Natrag
Traži

Casa do Teatro-Besonders!

maks.  3  Gosta/Gostiju
90m²
1 spavaća soba
Dijelovi
Navedite datume putovanja za točne cijene

Održivo Ova nekretnina zadovoljava 5 od 12 kriterija održivosti.

Besplatno otkazivanje
2 Gosta/Gostiju



Sjajna lokacija

Besprijekorno čist smještaj

100% Preporuka

14 puta dodano listi želja

Već više od 4 godine online


Opis

Casa do Teatro - Dječji prijateljska, odvojena kuća za odmor u privatnom kompleksu s ukupno 4 zasebno smještene kuće za odmor, pogodna za parove i male obitelji.

Casa do Theatro je šarena i udobna kuća, dobro pogodna za 2 odrasle osobe s malim djetetom.
Okružena je grmljem i drvećem koji pružaju hlad, a u vrtu ima vanjski tuš za osvježenje.
Ima zasebnu spavaću sobu s klima uređajem, bračnim krevetom s zaštitom protiv komaraca i ormarom. Još jedan bračni krevet nalazi se u šarenom dnevnom boravku s klima-uređajem, kao i sofom za opuštanje.
Svi kreveti imaju zaštitu protiv komaraca i dodatne ventilatore.
Postoji zasebna prostorija za pranje s WC-om i bideom te zasebna, u plavo-tirkiznim tonovima uređena, 'marokanska kupaonica s tušem'.
Zaštita protiv komaraca na vratima omogućuje cirkulaciju zraka u kući. Terasa sa ležaljkama za sunčanje nalazi se uz kuću, a odmah do nje je zasebna kuhinjska kućica u tirkiznim bojama, uz koju se nalazi i mjesto za roštilj. Jedan od blagovaonskih stolova nalazi se ispod bora.
Ovdje se živi u prirodi, uživa u miru i tišini te sluša žabe.
Dobrodošli ste. Naše imanje, Quinta da Arte, kako se zove naš mali raj, je seosko imanje na 12 ha zemljišta s četiri odvojene, privatno smještene, individualne kuće za odmor, od kojih je svaka posebna, a nalaze se usred prirodno izraslog parka s umjetničkim objektima, okružene privatnim vrtovima.
Imanje ima bazen, amfiteatar na otvorenom sa 120 sjedećih mjesta, plesni studio, stazu za boćanje i šetnice koje prolaze kroz cijeli posjed. Djeca su ovdje mali avanturisti, a odrasli vole mir, prirodu i našu lijepu okolicu. Molimo pitajte me i za naša druga dva objekta:
Casa das Rochas - kuća na stijeni, svijetli atelje - studio i naš umjetnički Pavilhao da Arte, pogledajte moje oglase ovdje na ferienhausmiete kod nas na Quinta da Arte.
U gornjem i najprivatnijem dijelu našeg prekrasnog imanja nalazi se šarena i udobna kuća na stijeni: Casa das Rochas sa svojom integriranom stjenovitom krajinom (Rochas znači stijene na portugalskom) i tako je kuća dobila ime. Svaka kuća ima svoj vlastiti privatni vrt s terasama i ležaljkama za sunčanje, potpuno uronjen u prirodu.
U središnjem dijelu imanja nalazi se glavna kuća s pripadajućom plesnom dvoranom koja se po želji može iznajmiti.
U donjem dijelu imanja nalazi se prostrani atelje-studio, potpuno u bijelom, s integriranim umjetničkim objektima i prekrasnim pogledom na vrt.
Vrlo je pogodan za 2 osobe, ali i za 2 odrasle osobe s dvoje male djece. U ovoj kući gosti posebno cijene prostranost, svjetlost i slobodan, otvoren osjećaj života koji im se ovdje pruža.
- Jednostavan, opušten život. -
Gosti vole umjetničke predmete s kojima žive i koji ih inspiriraju.
Dvoja velika, otvarajuća atelijerska vrata s lepršavim bijelim tkaninama vode gosta preko širokog vanjskog stubišta u dio vrta sa ležaljkama za sunčanje, roštiljem i blagovaonicom. Usmjeren pogled na prirodu i sjedenje navečer na takozvanim portugalskim stepenicama jedno je od lijepih večernjih doživljaja koje ovdje možete doživjeti.
Još jedna kuća za odmor je umjetnički "Pavilhao da Arte", pogodna za
2-3 osobe ili 2 odrasle osobe s 2 manje djece.
Sa svojom lijepom kupaonicom u plavim tonovima i velikom kadom s tušem privlači goste. Kuća oduševljava naše goste rasporedom i veličinom, brojnim pogledima u boji i prije svega svojim prekrasnim, velikim vanjskim krevetom s zaštitom od komaraca, u kojem su već cijele obitelji provodile ljetne noći i promatrale noćno zvjezdano nebo.
Kuhinja se, kao i kod nas, nalazi u posebnoj kućici za kuhinju i smještena je u stražnjem dijelu vrta, odmah pored mjesta za jelo i roštilj.
Broj licence ili registracije: 234

Mogućnost spavanja

Spavaća soba
dupli krevet (160x200 cm)
dupli krevet (160x200 cm)

Sobe i oprema

Kućni ljubimci po dogovoru Kućni ljubimci po dogovoru
Bazen Bazen
WLAN bežična lokalna mreža WLAN bežična lokalna mreža
Vrt Vrt
Televizor Televizor
Terasa Terasa
Stroj za pranje rublja Stroj za pranje rublja
kamin kamin
Dječji krevetić Dječji krevetić
Pregled sve opreme

Dolazak/lokacija

Pokazati zemljopisnu kartu

Dolazak i udaljenosti

Plaža 9 kilometar

Mogućnost kupovine 2.5 kilometar

Restoran 2.5 kilometar

Centar grada/mjesta 2.5 kilometar

Autobus 1 kilometar

Zračna luka 25 kilometar

Kolodvor 9 kilometar

Izlaz s autoceste 9 kilometar


Mjesto i položaj smještaja

Život usred prirode
Naš kompleks Quinta da Arte nalazi se na Sotaventu, jugoistočnoj obali Algarvea, obalnom području s kilometrima dugim pješčanim plažama i netaknutim svijetom ptica i riba. Ovdje male ribarske brodice prelaze vodene puteve ukroćenog Atlantika.
Naše imanje samo je smješteno u prostranom prirodnom krajoliku okruženo plantažama rogača, maslina, badema i naranči.
Okruženo blago brdovitim planinskim lancem, u daljini svjetluca otprilike u sredini smaragdno zeleno Atlantsko more. More udaljeno 9 km s njegovim širokim prekrasnim plažama na horizontu.
Kada jednom dođu kod nas, naši gosti često se iznenade smještajima koji izgledaju još veći ili još ljepši nego što su bili na fotografijama koje su prethodno vidjeli i očekivali.
Naše kuće za odmor rado rezerviraju obitelji ili više obitelji prijatelja koje onda provode odmor u kućama jedna pored druge.
Odvojeni, a ipak zajedno. Pitajte me za popust na cijenu pri najmu više kuća!
Casa do Teatro okružena je drvećem i grmljem i smještena usred prirode s integriranim vanjskim tušem za osvježenje.
Šarena kuća ima zasebnu spavaću sobu s bračnim krevetom sa zaštitom od komaraca i klima uređajem.
Odmah pored u životnom prostoru nalazi se još jedan bračni krevet, sofa te pristupi WC-u s bideom i "marokanskoj" tuš kabini. Zavjese na prozorima i vratima za večeri te zaštita od komaraca na vratima.
Odmah pored nalazi se kuhinja uređena u plavim tonovima sa svime što je gostima potrebno za kuhanje.
Uz to se nalazi i prostor za roštilj.
Postoje različita mjesta za jelo unutar i izvan kuhinje te sunčana terasa s ležaljkama i sjenicama.
Ljudi koji dolaze k nama vole originalnost smještaja i posebno mogućnost života na otvorenom. Vole mir i osamu kada se odmaknu od svoje svakodnevice kako bi postupno uronili u portugalski ritam života ljudi, mora, hrane i življenja.
Djeca koja nas posjećuju često upoznaju naš veliki posjed kroz igru i istraživanje budući da se mogu slobodno i nesmetano kretati.
I naravno, bazen je za vas jedno od omiljenih mjesta na kojem biste se, najradije, zadržali cijeli dan... ne bi bilo toliko mnogo drugih lijepih stvari za otkriti. . . . .
kao što je divno mekano more sa svim svojim školjkama i malim vodenim brazdama, rakovi ticaličari koji vas prate na putu do mora. . i još mnogo toga.
Pročitajte i naše mnoge sjajne ocjene, uključujući i na fewo ili TripAdvisoru ili na mojoj web stranici, jer ovdje objavljujem tek nekoliko tjedana, ali sam već zamolio bivše goste za ocjenu. Sljedeće najbližje malo portugalsko selo (2,5 km) zove se Santa Catarina da Fonte do Bispo, živahno mjesto s različitim nacionalnostima, kafićem uz pekaru, malim supermarketom i restoranima.
Od nas se brzo stiže do mora s njegovim prostranim, sjajnim plažama, do najbližih čudesnih tržnica kao što su na primjer u Olhãu ili Louléu sa starim uličicama i povijesnim zgradama, galerijama i muzejima i mnogim drugim. O tajnim savjetima rado ću vam ispričati na licu mjesta, objasnit ću vam put do naše planinske kafane kod Donne Marie ili do Joaa, koji poslužuje najbolju ribu u mjestu.

Mir, priroda, inspiracija, sloboda.
I ako imate još pitanja ili želja, rado ću vam pomoći!
Dobrodošli!


Mogućnosti provođenja slobodnog vremena

Pecanje
Biciklizam
golf
Vožnja kanua
Brdski biciklizam
paragliding
Jahački sport
Plivanje
Let jedrilicom
Jedrenje
Surfanje
Ronjenje
Tenis
Pješačenje/hodanje kao sport
Skijanje na vodi
Jahanje na talasima
kitesurfing

Smjernice

upozorenja najmodavca

Čekiranje pri odlasku: 10:30
Akontacija: 50 % prilikom bukinga
Ostatak plaćanja: prilikom dolaska

Mogućnosti Plaćanja:

Prijenos
PayPal

Uvjeti poništenja:

Danas
Puni povrat (100%)
14 dana prije prijave:
Djelomični povrat (50%)
7 dana prije prijave:
Nema povrata

Prijava


Raspoloživost

pokaži 12 mjeseci

slobodno zauzeto Dan dolaska tj. odlaska

Datum posljednjeg aktualiziranja: 22.04.2026


29 evaluacije

Ukupna ocjena

4,9 od 5
4.9 Oprema
5.0 Cijena/učin
5.0 Servis
4.9 Položaj
4.8 Čistoća
Recenzije se provjeravaju na njihovu autentičnost. Više o tome u našim preporukama za procjenu.
Predati evaluaciju

ožujak 2026

Christian N. iz/od Hagen

5,0 5 5 5 5 5
Prikaži njemački

Što znači odmor za sebe?

„I svježu hranu, novu krv / Pijem iz slobodnog svijeta“ (Goethe)

Kao početni citat možda približno ono što mi se na ovom mjestu dogodilo!

Magično mjesto u blizini Tavire, lako dostupno, auto se preporučuje od Fara!
Istovremeno, kasnije uronite u slikovnicu krajolika i umjetnosti s kućicom koja se tu nalazi i gostoljubivim pozdravom Heidi Wachsmuth i Maxija, domaćeg psa! Tko se želi u slobodnoj prirodi, pod savršeno čistim uvjetima i mješavinom portugalskog krajolika i arhitektonske lakoće, osloboditi od stresnog svakodnevnog života, ovdje je na pravom mjestu!

Treba uživati u ovom kutku zemlje, dopustiti mu da djeluje, osjetiti energiju, lagano topli portugalski vjetar na koži i jednostavno se opustiti. . . . . U okolici, s autom vrlo dobro dostupno, ima svega što vam treba, od bliskih tržišta do velikog supermarketa, pa sve do malih slikovitih obalnih gradova za odmor, sve je prisutno!
Priroda od lagune do slapova i prekrasnih plaža također bi trebala dobiti svoju pažnju i ne smije biti zapostavljena!

Istovremeno, s vašim boravištem u planinama imate mjesto za povlačenje, gdje možete potpuno zaboraviti na sve oko sebe. . . . Preporučujem Quinta da Art iz dubine srca i jednostavno kažem hvala za sve, moglo bi se još toliko pisati!

Christian

PS: Vidimo se uskoro Heidi! ! !

Preporučeno za: Obitelji s djecom, Kultura & obilasci, Odmor za samce, Romantični odmor

prosinac 2025

Alexander D. iz/od Linkenheim

4,4 4 5 5 4 4
Prikaži njemački

Wohlfühloase

Osjećali smo se vrlo ugodno i dobili dobre savjete za izlete i gastronomiju. Iznajmljivači su bili uslužni i prijateljski.

Preporučeno za: Obitelji s djecom

rujan 2025

LISE J. iz/od Liège

5,0 5 5 5 5 5
Prikaži francuski

Sretan boravak u casa de Teatro, Quinta de Arte.

Ovaj prvi tjedan rujna 25, moj partner i ja smo boravili u Quinta de Arte.
To je bio moj 4. boravak tamo, uvijek u casa de Teatro!
Svaki boravak je jedinstven na ovom posebnom i privlačnom mjestu. . .
Heidi i Johannes su dostupni domaćini, istovremeno diskretni i pažljivi.
Pejzaž je jedinstven, more i grad Tavira su dostupni autom za 15 minuta. Regija Algarve, gradovi i sela, njegove plaže i kulturne znamenitosti se otkrivaju.
Portugalki i Portugalci su nas vrlo dobro dočekali.
Na licu mjesta, pristup bazenu je ugodan.
Vratit ćemo se s dijeljenim zadovoljstvom!

Preporučeno za: Kultura & obilasci, Odmor na plaži, Romantični odmor

Odgovor iznajmljivača gospođa H. Wachsmann:

Chère Lise,
Merci beaucoup pour ton adorable message sur ta semaine passée dans notre petit paradis près de Tavira et de la mer.
Oui, toi et ta famille nous connaissez depuis quelques années déjà et tu aimes revenir chez nous parce que tu te sens bien à la Casa do Teatro et dans notre environnement.
En tant qu'hôtesse, le plus beau compliment que l'on puisse me faire est que nos hôtes aiment revenir.
Et je suis sûre que je te reverrai bientôt, toi et ton ami.
Je vous embrasse tous les deux très fort !
Heidi



Traduit avec DeepL.com (version gratuite)

srpanj 2025

Mariken V. iz/od Nijmegen

5,0 5 5 5 5 5
Prikaži njemački

Biser!

Quinta da Arte je biser! Ne očekujte zlatne slavine, već luksuz prirode, kreativnost, prekrasan bazen, potpuno opremljenu kuhinju, izvrsne krevete i prekrasan pogled. Heidi je fantastična domaćica. Izuzetno je vrijedno divljenja kako su ona i njezin muž uspjeli urediti ovo mjesto tako lijepo. Ovaj smo mjesto uživali kao promjenu od mnogih kampova. Savjet: Vodopad u blizini, ulice i trgovi Tavire, otok Amona i stari grad Faro s Starom Taveranom kao divnim mjestom za jelo.

Preporučeno za: Starije osobe, Obitelji s djecom, Odmor na plaži, Romantični odmor

Odgovor iznajmljivača gospođa H. Wachsmann:

LIebe Mariken,
hab ganz herzlichen Dank fuer Deine liebenswerten Zeilen ueber Deine Tage die Du mit Deinen beiden Kindern bei uns verbracht hats geschrieben hast!
Es war fuer mich schoen zu sehen das Ihr Euch in Casa do Teatro sofort wohl gefuehlt habt .Ihr mochtet die Farben,den Ausblick in die Natur und die ruhige Atmosphaehre die unsere Quinta da Arte umgibt.
Wuerde mich sehr freuen Euch bald einmal wieder zu sehen.
Dann vielleicht in einem der anderen drei Haeuser?
Passt auf Euch auf und bleibt gesund.
Alles Liebe!
Heidi

srpanj 2025

Michaela P. iz/od Waldesch

5,0 5 5 5 5 5
Prikaži njemački

Nezaboravan odmor u malom raju

Moja kćer (17 godina) i ja, odlučili smo se spontano za tjedan dana odmora i prilikom rezervacije naišli smo na ovu dragocjenost. Ljubazno uređeno okruženje, s jedinstvenim apartmanom s vanjskom kuhinjom, terasama i bazenom, omogućilo nam je da se od prvog trenutka opustimo i doživimo savršeni osjećaj odmora. Otvoreni i prijateljski domaćini zaokružuju prekrasan odmor. Već dugo se nisam tako dobro osjećala na odmoru. Hvala na ovom nezaboravnom tjednu i vraćamo se.

Preporučeno za: Kultura & obilasci, Odmor na plaži, Romantični odmor

Odgovor iznajmljivača gospođa H. Wachsmann:

Na Ihr Zwei,
habt ganz herzlichen Dank fuer Eure tollen Zeilen ueber Eure Woche in unserem kleinen, ruhigen Ort an der Ostalgarve.
Schon bei Eurer Ankunft in Eurem gewaehltem Haus dem Casa do Teatro sah ich Euren Gesichtern an, dass es die richtige Wahl fuer Eure Ferientage war.
Ihr habt unser schoenes Umfeld entdeckt habt Ausfluege an Meer zum baden gemacht aber habt auch auch die Sonnenliegen am Pool genossen.
ES freut mich sehr das Ihr Euch so wohl gefuehlt habt und wir uns wiedersehen werden.
Freu mich drauf.
Bleibt gesund alles Liebe und Gute.
Heidi

pokazati više

kontakt

Tvrtka Quinta da Arte
gospođa H. Wachsmann

gospođa H. Wachsmann

Živim već više od 30 godina na ovom prekrasnom mjestu na istočnoj Algarvi koje je moj suprug, svestrani umjetnik s puno strasti i kreativnosti, stvorio. Uvijek iznova se radujemo mnogim lijepim mjestima koja možemo doživjeti odmah ispred naših vrata. Bilo da se divim cvjetanju badema u proljeće i poduzimam duge zanimljive šetnje, ili ljeti često posjećujem more kako bih potom uživala u svježe ulovljenoj ribi. Kupovine se obavljaju na živopisnim, raznovrsnim lokalnim tržnicama, npr. kod Tavire i Olhãa, a na jesen uživam u nastupajućem miru Algarvea, u mekom svjetlu koje se spušta na lagunu i čini da sve na trenutak izgleda kao da stoji. I ne smijemo zaboraviti, posebno nam se sviđaju ljubazni, nenametljivi i vrlo susretljivi portugalski ljudi. Sreća je što imam tako posebno simpatične goste i prijatelje koji dolaze kod nas u goste na našu Quintu da Arte kako bi uživali u prirodi, miru, kreativnosti i slobodi kod nas. Malo mira - jednostavnosti i radosti. Veselim se vama i otvoren sam za sva vaša pitanja.

Domaćica od: 15.12.2020

Jezici za kontakt: njemački, engleski, Portugiesisch-weitere, Uebersetzungen, mit, Hilfe, des, Internets

Broj objekta: 378672

Prikaži podatke za kontakt Prikaži podatke za kontakt

00351(0) 281971296

00351(0) 966323614

Prijavi Oglas

Možete prijaviti oglas ako smatrate da nešto nije u redu. Oglas će zatim pregledati tim ferienhausmiete.de.


*obavezna polja

Pravno obavijest: Slanjem obrasca slažem se s Uvjetima korištenja. Klikom na "Pošalji" dajem suglasnost za obradu i korištenje mojih podataka sukladno Izjavi o privatnosti.

Prijaviti kršenje pravila Prijaviti kršenje pravila

Dalji smještaji od gospođa H. Wachsmann

Pokazati sve smještaje od gospođa H. Wachsmann

Drugi smještaji koji bi vam se također mogli svidjeti


ostale informacije

Ideje za odmor: Odmor s psom

Broj objekta: 378672

Posljednje ažuriranje: 24.04.2026

Oglas je online od: 4 godine, 2 mjeseca

URL: https://www.resido.hr/378672.htm


«Casa do Teatro-Besonders!» je dobio ocjenu gosta 4.9 (ljestvica ocjene: od 1 do 5) od 29 danih recenzija evaluacije.

Imate li pitanja o ovom smještaju?
Otposlati poruku
Chat