Besprijekorno čist smještaj
100% Preporuka
30 puta dodano listi želja
Već više od 4 godine online
Opis
Želite li se opustiti i fokusirati na važne stvari? Očekuje vas 2021. godine renovirani apartman za odmor u ljetovalištu Karlshagen na Baltičkom moru koji poziva na opuštanje i uživanje na 55 četvornih metara. Kao par, s djecom ili prijateljima - možemo primiti do četiri osobe (bračni krevet (180x200) u spavaćoj sobi, bračni krevet (140x200) u verandi). Započnite dan ukusnim doručkom i toplom kavom na terasi. Što kažete na dugu šetnju nakon toga? Možeš odabrati. Iz naše vile četiri godišnja doba možete šetati šumom u unutrašnjosti ili se za 15 minuta naći na kilometarskoj pješčanoj plaži Baltičkog mora. Vaš put natrag vodi vas pored šetališta uz plažu i mnogih malih trgovina u Karlshagenu, koji vas stvarno pozivaju na šetnju. Vratite li se u apartman iscrpljeni, već vas čeka topli tuš koji će vas razmaziti. Kako bi bilo da romantičnu večer završite nečim ukusnim s rustikalnog vanjskog roštilja na terasi ili crnim vinom uz bio kamin? Podignite noge i opustite se. Ne ostavljamo ništa zaželjenim. Dolazite autom ili možda biciklom? Naravno, imamo mjesta na posjedu za oboje. To nije sve. Kod nas ćete pronaći besplatni WiFi, pametni TV s funkcijom streaminga, perilicu posuđa, hladnjak sa zamrzivačem, pećnicu sa staklokeramičkom pločom za kuhanje, mikrovalnu pećnicu, kuhalo za vodu, aparat za kavu, toster, sušilo za kosu, dječji krevetić, dječju dječiju stolicu, sklopivu podlogu za presvlačenje i još mnogo toga više.
Dolazite li s širom obitelji ili planirate rođendan na otoku? Na posjedu se nalazi apartman ljetni, jesenski i zimski sa ukupno 12 dodatnih spavaćih mjesta, koje Vam naravno rado stavljamo na raspolaganje zajedno.
Mogućnosti spavanja
Sobe i oprema
To je ono što ovaj smještaj nudi
mogućnosti spavanja
Unutarnje područje
Vanjsko područje
Za obitelji
Za pse i kućne ljubimce
Ostala oprema
Podobno za
Stanje
Održivost
Ova nekretnina zadovoljava 8 od 12 kriterija održivosti.
Dolazak/lokacija
Dolazak i udaljenosti
Plaža 0.9 kilometar
0.9 kilometar
Mogućnost kupovine 0.1 kilometar
0.1 kilometar
Restoran 0.1 kilometar
0.1 kilometar
Centar grada/mjesta 0.2 kilometar
0.2 kilometar
Autobus 0.2 kilometar
0.2 kilometar
Zračna luka 32 kilometar
32 kilometar
Kolodvor 0.4 kilometar
0.4 kilometar
Izlaz s autoceste 40 kilometar
40 kilometar
Mjesto i položaj smještaja
17449 Ostseebad Karlshagen, Hauptstr. 35
na centralnoj lokaciji u centru Karlshagena
900 m do pješčane plaže Baltičkog mora
350 m do centra
850 m do šetnice
Trebate odmor i spremni ste za otok? Onda dođite u Karlshagen, na otok Usedom - najsunčanije područje u Njemačkoj! Usedom - čarobni otok Baltičkog mora u sjeveroistočnoj Njemačkoj. S kilometarskom pješčanom plažom bez kamenja. U otočkim jezerima uzgajaju se čaplje i orlovi štekavci.
Mogućnosti provođenja slobodnog vremena
Smjernice
dodatne usluge po izboru
upozorenja najmodavca
| Čekiranje pri dolasku: | 14:00 |
| Čekiranje pri odlasku: | 09:00 |
| Akontacija: | 20 % |
| Ostatak plaćanja: | 4 tjedna prije dolaska |
dodatne informacije o cijeni najma:
| Cijene su po noćenju za apartman za do 2 osobe, Dodatne osobe plaćaju 15 eura po noćenju, Paket posteljine (posteljina/2x ručnici) 20 EUR po osobi jednokratno, svi dodatni troškovi uključeni, Neobavezni dodatni troškovi, poput paketa posteljine i kućnog ljubimca, nisu uključeni u ukupnu cijenu! |
Uvjeti poništenja:
Besplatno otkazivanje moguće do 30 dana prije datuma dolaska.
ostale informacije:
Baltičko ljetovalište Karlshagen, na samom sjeveru otoka Usedom, poziva vas na obiteljski i kupališni odmor. Na plaži postoje brojne ponude za odmor i opuštanje. Ovo mjesto posebno velikog srca za djecu će vas očarati. Marina u luci nudi pomorski štih. Vrlo je zanimljiv i izlet u povijesni grad Peenemünde. "Bernstein-Therme-Usedom" u Zinnowitzu poziva vas na uživanje u kupanju i wellnessu tijekom cijele godine. Golf teren s 18 + 9 rupa u Balmu i nekoliko teniskih terena mogu se pronaći za aktivnu rekreaciju. Dobro uređene biciklističke staze putniku otvaraju svu ljepotu ovog otoka. Slikoviti let pruža vam potpuno drugačiju perspektivu. Ima nešto kulturno za svaki ukus. Ovdje treba spomenuti samo spa koncerte na Korzu. Trgovine do kojih se može doći pješice pozivaju na šetnju. Kafići i restorani na prekrasnim lokacijama nude pravu kulinarsku ponudu za svačiji ukus.
Raspoloživost
slobodno zauzeto Dan dolaska tj. odlaska
Datum posljednjeg aktualiziranja: 15.03.2026
5 evaluacije
Ukupna ocjena
lipanj 2025
Torsten W. iz/od 07545 Gera
Sve opet kao i obično
Oprema, stanje održavanja itd. su besprijekorni! Čak je i mali "startni paket" s tabletama za perilicu posuđa i sredstvom za ručno pranje posuđa spreman za prve dane! Jedina mala kaplja žuči: spavaća soba u ovom putovanju rezerviranoj stanu u prizemlju nalazi se nepovoljno prema ulici - rano postaje prilično bučno... Stanovi na prvom katu imaju spavaću sobu okrenutu prema mirnijem dvorištu (tajni savjet za spavače poput nas! ), također su kupaonice malo prostranije i imaju čak i perilicu rublja. Bili smo ovdje već treći put i svakako ćemo se rado vratiti i sljedećeg ljeta!
M. Fehrle i T. Wolf
Preporučeno za: Aventura & doživljaj, Starije osobe, Obitelji s djecom, Kultura & obilasci
Odgovor iznajmljivača gospodin J. Heuer:
Lieber Torsten, wir danken Ihnen herzlich für Ihre erneute Buchung und die positive Bewertung. Es freut uns sehr, dass Sie auch diesmal mit Ausstattung, Pflegezustand und den kleinen Extras zufrieden waren. Wir schätzen Ihre Treue und freuen uns schon heute, Sie im kommenden Sommer wieder bei uns begrüßen zu dürfen.
Mit freundlichen Grüßen Ihre Familie Heuer
siječanj 2024
Beate H. iz/od Sebnitz
Lijepo i praktično
Bili smo vrlo zadovoljni stanom i rado bismo ga preporučili. Sve što je potrebno bilo je prisutno, a i komunikacija s iznajmljivačem bila je vrlo dobra.
Preporučeno za: Aventura & doživljaj, Pokretno hendikepirane osobe, Starije osobe, Obitelji s djecom, Odmor bez automobila, Kultura & obilasci, Odmor za samce, Odmor na plaži, Romantični odmor
Odgovor iznajmljivača gospodin J. Heuer:
Liebe Gäste,
vielen herzlichen Dank für Ihre positive Bewertung! Es freut uns sehr zu hören, dass Sie mit der Wohnung zufrieden waren und alles Ihren Erwartungen entsprochen hat. Wir legen großen Wert darauf, unseren Gästen einen angenehmen Aufenthalt zu bieten, und es ist schön zu wissen, dass wir dazu beitragen konnten.
Wir danken Ihnen auch für das Lob bezüglich der Kommunikation. Falls Sie in der Zukunft wieder eine Unterkunft benötigen, würden wir uns freuen, Sie erneut bei uns begrüßen zu dürfen. Gerne stehen wir Ihnen für weitere Anliegen zur Verfügung.
Herzliche Grüße und alles Gute,
Ihre Familie Heuer
siječanj 2023
R. P. iz/od Berlin
Ponovno rado!
Sve unutra, sve vrhunski!
Pozdrav od ribara jantar.
Preporučeno za: Aventura & doživljaj, Obitelji s djecom, Odmor za samce, Odmor na plaži
siječanj 2022
Marie R. iz/od Berlin
Zimski kratki izlet
Uzmili smo si vikend pauzu. Sve je bilo odlično, kratke staze do supermarketa i plaža nije daleko.
Preporučeno za: Odmor na plaži, Romantični odmor
Odgovor iznajmljivača gospodin J. Heuer:
Liebe Ostseeurlauber, vielen Dank für Ihre Rückmeldung und Bewertung. Wir haben uns sehr darüber gefreut. Sie sind immer wieder herzlich willkommen. Liebe Grüße Ihre Familie Heuer
kolovoz 2021
Sven P. iz/od Teltow
Dobar apartman s mogućnošću poboljšanja
Apartman je dobro opremljen, posebno što se tiče posuđa, električnih uređaja i utičnica. Kupaonica je potpuno u redu i sve izgleda prilično novo. Kuhinja je vrlo dobro opremljena, čak imamo i dvije kave aparate, jedan filter aparat i još jedan za kapsule.
Postojeće igre i olovke su nove i čak su bile zapakirane. Wi-Fi je uvijek radio. Koristili smo bračni krevet u prvom spavaćoj sobi i dobro smo spavali.
Predaja i povrat ključeva putem sigurnosnog ormarića je super.
Sam stan je međutim malo bučan, posebno jer se nalazi izravno na glavnoj cesti, a kao kutni stan, i sporedna ulica pridonosi buci, a prozori, nažalost, propuštaju zvuk.
Stan je očito prije bio trgovina ili slično, zbog čega postoji ulaz na glavnu cestu (drvena vrata s prozirnim staklom), što je praktično za utovar i istovar, jer se ovdje nalazi i parkiralište za stan "Proljeće". Međutim, ovdje se nalazi i druga spavaća soba s bračnim krevetom i ovdje nedostaju zavjese na vratima, zbog čega nije moguće zatamniti prostoriju, ili jednostavno nedostaje zaštita na vratima. Međutim, pretpostavljam da će se to promijeniti, mi smo to ostavili kao upozorenje.
Općenito, smatramo da nije nužno pogodan za više od 2 osobe, također fali dodatno sjedeće garniture u dnevnom boravku (postoji "samo" jedna sofa).
Male vrtna površina pored nadstrešnice nažalost nije dobro održavana. Također, stalci za bicikle bili su blokirani kontejnerima za smeće i nažalost nisu pokriveni.
Dobro je što svaki apartman ima dodijeljeno parkirno mjesto.
Sveukupno gledano, dobar i čvrst apartman s mogućnostima za poboljšanje, ali ga se svakako može preporučiti (barem za 2 osobe).
Preporučeno za: Kultura & obilasci, Odmor na plaži
Odgovor iznajmljivača gospodin J. Heuer:
Lieber Urlaubsgast, vielen Dank für Ihre Bewertung und Ihr ausführliches Feedback. Für die vielen Anregungen und Hinweuse sind wir sehr dankbar. Einige Dinge, wie z. B. die Verdunkelung haben wir bereits behoben. Die Gartenfläche wird im Herbst, wenn weniger Gäste vor Ort sind neu hergestellt. Weitere Sitzgelegenheiten sind bestellt und sollten kurzfristig in die Wohnung gestellt werden. Wir würden uns freuen, Sie wieder in einer unseren Ferienwohnungen begrüßen zu dürfen. Liebe Grüße Ihre Familie Heuer.
kontakt
Tvrtka Ferienwohnungsvermietung Heuer
gospodin J. Heuer
Ugodan dan, dragi željni odmora, Hvala vam što mislite na nas kada planirate svoje najbolje dane u godini. Nemojte više sanjati o opuštajućim danima uz plavo more, bijele plaže ili zelene šume. Na najsunčanijem njemačkom otoku, otoku Usedom u Baltičkom moru, možete imati sve u jednom. Ugodan ambijent i opuštajuća atmosfera. I sve to samo nekoliko metara od mora. Srdačan pozdrav Vaša obitelj Heuer
Domaćin od: 03.01.2010
vrijeme reagiranja: ispod 12h
Jezici za kontakt: njemački
vrijeme servisa za klijente: po.-ne. 07:00-22:00
Broj objekta: 361269
Dalji smještaji od gospodin J. Heuer
Karlshagen, Usedom, Baltic Sea
Karlshagen, Usedom, Baltic Sea
Karlshagen, Usedom, Baltic Sea
Drugi smještaji koji bi vam se također mogli svidjeti
Karlshagen, Usedom, Baltic Sea
Karlshagen, Usedom, Baltic Sea
Karlshagen, Usedom, Baltic Sea
ostale informacije
privatna web stranica:
Stan proljeće sa 2 spavaće sobe
Kuće i apartmani za odmor u Njemačkoj
Kuće i apartmani za odmor u Mecklenburg-Vorpommern
Kuće i apartmani za odmor na Baltičkom moru
Ideje za odmor: Odmor s psom
Broj objekta: 361269
Posljednje ažuriranje: 15.03.2026
Oglas je online od: 4 godine, 7 mjeseci
URL: https://www.resido.hr/361269.htm
Herr
Gospodin Jan Heuer
Morgenlandstrasse 26
17033 Neubrandenburg
0049(0) 017647728399
«Stan proljeće sa 2 spavaće sobe» je dobio ocjenu gosta 4.7 (ljestvica ocjene: od 1 do 5) od 5 danih recenzija evaluacije.