Sjajna lokacija
Besprijekorno čist smještaj
100% Preporuka
19 puta dodano listi želja
Već više od 5 godina online
Opis
Stan se nalazi na gornjoj etaži, do njega se dolazi malim vanjskim stubištem i stubištem u hodniku. To je prekrasan svijetao stan s puno svjetla i prekrasnim pogledom na prirodu. Može se rezervirati za 2 osobe. Podovi u dnevnom boravku, hodniku i spavaćoj sobi su od pluto laminata, u kupaonici i kuhinji su podne pločice. U dnevnom boravku nalazi se kožni kauč na razvlačenje, stolić, TV stolac s tabureom, TV ravnog ekrana, društvene igre i knjige za cijelu obitelj. Tu je blagovaonski stol i tri stolice te vitrina. Mala čajna kuhinja opremljena je staklokeramičkom pločom za kuhanje s 4 ploče, pećnicom, mikrovalnom pećnicom, hladnjakom sa zamrzivačem, kuhalom za vodu, aparatom za kavu, tosterom, radiom, posuđem, priborom za jelo, kuhinjskim krpama i kuhinjskim ručnicima.
Kupaonica se sastoji od tuš kabine, kade, umivaonika, wc školjke i ormarića s ogledalom. Spavaća soba ima udoban bračni krevet, TV ravnog ekrana, fotelju, ventilator i veliko ogledalo. U susjednoj sobi se možete obući, tu je ormar i police.
Svoj automobil možete parkirati na imanju ispod nadstrešnice. Za lijepog vremena možete koristiti vrt s besplatnom terasom ili natkrivenu terasu s garniturama za sjedenje i ležaljkama. Ovdje možete roštiljati i uživati u večeri uz zalazeće sunce.
Želimo učiniti nešto dobro za prirodu i iz tog razloga nam je važno odvajanje ambalaže, stakla i zaostalog otpada, za što su nam na raspolaganju označeni spremnici.
Mogućnosti spavanja
Sobe i oprema
To je ono što ovaj smještaj nudi
mogućnosti spavanja
Unutarnje područje
Vanjsko područje
Za obitelji
Ostala oprema
Podobno za
Stanje
Održivost
Ova nekretnina zadovoljava 7 od 12 kriterija održivosti.
Dolazak/lokacija
Dolazak i udaljenosti
Plaža 1 kilometar
1 kilometar
Jezero 0.2 kilometar
0.2 kilometar
Mogućnost kupovine 0.5 kilometar
0.5 kilometar
Restoran 0.1 kilometar
0.1 kilometar
Centar grada/mjesta 0.5 kilometar
0.5 kilometar
Zračna luka 45 kilometar
45 kilometar
Kolodvor 25 kilometar
25 kilometar
Izlaz s autoceste 30 kilometar
30 kilometar
Mjesto i položaj smještaja
Apartman za odmor na jezeru Mecklenburg u Dabelu udaljen je samo 200 m od jezera Dabel i nalazi se u regiji parka prirode "Sternberger Seenland".
Prekrasno selo Dabel idealno je smješteno za sve vaše aktivnosti. Svidjet će vam se izleti pješice ili biciklom kroz našu brežuljkastu prirodu, bogatu šumama i jezerima. Jezera su idealna za kupanje. Čisto opuštanje, samo uživajte u miru i tišini, oporavite se od svakodnevnog stresa i pustite dušu da lebdi.
U selu su dostupne i turističke ribolovne dozvole za ribiče.
Za manje tvrtke nedaleko su DDR muzej u Dabelu (2 km), mlin Dabel (3 km), Rothener Hof- štala za umjetnine (5 km), muzej kočija u Kobrowu (8 km), gradić od Sternberga njegova prekrasna stara gradska jezgra i crkva (10 km).
Vrijedi vidjeti i samostan s parkom u Dobbertinu, kao i Slavenski dvorac u Groß Radenu.
Mogućnosti provođenja slobodnog vremena
Smjernice
dodatne usluge po izboru
upozorenja najmodavca
| Čekiranje pri dolasku: | 16:00 |
| Čekiranje pri odlasku: | 10:00 |
| Akontacija: | 25 % prilikom bukinga |
| Ostatak plaćanja: | 4 tjedna prije dolaska |
dodatne informacije o cijeni najma:
| Mogućnosti plaćanja bankovnom doznakom ili u slučaju kratkoročnih rezervacija također na licu mjesta, boravišna pristojba se ne plaća u našem mjestu. Državni praznici su vikendi u visokoj sezoni, cijena najma uključuje dodatne troškove kao što su struja, voda i grijanje. |
Uvjeti poništenja:
Besplatno otkazivanje moguće do 10 dana prije datuma dolaska.
U slučaju otkazivanja manje od 10 dana prije datuma dolaska ili u slučaju nepojavljivanja, naplaćuje se naknada za otkazivanje u iznosu od 25 % od cijene najma. Ukoliko se apartman uspije iznajmiti drugome, troškovi otkazivanja će se, naravno, otkazati i iznos će vam biti vraćen. Preporučujemo vam da uzmete osiguranje za slučaj odustajanja od putovanja.
ostale informacije:
Naš apartman se nalazi u naselju Dabel, nedaleko se nalaze trgovine sa svakodnevnim potrepštinama, IK shop, pekara sa ledenom kavom, voćarna sa snack barovima, frizerski salon, doktor, zubar, ljekarna, cvjećarnica i farma konja .
U susjedstvu postoji i iznajmljivanje bicikala.
Naš vlastiti čamac je na Klein Pritzer See, može se rezervirati za veslanje, plivanje i ribolov na zahtjev.
Raspoloživost
slobodno zauzeto Dan dolaska tj. odlaska
Datum posljednjeg aktualiziranja: 04.03.2026
2 evaluacije
Ukupna ocjena
kolovoz 2025
Antje A. iz/od Naunhof
Dobar početna točka za Mecklenburška jezera.
Apartman je vrlo prostran, svijetao i prijateljski uređen. Sve je čisto i uredno. Oprema odgovara uobičajenom standardu apartmana za odmor. Dakle, sve potrebno je prisutno. Vlasnici su ljubazni i uvijek pomažu. Ima puno informativnog materijala za aktivnosti. Dabel je malo mjesto, ali ima sve potrebno i smješteno je idilično između dva jezera. Dobar polazni punkt za uzbudljiv boravak.
Preporučeno za: Aventura & doživljaj
kolovoz 2020
Marie L. iz/od Hamburg
Prekrasni apartman - vrlo preporučljivo.
Proveli smo ovdje sjajan i opuštajući odmor. Apartman je čist, vrlo dobro opremljen i ukusno namješten. Okolina s mnogo jezera i šuma je idila i čisti mir, da se jednostavno mogu ugasiti od svakodnevnog stresa. Vlasnica je prijateljska i dostupna za pitanja. Osim toga, domaćini imaju čamac s veslima na jezeru Kleinpritzer, koji možete iznajmiti za 5 € dnevno. Osjećali smo se jako dobro i možemo samo preporučiti ovaj apartman! Hvala obitelji Schmieding!
Preporučeno za: Starije osobe, Obitelji s djecom, Kultura & obilasci
Odgovor iznajmljivača obitelj F. Schmieding:
Vielen Dank für die nette Bewertung, uns liegt sehr viel daran das sich unsere Gäste wohlfühlen, und sich in unserer schönen ruhigen Gegend vom alltags Stress erholen können.
kontakt
obitelj F. Schmieding
Mi smo poljoprivrednici, imamo mali obiteljski posao s kravama dojiljama, usjevima i travnjacima.
Domaćin od: 21.12.2018
kvota reagiranja: 100%
vrijeme reagiranja: ispod 3h
Jezici za kontakt: njemački
vrijeme servisa za klijente: po.-pe. 08:00-21:00; su.-ne. 09:00-21:00
Broj objekta: 279125
Dalji smještaji od obitelj F. Schmieding
Drugi smještaji koji bi vam se također mogli svidjeti
ostale informacije
Kuće i apartmani za odmor u Njemačkoj
Kuće i apartmani za odmor u Mecklenburg-Vorpommern
Ideje za odmor: Odmor na plaži
Broj objekta: 279125
Posljednje ažuriranje: 14.03.2026
Oglas je online od: 5 godina, 10 mjeseci
URL: https://www.resido.hr/279125.htm
«Apartman - "Do jezera"» je dobio ocjenu gosta 4.9 (ljestvica ocjene: od 1 do 5) od 2 danih recenzija evaluacije.