Natrag
Traži

Apartman "Hayflower"

maks.  11  Gosta/Gostiju
112m²
3 spavaće sobe
Dijelovi
Navedite datume putovanja za točne cijene
2 Gosta/Gostiju



13 puta dodano listi želja

Već više od 5 godina online


Opis

Naš potpuno opremljen apartman za odmor "Heublume" za do 11 osoba, idealan za veće obitelji i grupe.

Apartman ima 3 dvokrevetne spavaće sobe, 3 dnevne sobe svaka s kaučem na razvlačenje, a 2 od njih također s krevetom na kat, veliku kuhinju i 3 kupaonice s tušem i WC-om.





U sklopu kuće nalazi se potpuno redizajniran wellness prostor s finskom saunom, Physiotherm infracrvenim i whirlpoolom.

U vanjskom dijelu nalazi se i vanjska sauna na drva te kotlić. (Korištenje nije uključeno). Nudimo vam ručnike za saunu i infuzije.



Jedinstvena kupka od sijena s našim vlastitim organskim planinskim livadskim biljnim sijenom upotpunjuje opuštajući boravak i poseban je doživljaj.(Primjena u wellnessu, termini ovise o raspoloživosti)



Psi su dopušteni kod nas, molimo da nam to javite prilikom rezervacije (7€/dan/pas).



Parkirna mjesta neposredno uz kuću, u zimskim mjesecima samo sa zimskim gumama.



NOVO Naša usluga za Vas u suradnji s Thüringer Wald Shopom:



Tko ne zna raspravu koja govori protiv apartmana za odmor. Kupnja namirnica i pakiranje.

Imamo rješenje za vas - putujte udobno i vaš hladnjak je već pun (prema vašem izboru).



Naručite regionalne proizvode iz Tirinške šume jednostavno i povoljno za svoj boravak. Osiguravamo da su proizvodi spremni kada stignete u svoju rezerviranu kuću za odmor. Tako da se od samog početka možete pustiti da vas razmaze tirinškim delicijama.

Prilikom rezervacije dobit ćete listu narudžbi i sve ostale informacije.





Ljeti:

Travnjak za sunčanje s ležaljkama

Roštilj sa sjedećom garniturom

Iznajmljivanje e-bicikala

Mogućnost spremanja vlastitih bicikala



Zimi:

Arnika Stadl direktno u kući vikendom i za vrijeme praznika kada ima dovoljno snijega (zimsko utočište uz hranu, piće i puno zabave)

Mogućnost odlaganja skija i sanjki

Mogućnosti spavanja

Spavaća soba 1
dupli krevet
krevet na potkrovlju
Spavaća soba 2
dupli krevet
krevet na potkrovlju
Spavaća soba 3
dupli krevet
pomoćni ležaj

Sobe i oprema

Kućni ljubimci su dobrodošli Kućni ljubimci su dobrodošli
Nepušači Nepušači
WLAN bežična lokalna mreža WLAN bežična lokalna mreža
Vrt Vrt
Televizor Televizor
Terasa Terasa
Stroj za pranje posuđa Stroj za pranje posuđa
Stroj za pranje rublja Stroj za pranje rublja
sauna sauna
Pregled sve opreme

Dolazak/lokacija

Pokazati zemljopisnu kartu

Dolazak i udaljenosti

Jezero 4 kilometar

Skijaška uspinjača 3 kilometar

Mogućnost kupovine 14 kilometar

Restoran 0.5 kilometar

Centar grada/mjesta 0.5 kilometar

Autobus 0.5 kilometar

Zračna luka 85 kilometar

Kolodvor 14 kilometar

Izlaz s autoceste 16 kilometar


Mjesto i položaj smještaja

Dobrodošli u najljepšu oazu na Rennsteigu u gradiću Friedrichshöhe.



Na nadmorskoj visini od 800m. NN i bez gužve, Friedrichshöhe je idealno mjesto za nezaboravan odmor u prirodi. Naša kuća za odmor Arnika nalazi se na rubu šume na idiličnoj planinskoj livadi.



Do Friedrichshöhea možete doći pristupnom cestom udaljenom 3 km od B281 u blizini Siegmundburga. Uklopljena u gustu šumu i planinske livade, slikovita općina Rennsteig Friedrichshöhe nudi idealne uvjete za opuštajući odmor u bilo koje doba godine. Mjesto nije samo savjet za insajdere zbog svog posebnog slikovitog položaja na grebenu Tirinške šume, već i zbog apsolutnog mira.



Ni promet ni druga buka ne narušavaju ovdašnju umirujuću tišinu. Rennsteig teče točno na rubu sela. Kad izađete iz šume, vidjet ćete prostrane planinske livade s nekoliko kuća. Nikakva industrija ne remeti šumsko-livadsku idilu.



Obližnji Rennsteig također je pogodan za aktivne odmore:



- Šetnje parkom prirode Thuringian Forest sa svojim usječenim dolinama i akumulacijama ili branama

- Skijaško trčanje (ulaz na stazu direktno kod kuće)

- Mountain bike ili biciklističke ture





Upute:



Smješten u središtu Njemačke, Friedrichshöhe je lako dostupan iz svih smjerova.

A 73 izlaz Eisfeld-Nord, nastavite B 281 u smjeru Neuhaus am Rennweg do ulaza u Siegmundsburg. Tu skrećete lijevo za Friedrichshöhe i nakon cca 2,5 km s desne strane dolazite do kuće za odmor Arnika.


Mogućnosti provođenja slobodnog vremena

Pecanje
Biciklizam
Inlineskating/Koturaljkaški sport
Lov
Brdski biciklizam
Jahački sport
Plivanje
Skijanje
Snowboard vožnja
Pješačenje/hodanje kao sport

Smjernice

upozorenja najmodavca

Čekiranje pri dolasku: 14:00
Čekiranje pri odlasku: 10:00

dodatne informacije o cijeni najma:

Djeca do 2 godine borave kod nas besplatno.

Uvjeti poništenja:

Do 6 tjedana prije dolaska besplatno Do 4 tjedna prije dolaska 25 % naknade za otkazivanje Do 2 tjedna prije dolaska 50 % naknade za otkazivanje Od 2 tjedna prije dolaska 75 % naknade za otkazivanje


ostale informacije:

Naša kuća je kuća za nepušače.



Posteljina, ručnici i kuhinjske krpe uključeni su u cijenu apartmana.



Individualni savjeti o planinarenju i skijaškim turama te besplatni vođeni izleti kroz centar parka prirode Thuringian Forest.


Raspoloživost

pokaži 12 mjeseci

slobodno zauzeto Dan dolaska tj. odlaska

Datum posljednjeg aktualiziranja: 26.03.2026


Apartman za odmor još ne postoji evaluacija

Recenzije se provjeravaju na njihovu autentičnost. Više o tome u našim preporukama za procjenu.
Predati evaluaciju

kontakt

Tvrtka Ferienhaus Arnika
gospodin H. Meusel

gospodin H. Meusel

Ja, Heinrich Meusel ili poznatiji kao HEU-HEINRICH sam vlasnik kuće. Naša kuća nalazi se u jednoj od najljepših oaza na Rennsteigu, u gradiću Friedrichshöhe. Ovdje još uvijek možete pronaći najprirodnije krajolike u regiji. Ljeti prekrasno rascvjetane planinske livade s raznolikim vrstama bilja i trava kojima nema premca. Fantastičan zimski krajolik poziva na opuštanje i bavljenje sportom. Moć da kombiniram očuvanje prirode, očuvanje krajolika i turizam pokreće me svaki dan. Najvažnije mi je da sačuvamo naš vrijedan prirodni krajolik i da se kod nas osjećate ugodno. Moj tim i ja radujemo se što ćemo vas uskoro ugostiti kao naše goste. Heinrich Meusel - Der Heu-Heinrich

Domaćin od: 29.05.2020

vrijeme reagiranja: ispod 1h

Jezici za kontakt: njemački, engleski

vrijeme servisa za klijente: po.-pe. 09:00-17:00; su.-ne. 10:00-14:00

Broj objekta: 280496

Prikaži podatke za kontakt Prikaži podatke za kontakt

0049(0) 3670480621

Prijavi Oglas

Možete prijaviti oglas ako smatrate da nešto nije u redu. Oglas će zatim pregledati tim ferienhausmiete.de.


*obavezna polja

Pravno obavijest: Slanjem obrasca slažem se s Uvjetima korištenja. Klikom na "Pošalji" dajem suglasnost za obradu i korištenje mojih podataka sukladno Izjavi o privatnosti.

Prijaviti kršenje pravila Prijaviti kršenje pravila

Dalji smještaji od gospodin H. Meusel

Drugi smještaji koji bi vam se također mogli svidjeti


ostale informacije

Ideje za odmor: Odmor s psom

Broj objekta: 280496

Posljednje ažuriranje: 31.03.2026

Oglas je online od: 5 godina, 10 mjeseci

URL: https://www.resido.hr/280496.htm

Ferienhaus Arnika

Gospodin Heinrich Meusel

Rennsteigstrasse 4

98673 Eisfeld OT Friedrichshöhe

+49 36704 80621

+49 36704 709873

Ust.-Id.Nr.: DE259276178

Imate li pitanja o ovom smještaju?
Otposlati poruku
Chat