57 puta dodano listi želja
Već više od 15 godina online
Opis
Usred odraslog sela, Reethus Adeline, dovršen 2007., ima veličinu od 60 m² i prilagođen je djeci za do 6 osoba. Smještena na maloj privatnoj cesti s drugim slamnatim kućama, samo 250 metara od kilometarske pješčane plaže, možete uživati u odmoru u kući za odmor prilagođenoj djeci s velikom terasom za sunčanje, čija je polovica natkrivena staklenim krovom za korištenje neovisno o vremenskim prilikama i vrt. Ležaljke na terasi za sunčanje pružaju pravo opuštanje. Sa širokom, bijelom pješčanom plažom i slikovitom liticom, Wohlenberg nudi opuštajuće kupanje, planinarenje i vožnju biciklom za cijelu obitelj. Plitka voda posebno je pogodna za kupanje djece, au zaljevu je puno toplije nego u ostatku Baltičkog mora.
Blizina Lübecka i Wismara nudi dodatne poticaje za raznovrstan odmor u Reethus Adeline uz posjet ovim tradicionalnim hanzeatskim gradovima.
Turisti u našem Reethusu također mogu koristiti raznolike spa sadržaje u Boltenhagenu. Liječenje i odmor u prekrasnom okruženju time može postati poseban vid opuštanja koji je vrlo koristan za zdravlje.
Kuća sa slamnatim krovom i visokokvalitetnom opremom sa 3 sobe, kupaonicom, gostinjskim WC-om, velikom sunčanom terasom (pola natkrivena staklenim krovom) i vrtom za maksimalno 4 odrasle osobe i 2 djece.
Dječji krevetić i visoka stolica, W-LAN, satelitska HDTV, Blue-Ray player i stereo sustav, potpuno opremljena kuhinja s perilicom posuđa i zamrzivačem, 2 parkirna mjesta
Mogućnosti spavanja
Sobe i oprema
To je ono što ovaj smještaj nudi
mogućnosti spavanja
Unutarnje područje
Vanjsko područje
Za obitelji
Usluge
Ostala oprema
Podobno za
Stanje
Održivost
Ova nekretnina zadovoljava 5 od 12 kriterija održivosti.
Dolazak/lokacija
Dolazak i udaljenosti
Plaža 0.25 kilometar
0.25 kilometar
Mogućnost kupovine 4 kilometar
4 kilometar
Restoran 0.1 kilometar
0.1 kilometar
Centar grada/mjesta 0.1 kilometar
0.1 kilometar
Autobus 0.1 kilometar
0.1 kilometar
Zračna luka 100 kilometar
100 kilometar
Kolodvor 14 kilometar
14 kilometar
Izlaz s autoceste 18 kilometar
18 kilometar
Mjesto i položaj smještaja
Usred naseljenog mjesta, Reethus Adeline, dovršena 2007. godine, čeka vas s visokokvalitetnom kućom za odmor sa slamnatim krovom i razigranim erkerima. Reethus se nalazi na maloj privatnoj cesti s idiličnim jezercem u neposrednoj blizini drugih slamnatih kuća. Samo 250 metara od kilometarske pješčane plaže, možete uživati u odmoru u kući za odmor prilagođenoj djeci s velikom terasom za sunčanje i vrtom. Wohlenberg se nalazi u neposrednoj blizini drugog najstarijeg ljetovališta na Baltičkom moru u Njemačkoj, lječilišta Boltenhagen na Baltičkom moru. Slikoviti krajolik i duge pješčane plaže pozivaju na kupanje, planinarenje i vožnju biciklom. Gusarsko kazalište na otvorenom, koncerti, muzeji, otvoreni ateljei i povijesni dvorci i ljetnikovci nude dodatne atraktivne mogućnosti da svoj odmor učinite raznolikim. Prošlost oživljava u povijesnim hanzeatskim gradovima Wismar i Lübeck. Mnoge kulturne mogućnosti, zoološki vrt, restorani, kino, koncerti i kazalište privlače različite interese. Avanturistički bazen u Wismaru i termalni bazen u Boltenhagenu nude više mogućnosti zabave i kupanja za cijelu obitelj. Spa sadržaji u neposrednoj blizini omogućuju spoj toplica i odmora s posebnom notom. Marina na Weißen Wieku i golf igralište u Hohenwieschendorfu nude širok izbor mogućnosti odmora za ljubitelje jedrenja i golfa.
Mogućnosti provođenja slobodnog vremena
Smjernice
dodatne usluge po izboru
upozorenja najmodavca
| Akontacija: | 20 % prilikom bukinga |
| Ostatak plaćanja: | 4 tjedna prije dolaska |
dodatne informacije o cijeni najma:
| Za rezervacije vezane uz državne praznike potreban je minimalni boravak od 4 noći. Boravišna pristojba se ne naplaćuje lokalno. |
Uvjeti poništenja:
Kod zabrane smještaja naložene zbog pandemije, rezervirani odmor može biti besplatno otkazan.
ostale informacije:
Besplatan W-LAN, polunatkrivena sunčana terasa za boravak u vrtu bez obzira na vremenske prilike
Raspoloživost
slobodno zauzeto Dan dolaska tj. odlaska
Datum posljednjeg aktualiziranja: 10.03.2026
1 evaluacija
Ukupna ocjena
svibanj 2014
Jakob iz/od Augsburg
Wohlenberger Wiek, raj za ljubitelje pasa.
Kuća za odmor bila je čista iznutra, ali se to nije moglo reći za vanjske prostore (svuda su bile paučine na prozorima, ležaljka na plaži je morala prvo biti očišćena od nas, budući da je služila kao stan različitih vrsta paukova.) Možda bi posrednik za kuću mogao unaprijed provjeriti i ukloniti to. Put do plaže vodi preko stepenica s četiri razine koje nisu bile očišćene tijekom našeg 14-dnevnog boravka (razbijena staklena boca, svuda krhotine). Što se tiče plaže, može se samo reći da je divlja, kao što je opisano, opušci, kutije od cigareta i smeće posvuda. Najbolje dolazi na kraju, još nigdje duž obale Mecklenburga nije nam se dogodila ova bezobrazluk i ignorancija vlasnika pasa. Psi se puštaju da trče bez povodca na plaži; hrpice pijeska koje su djeca napravila služe kao toalet za pse, pred očima djece, roditelji koji su upozorili vlasnike pasa su bili izvrijeđani. Pasja plaža bila je udaljena otprilike 300 m, ali vlasnike pasa to nije uopće zanimalo. Plažna pristojba od 2€ po osobi dnevno se naplaćuje posjetiteljima plaže, ali općina Klütz, koja je nadležna za ovu plažu, nije u mogućnosti brinuti se o tome. Zaključak je da obitelji s malom djecom (bez pasa) trebaju potražiti alternative, jer na plaži Wohlenberg još uvijek nema razumijevanja ili poštovanja od strane vlasnika pasa (gdje nema plaže za pse, ni psi nemaju što tražiti).
Preporučeno za: Odmor na plaži
Okolica smještaja: Ruhig gelegen, Entfernung zum Strand ist Luftlinie, dennoch in ca. 10 Min. Fußweg erreichbar
Mogućnosti provođenja slobodnog vremena: Außer dem Strand nichts, wer mehr will muss nach Boltenhagen
Mogućnosti za kupovinu: Einkaufsmöglichkeiten in Boltenhagen und Klütz
Odgovor iznajmljivača gospođa I. Mehrtens:
Da diese Einzelbewertung nach nunmehr 10 Jahren immer noch präsent ist, sehen wir uns veranlasst, hierzu etwas zu antworten.
Es tut uns sehr leid, wenn dieser Urlauber diese Erfahrung gemacht hat! Es ist eine absolute Einzelmeldung, die nur bedingt begründet ist.
Spinnweben lassen sich bei einem Reetdachhaus, das in einer Umgebung mit Bäumen und vielen Blumen steht, nie ausschließen. Die Außenfassade unseres Ferienhauses wir mehrmals im Jahr gefegt, jedoch nicht nach jeder Belegung, so dass es immer sein kann, dass Spinnenweben an den äußeren Fensterrahmen und am Dachüberstand vorhanden sind. Wir bitten hierfür um Verständnis.
Die von diesem Urlauber formulierten Erfahrungen am Strand können wir so nicht bestätigen. Der Strand und auch die Strandzugänge werden im Sommer regelmäßig gereinigt. Der Hundestrand ist gesondert ausgewiesen und deutlich vom übrigen Strand abgetrennt. Es tut uns leid, wenn einige Hundebesitzer sich an diese Regelung nicht halten. Wir haben dergleichen in dieser Form jedoch noch nicht erlebt und es ist uns auch von keinem weiteren Gast entsprechendes rückgemeldet worden.
Eine Strandgebühr wird nur für externe Strandbesucher erhoben. Die Gäste unseres Ferienhauses haben mit der Kurkarte jederzeit freien Zugang zum Strand in der Wohlenberger Wiek.
kontakt
gospođa I. Mehrtens
Domaćica od: 20.06.2010
kvota reagiranja: 90%
vrijeme reagiranja: ispod 1h
Jezici za kontakt: njemački, engleski
vrijeme servisa za klijente: po.-su. 09:00-20:00; ne. 09:00-18:00
Broj objekta: 37377
Dalji smještaji od gospođa I. Mehrtens
Burhave, North Sea, Donja Saska
Drugi smještaji koji bi vam se također mogli svidjeti
ostale informacije
Kuće i apartmani za odmor u Njemačkoj
Kuće i apartmani za odmor u Mecklenburg-Vorpommern
Kuće i apartmani za odmor na Baltičkom moru
Kuće i apartmani za odmor na obali Baltičkog mora Mecklenburgische
Kuće i apartmani za odmor u sjeverozapadnom Mecklenburgu
Ideje za odmor: Odmor na plaži
Broj objekta: 37377
Posljednje ažuriranje: 14.03.2026
Oglas je online od: 15 godina, 8 mjeseci
URL: https://www.resido.hr/37377.htm
«Reethus Adeline» je dobio ocjenu gosta 3.4 (ljestvica ocjene: od 1 do 5) od 1 danih recenzija evaluaciju.