su planinarenje, biciklizam i ribolov. Izletničke destinacije uključuju Nizozemsku, Zoološki vrt Emmen, Slagharen, Golfpark Gut Düneburg, Trampolinpark Lathen, Bajkovitu šumu, ljetnu sanjkalištu i park avanture u visini u Surwoldu, sjevernomorsku obalu Istočne Frizije s otocima, brodogradilište Meyer-Werft Papenburg i mnogo toga.


Mogućnosti provođenja slobodnog vremena

Pecanje
Biciklizam
Vožnja kanua
Jahački sport
Plivanje
Let jedrilicom
Surfanje
Ronjenje
Tenis
Pješačenje/hodanje kao sport
Skijanje na vodi
veslati stojeći

Smjernice

upozorenja najmodavca

Čekiranje pri dolasku: 14:00
Čekiranje pri odlasku: 10:00

Uvjeti poništenja:

Besplatno otkazivanje moguće do 21 dana prije datuma dolaska.

U slučaju otkazivanja u roku od 21 dana prije dolaska plaćate iznos od 50 posto ukupnog iznosa.



Raspoloživost

pokaži 12 mjeseci

slobodno zauzeto Dan dolaska tj. odlaska

Datum posljednjeg aktualiziranja: 10.03.2026


3 evaluacije

Ukupna ocjena

4,9 od 5
4.8 Oprema
5.0 Cijena/učin
5.0 Servis
4.7 Položaj
5.0 Čistoća
Recenzije se provjeravaju na njihovu autentičnost. Više o tome u našim preporukama za procjenu.
Predati evaluaciju

lipanj 2022

Holger H. iz/od Radeberg

4,8 5 5 5 4 5
Prikaži njemački

Izuzetno lijep apartman za odmor

U ovom stanu sve je dostupno. Razni letci i karte za planinarenje i biciklizam bile su obilno dostupne.

Preporučeno za: Aventura & doživljaj, Obitelji s djecom

srpanj 2021

Volkmar W. iz/od Hohen Viecheln

4,9 4.5 5 5 5 5
Prikaži njemački

Odmor u Harenu/Emsu

Jedan jako lijep i optimalno uređen apartman. Sadrži sve što je potrebno za opuštajući odmor. Osjećali smo se vrlo ugodno.

Preporučeno za: Obitelji s djecom, Kultura & obilasci

lipanj 2021

H. S. iz/od Ludwigsburg

5,0 5 5 5 5 5
Prikaži njemački

Izvrsna polazna točka za odmor u regiji Emsland.

Bili smo s 2 odrasle osobe 8 dana u stanu koji nam se odmah svidio. Ovdje smo se osjećali vrlo ugodno. Potrebne mjere zaštite od koronavirusa bile su dobro provedene, primopredaja ključeva nije uzrokovala probleme. Imali smo vlastiti prilaz garaži za naš automobil, garaža je bila praktički prazna i mogli smo je koristiti za naše bicikle. Stan na prvom katu je prostran, vrlo čist i opremljen svime što vam je potrebno za opušten boravak. Ima dovoljno prostora čak i za 4 osobe. Namještaj je prilično nov i usklađen. Kuhinja je vrlo velika i potpuno opremljena (uključujući perilicu posuđa), tamo možete pripremiti i kompletna jela. Možemo jesti na balkonu u dvoje, ali s 4 osobe vjerojatno neće biti dovoljno prostora. U kući se nalazi mnogo informativnog materijala o biciklističkim turama i znamenitostima u Emslandu. Pekara, supermarket, benzinska postaja i fast food dostupni su u mjestu, a željeznička stanica nije daleko (cca. 1 km). Svidjela nam se lokacija kao polazište za biciklističke izlete. Brzo se može stići do Harena, Dankerna i duž rijeke Ems u Meppenu. Za veće izlete možete koristiti i željezničku stanicu udaljenu otprilike 1 km prema sjeveru ili jugu. Iskoristite južnu stranu i vikendom možete kombinirati vožnju autobusom s prijevozom bicikala. Vrlo praktično za istraživanje Emslanda biciklom. Kuća se nalazi nasuprot crkve, ali polusatno zvono više nismo čuli od drugog dana. Bili smo vrlo zadovoljni i sigurno ćemo opet doći.

Preporučeno za: Aventura & doživljaj, Starije osobe, Odmor bez automobila, Kultura & obilasci, Odmor za samce


kontakt

gospodin B. Wessels

gospodin B. Wessels

Apartman Wessels Kolpingstr.29 49733 Haren/Ems-Emmeln Govorimo njemački Tel: 05932/4734 Mobitel: 015168164781

Domaćin od: 07.01.2020

kvota reagiranja: 100%

vrijeme reagiranja: ispod 12h

Jezici za kontakt: njemački

Broj objekta: 257021

Prikaži podatke za kontakt Prikaži podatke za kontakt

0049(0) 59324734

0049(0) 15168164781

Prijavi Oglas

Možete prijaviti oglas ako smatrate da nešto nije u redu. Oglas će zatim pregledati tim ferienhausmiete.de.


*obavezna polja

Pravno obavijest: Slanjem obrasca slažem se s Uvjetima korištenja. Klikom na "Pošalji" dajem suglasnost za obradu i korištenje mojih podataka sukladno Izjavi o privatnosti.

Prijaviti kršenje pravila Prijaviti kršenje pravila

Drugi smještaji koji bi vam se također mogli svidjeti


ostale informacije

Ideje za odmor: Odmor na plaži

Broj objekta: 257021

Posljednje ažuriranje: 08.04.2026

Oglas je online od: 6 godina, 3 mjeseca

URL: https://www.resido.hr/257021.htm


«Apartman Wessels» je dobio ocjenu gosta 4.9 (ljestvica ocjene: od 1 do 5) od 3 danih recenzija evaluacije.

Imate li pitanja o ovom smještaju?
Otposlati poruku
Chat