Natrag
Traži

Vikendica Anne

maks.  5  Gosta/Gostiju
65m²
2 spavaće sobe
Dijelovi
Navedite datume putovanja za točne cijene
Besplatno otkazivanje
2 Gosta/Gostiju



Sjajna lokacija

Besprijekorno čist smještaj

100% Preporuka

67 puta dodano listi želja

Već više od 16 godina online


Opis

Prostor za do 5 osoba (velika spavaća soba s bračnim krevetom i odvojenim krevetom za jednu osobu 80 cm pod nagibom, mala spavaća soba s 2 kreveta za jednu osobu 80 cm), cca 65 kvadratnih metara stambenog prostora, prostrani dnevni boravak s kaminom, SAT TV 32" , DVD i glazbeni sustav, besplatna WLAN veza, blagovaona, kuhinja, tuš kabina s WC-om, velika terasa preko cijele južne strane, cca 400 m2 imanje okruženo drvećem, livadom, cvjetnim grmljem i divljim ružama.Kuća samo na krovu s 2 etaže, parkirno mjesto neposredno ispred živice.Kuća je izgrađena u Renovirana u zimi 2009 (novi podovi, nova kupaonica i kuhinja) i ukusno namještena u laganom seoskom stilu.



Od 20. rujna ima li kuća novo grijanje:

U prizemlju je postavljena vrlo moderna, vrlo ekonomična infracrvena grijalica u obliku grijaćih panela na zidu koji se pojedinačno upravljaju preko termostata. Soba se zagrijava u vrlo kratkom vremenu; ako temperatura padne ispod željene razine, kratko se podgrije. Ovi toplinski valovi ne zagrijavaju zrak u prostoriji, već stvaraju toplinu izravno na mjestu gdje udare; npr. griju se zidovi, ljudi i drugi predmeti koji zauzvrat pohranjuju toplinu i nježno je predaju okolini. To stvara ugodnu i ujednačenu klimu u prostoriji bez prašine i turbulencija zraka.

Na gornjoj etaži nalazi se grijalica od prirodnog kamena čije ploče rade na sličan način kao infracrvena grijalica, ali im je potrebno nešto više vremena da se zagriju, akumuliraju toplinu određeno vrijeme i zatim je polako otpuštaju.

Mogućnosti spavanja

Spavaća soba 1
dupli krevet (180x200 cm)
jednokrevetna (80x200 cm)
Spavaća soba 2
jednokrevetna (80x200 cm)
jednokrevetna (80x200 cm)

Sobe i oprema

Kućni ljubimci nisu dozvoljeni Kućni ljubimci nisu dozvoljeni
Nepušači Nepušači
WLAN bežična lokalna mreža WLAN bežična lokalna mreža
Vrt Vrt
Televizor Televizor
Terasa Terasa
Stroj za pranje posuđa Stroj za pranje posuđa
Stroj za pranje rublja Stroj za pranje rublja
kamin kamin
Pregled sve opreme

Dolazak/lokacija

Pokazati zemljopisnu kartu

Dolazak i udaljenosti

Mogućnost kupovine 0.8 kilometar

Zračna luka 120 kilometar

Kolodvor 18 kilometar

Izlaz s autoceste 20 kilometar


Mjesto i položaj smještaja

Kuća za odmor nalazi se na rubu turističkog parka s kućama Nurdach na blagoj padini na periferiji državnog lječilišta i biljnog sela Nagel u okrugu Wunsiedel, okružena livadama i šumama.

Ima veliki vrt s travnjakom i velikom južnom terasom; Parkirno mjesto neposredno ispred živice. Ugodna, umirujuća klima niskog planinskog lanca na nadmorskoj visini između 580 i 650 m i okruženje gustom šumom, okruženo smrekovim šumama, koje se izravno povezuju sa selom i sežu do središnjih visina Fichtelgebirge: Schneeberg (1051. m), Ochsenkopf (1024 m), Hohe Matze (813 m) i Kösseine (939 m).

Popularna planinarska odredišta su četiri izvora Fichtelgebirge: Main, Eger, Naab i Saale ili romantični Gregnitztal. Brojni sportski objekti u Nagelu i susjednim zajednicama osiguravaju raznolikost.

Najbliži veći gradovi su grad Wunsiedel (udaljen cca 11 km) sa stanovnicima i vrlo slikoviti gradić Marktredwitz (stanovnici) do kojeg možete doći automobilom za cca 15 minuta.



Sportski sadržaji u blizini Nagela

Ljeto: Ribolov, kupanje u prirodnom jezeru Nageler, vožnja biciklom, penjanje po šumi (Bischofsgrün), mini golf (Fichtelberg), centar za nordijsko hodanje u Luisenburgu (Wunsiedel), jahanje (u Tröstau), plivanje, jedriličarstvo (Tröstau), jedrenje ( Weißenstädter See), ljetno sanjkalište (Bischofsgrün), surfanje (Weißenstädter See), tenis, fitnes staza (u Mehlmeiselu), planinarenje (brojne, označene pješačke staze), golf teren s 18 rupa (Tröstau). Zimi: curling (Nageler See), skijaško trčanje u području Kösseine (ulaz u loipe u okrugu Hohenbrand) i oko Ochsenkopfa, sanjkanje, klizanje na ledu (Nageler See), skijanje (brojne žičare u blizini). Posjetite brojne muzeje, koncerte i festivale (Luisenburg) u okolici i idite na izlete.

Nagel vam nudi najbolje uvjete za zaista opuštajući, sportski i aktivan odmor u raznolikoj prirodi Fichtelgebirge, vrlo poseban doživljaj u svako godišnje doba.

Daljnje informacije:


Mogućnosti provođenja slobodnog vremena

Pecanje
Biciklizam
golf
Brdski biciklizam
Jahački sport
Plivanje
Let jedrilicom
Jedrenje
Skijanje
Surfanje
Tenis
Pješačenje/hodanje kao sport

Smjernice

upozorenja najmodavca

Čekiranje pri dolasku: 15:00
Čekiranje pri odlasku: 10:00
Kaucija: 200 €
Akontacija: 25 % prilikom bukinga
Ostatak plaćanja: 4 tjedna prije dolaska

dodatne informacije o cijeni najma:

Cijena najma se obračunava po noćenju, bez obzira na broj osoba. Minimalni termin rezervacije 3 noćenja, u sezoni 6-7 noćenja.

Dugogodišnji zakupci su dobrodošli, za popuste pitajte.



PAŽNJA:

Preko Uskrsa možemo primati rezervacije samo do Uskrsnog ponedjeljka, jer nismo u mogućnosti čistiti kućicu za sljedeće goste na državne praznike.

Isto vrijedi i za božićne blagdane. Od 23. do 27. dolazak i odlazak nisu mogući.



Polog: 200 € koji se plaća uz ugovor o rezervaciji i vraća se u roku od 10 dana od odlaska ako nije prijavljena ili pronađena nikakva šteta tijekom vašeg boravka ili tijekom boravka.



Završni račun administratoru pri odlasku:

- 50 EUR za čišćenje i struju prema potrošnji



Naši gosti mogu besplatno koristiti internet.

Naš upravitelj na licu mjesta dočekuje naše goste i osigurava nesmetan boravak.



Po potrebi možete iznajmiti POSTELJINU, RUČNIKE I KUPE ZA POSUĐE (15 EUR/osoba).



----- RASPORED DODJELE - NA DNU -----

Mogućnosti Plaćanja:

Kreditna Kartica
Prijenos

Uvjeti poništenja:

Danas
Puni povrat (100%)
30 dana prije prijave:
Djelomični povrat (50%)
14 dana prije prijave:
Nema povrata

Prijava

ostale informacije:

Dobro opremljena kuhinja:

Perilica posuđa, staklokeramička ploča za kuhanje, pećnica, hladnjak, aparat za kavu, kuhalo za vodu, rezač kruha, štapni mikser itd.



Dostupno u kući:

Perilica rublja, glačalo, daska za glačanje, stalak za sušenje rublja, 2 kutije s igračkama, uglavnom društvene igre.



- NAŽALOST NEMA KUĆNIH KUĆA ZBOG ALERGIJA VLASNIKA


Raspoloživost

pokaži 12 mjeseci

slobodno zauzeto Dan dolaska tj. odlaska

Datum posljednjeg aktualiziranja: 28.10.2025


6 evaluacije

Ukupna ocjena

4,8 od 5
4.9 Oprema
4.7 Cijena/učin
4.9 Servis
4.6 Položaj
4.8 Čistoća
Recenzije se provjeravaju na njihovu autentičnost. Više o tome u našim preporukama za procjenu.
Predati evaluaciju

rujan 2013

Fritz iz/od Kastl

4,8 5 4.9 5 3.7 5
Prikaži njemački

Svaki put opet.

Divna kućica i vrlo ugodno uređena. Preporučio bih je bilo kada.

Preporučeno za: Odmor na plaži

veljača 2011

Förster iz/od Dresden

4,9 5 5 5 4.5 4.8
Prikaži njemački

Ugodni praznici u udobnom smještaju.

U veljači smo proveli nekoliko zaista opuštajućih dana odmora u ovoj udobnoj kući za odmor i možemo je samo preporučiti. Zaista je sve dostupno i možete se samo opustiti u idiličnom okruženju.

Preporučeno za: Aventura & doživljaj, Obitelji s djecom, Romantični odmor

Okolica smještaja: Umgebung ist herrlich, leider war der See zugeforen, herrliche ruhige Lage

Mogućnosti provođenja slobodnog vremena: wetterbedingt durch Schnee etwas eingeschränkt, aber im Sommer sicherlich durch den See total entspannend

Mogućnosti za kupovinu: eingeschränkt, aber mit Auto problemlos (Edeka in näherer Umgebung

kolovoz 2010

Tramdriver iz/od Karlsruhe

4,7 4.8 4.8 4.5 4.8 4.5
Prikaži njemački

Obiteljski odmor

Vrlo lijepa i čista kućica koja je moderno i ljubazno uređena. Oprema je više nego dovoljna za kuću za odmor i vrlo ugodna. Osjećate se vrlo udobno čim stignete.

Preporučeno za: Aventura & doživljaj, Starije osobe, Obitelji s djecom, Kultura & obilasci

Okolica smještaja: Die Ferienanlage ist ruhig und schön am See gelegen. Ausgangspunkt für schöne Wanderungen und Ausflugsziele. Zu empfehlen ist der Gasthof "Zum wilden Mann" und das nett eingerichtete Kaffee "Rosemarie"

Mogućnosti provođenja slobodnog vremena: Freizeitmöglichkeiten gibt es viele, allerdings ist ein Auto sehr von Vorteil, da die Angebote etwas weiter entfernt sind.

Mogućnosti za kupovinu: Es gibt in Nagel einen kleinen Einkaufsladen mit Bäckerei.
Für Edeka Lidl usw. muß man etwas weiter fahren z.B.nach Wunsiedel

svibanj 2010

lunagirl iz/od Röthlein

4,9 5 4.4 5 5 5
Prikaži njemački

"....slatka kućica...."

Jako lijepa i ugodna kuća na idiličnoj lokaciji. Preporučit ćemo je dalje.

Preporučeno za: Aventura & doživljaj, Starije osobe, Obitelji s djecom, Kultura & obilasci

Okolica smještaja: Die Umgebung ist sehr schön, schöne ruhige Lage. Herrlicher Wanderweg um den Nagler-See. Idylische Lage- sehr nette Leute.

Mogućnosti provođenja slobodnog vremena: Sind sehr viele vorhanden...zB. Felsenlabyrinth...Luisenburg Festspiele....Fichtelsee...Fahrt nach Tchechien..
Viele Möglichkeiten für Familien. Uns hat es sehr gut gefallen. Leider hat das Wetter nicht mitgespielt.

Mogućnosti za kupovinu: ....etwas eingeschränkt...weiter entfernt..wen man zu Aldi oder Lidel, Penny möchte.

veljača 2010

Arndt iz/od Augustusburg

4,7 5 4.5 5 4.5 4.8
Prikaži njemački

jednostavno lijep odmor.

Sve je super! Samo pazite s troškovima grijanja, noćni akumulacijski uređaj može brzo postati skup. Ugodna peć na drva bi uštedjela troškove i potpuno upotpunila romantičnu atmosferu odmora! Rado bismo vas preporučili dalje!

Preporučeno za: Aventura & doživljaj, Starije osobe, Obitelji s djecom, Kultura & obilasci, Odmor za samce, Skijaški odmor, Romantični odmor

Okolica smještaja: idyllisch gelegen am Rande des Ortes

Mogućnosti provođenja slobodnog vremena: im Umkreis 15 km alles vorhanden

Mogućnosti za kupovinu: ausreichend

pokazati više

kontakt

gospođa A. Richards

gospođa A. Richards

Domaćica od: 19.01.2010

kvota reagiranja: 90%

vrijeme reagiranja: ispod 12h

Jezici za kontakt: njemački, engleski

Broj objekta: 34168

Prikaži podatke za kontakt Prikaži podatke za kontakt

0049(0) 6172489361

Prijavi Oglas

Možete prijaviti oglas ako smatrate da nešto nije u redu. Oglas će zatim pregledati tim ferienhausmiete.de.


*obavezna polja

Pravno obavijest: Slanjem obrasca slažem se s Uvjetima korištenja. Klikom na "Pošalji" dajem suglasnost za obradu i korištenje mojih podataka sukladno Izjavi o privatnosti.

Prijaviti kršenje pravila Prijaviti kršenje pravila

Drugi smještaji koji bi vam se također mogli svidjeti


ostale informacije

Ideje za odmor: Odmor uz pješačenje i penjanje

Broj objekta: 34168

Posljednje ažuriranje: 15.03.2026

Oglas je online od: 16 godina, 1 mjesec

URL: https://www.resido.hr/34168.htm


«Vikendica Anne» je dobio ocjenu gosta 4.8 (ljestvica ocjene: od 1 do 5) od 6 danih recenzija evaluacije.

Imate li pitanja o ovom smještaju?
Otposlati poruku
Chat