Natrag
Traži

CASA Girole

maks.  4  Gosta/Gostiju
110m²
2 spavaće sobe
10%
Dijelovi
Navedite datume putovanja za točne cijene
10% Akcija 01.07 do 31.08.2026

Vrlo održiv Ova nekretnina zadovoljava 8 od 12 kriterija održivosti.

Besplatno otkazivanje
2 Gosta/Gostiju



Sjajna lokacija

Besprijekorno čist smještaj

100% Preporuka

27 puta dodano listi želja

Već više od 15 godina online


Opis

Kuća u Moraira s velikom terasom i panoramskim pogledom na more, sunčano mjesto i vrlo ugodan za 4 osobe. Kuća se nalazi u najboljem području Moraira.

Idealno za obitelji s djecom, vaš odmor za dvije ili samo opuštanje na suncu u bilo koje doba godine.

Kuća se nalazi u dobro održavanom malom, mirnom rezidencijalnom području s bazenom u zajednici i palmama. Plaža i centar Moraira može doći u oko 6 minuta.

Kuća u nizu od 110 m² nalazi se na padini, koja su 2 etaže povezane stubištem. Na gornjoj razini ulaznog je veliki dnevni blagovaonica, otvorena kuhinja i velika terasa.
Na nižoj razini nalaze 2 sobe sa 1 kupatilom, 1 WC-om. Od tamo možete doći do sunčanu terasu u vrtu.
Broj licence ili registracije: VT-508414-A

Mogućnosti spavanja

Spavaća soba 1
dupli krevet (142x206 cm)
Spavaća soba 2
jednokrevetna (90x206 cm)
jednokrevetna (90x206 cm)

Sobe i oprema

Kućni ljubimci nisu dozvoljeni Kućni ljubimci nisu dozvoljeni
Bazen Bazen
Nepušači Nepušači
WLAN bežična lokalna mreža WLAN bežična lokalna mreža
Vrt Vrt
Televizor Televizor
Terasa Terasa
Stroj za pranje posuđa Stroj za pranje posuđa
Stroj za pranje rublja Stroj za pranje rublja
Pregled sve opreme

Dolazak/lokacija

Pokazati zemljopisnu kartu

Dolazak i udaljenosti

Plaža 3 kilometar

Mogućnost kupovine 2 kilometar

Restoran 2 kilometar

Centar grada/mjesta 3 kilometar

Autobus 3 kilometar

Zračna luka 90 kilometar

Kolodvor 6 kilometar

Izlaz s autoceste 10 kilometar


Mjesto i položaj smještaja

Kuća ima dvije razine povezane unutarnjim stubištem isporučena, glavni kat je veliki dnevni-blagovaonica otvoriti izravno na terasu i čajnu kuhinju. Dionica dublje sa 2 spavaće sobe, 2 kupaonice i veliku terasu sa sunčanom vrtu i roštilj.
Moraira je malo mjesto i lijepo mjesto za pola puta između Alicante i Valencia zajednice koja, u "Costa Blanca" obale u Španjolskoj. Slikoviti stari španjolski ribarsko selo je manje od 6 minuta autom od kuće Girole.

U selu ima mnogo trgovina, barova i restorana. ovo područje, s više od 300 sunčanih dana u godini, ima tijekom cijele godine, najbolje klima u Europi prema podacima Svjetske zdravstvene organizacije. Dakle, oni mogu iskoristiti proljeće, jesen ili zimski odmor i opuštanje na suncu većinu vremena.

Je bori modni stil obale i položaj planine oko nas za mikroklimu s prosječnom godišnjom temperaturom od 18 º C.

To ga čini moguće uživati ​​u plažama već duže vrijeme u godini. Rocky rezervirano u kombinaciji s drugim plažama, s finim pijeskom i čistim, mirnoj vodi. Oni također imaju nenadmašnu paletu usluga i izvrsne kvalitete, koja je međunarodno priznata.

Iz godine u godinu naši plaže su nagrađena plavom zastavom Europskoj uniji.


Mogućnosti provođenja slobodnog vremena

Pecanje
Planinarstvo/alpinistika
Biciklizam
golf
Vožnja kanua
Brdski biciklizam
Plivanje
Jedrenje
Surfanje
Ronjenje
Tenis
Pješačenje/hodanje kao sport
Skijanje na vodi
Jahanje na talasima
kitesurfing
izleti brodom

Smjernice

upozorenja najmodavca

Kaucija: 500 €
Akontacija: 40 % prilikom bukinga
Ostatak plaćanja: prilikom dolaska

dodatne informacije o cijeni najma:

EXTRA plaćanje Centralno grijanje ili klima uređaj:
Možete koristiti maksimalnu energiju od 75 kWh. tjedno.
Ako je maksimalna potrošnja energije po tjednu exceedees, morat ćete platiti dodatak od € 0,20 (PDV Uključujući) po kWh. odbiti od jamstvenog pologa. Ako je maksimalna potrošnja energije po tjednu nije exceedees, mi ćemo Vam vratiti razliku od € 0,16 (bez PDV-a) po kWh.

Mogućnosti Plaćanja:

Prijenos

Uvjeti poništenja:

Besplatno otkazivanje moguće do 60 dana prije datuma dolaska.

Ako morate otkazati boravak nakon što je ugovor započeo, trebate to što prije javiti našem e-poštom ili putem WhatsAppa. Budući da imamo troškove od trenutka kada potvrdimo vašu rezervaciju, ako nije moguće ponovno rezervirati vaše razdoblje boravka, naplatit će se troškovi otkazivanja na temelju pologa za rezervaciju.


ostale informacije:

Moraira je malo selo i lijepo mjesto na pola puta između Alicantea i Valencijske zajednice, na obali "Costa Blanca" u Španjolskoj. Šarmantno staro španjolsko ribarsko selo udaljeno je manje od 6 minuta vožnje automobilom od kuće Girole.

Selo ima mnogo trgovina, barova i restorana. Ovo područje, s više od 300 sunčanih dana u godini, ima najbolju klimu u Europi tijekom cijele godine prema Svjetskoj zdravstvenoj organizaciji. Tako mogu iskoristiti prednosti odmora u proljeće, jesen ili zimu i opustiti se na suncu većinu vremena.

Način na koji se obala bori i položaj planina oko nas stvara mikroklimu s prosječnom godišnjom temperaturom od 18 ºC.

To omogućava uživanje na plažama tijekom dugog perioda godine. Stjenovite uvale u kombinaciji s prostranim plažama s finim pijeskom i čistom, mirnom vodom. Oni također imaju nepobjedivu paletu usluga i izvrsnu kvalitetu koja je međunarodno priznata.

Godinu za godinom naše plaže nagrađuju se plavom zastavicom Europske zajednice.


Raspoloživost

pokaži 12 mjeseci

slobodno zauzeto Dan dolaska tj. odlaska

Datum posljednjeg aktualiziranja: 05.02.2026


5 evaluacije

Ukupna ocjena

5,0 od 5
5.0 Oprema
5.0 Cijena/učin
5.0 Servis
5.0 Položaj
5.0 Čistoća
Recenzije se provjeravaju na njihovu autentičnost. Više o tome u našim preporukama za procjenu.
Predati evaluaciju

rujan 2023

Chelo E. iz/od Valencia

5,0 5 5 5 5 5
Prikaži njemački

Fantastična kuća za odmor s spektakularnim pogledom na more

Casa Girole bio je savršeno mjesto za boravak tijekom našeg dvotjednog odmora s naše 2 male djece. Ova povoljna kuća smještena je u vrlo mirnom i tihoj rezidenciji na brdu s prekrasnim pogledom na Morairu, Penon de Ifach i Sredozemno more.

Kuća je udobna, ali moramo priznati da smo većinu vremena proveli na terasi s pogledom na veliki plavi ocean!

Rezidencija ima lijep bazen koji smo također vrlo uživali i sve je bilo spremno za naš dolazak. Dobra stvar ove kuće je njezina stvarno dobra lokacija, blizu glavne plaže u Morairi i mnogo "calas" (male pješčane i kamenite uvale).
Lijepi mali gradovi u blizini, Altea, La Vila Joyosa, Guadalest, Teulada, Fonts de l'Algar...), tako da možete izmijeniti opuštanje na plaži s lijepim izletima u unutrašnjost. Moraira je mirno mjesto, idealno za obiteljski odmor i dobre restorane.

Preporučeno za: Obitelji s djecom, Odmor na plaži

Odgovor iznajmljivača P. Velert:

I agree that it is perfect for children, safe and very quiet, the urbanization has private access and the street has no exit, only access for residents.
Muchas Gracias

kolovoz 2023

José S. iz/od Madrid

5,0 5 5 5 5 5
Prikaži španjolski

Kuća vrlo lijepa, s vrlo svježim mediteranskim ukrasom.

Sve što mogu reći o Morairi vrlo je pozitivno. Posebno preporučujem ovu kuću, kao oazu, smještenu na prilično visokom brežuljku okruženu vegetacijom, pruža zaista spektakularan pogled na Sredozemno more. Predivan krajolik i nevjerojatna tišina. Nisam se umorio sjedeći na terasi i promatrajući ljepotu mjesta u različito doba dana, kako se mijenjala s svjetlošću, bez ikakvih drugih briga...

Kuća je vrlo lijepa, s osvježavajućim i različitim uređenjem. Vrlo mediteranski, na dva kata, s sobama dolje i drugom terasom, podsjeća na brod, s palubom gore i kabinama dolje, uz koje dolaze mnogi morski predmeti. Otkrili smo prekrasno mjesto, ispunjeno svjetlošću i mirisom mora.

Preporučeno za: Obitelji s djecom, Odmor na plaži

Odgovor iznajmljivača P. Velert:

Muchas gracias por tu mensaje, espero veros de nuevo en otra ocasion.
Saludos

kolovoz 2023

Jordi V. iz/od Carcaixent

5,0 5 5 5 5 5
Prikaži njemački

Ima se divan pogled na more.

Mirnog i opuštenog odmora, vrlo mirno područje, sjajno stambeno područje, vrlo opušteno, super pogled s terase.

Preporučeno za: Obitelji s djecom, Odmor na plaži, Romantični odmor

Odgovor iznajmljivača P. Velert:

Das Haus ist eine Oase.
Danke für deine Meinung.

srpanj 2023

Harald U. iz/od München

5,0 5 5 5 5 5
Prikaži engleski

Predivan pogled na prirodni park Peñón de Ifach i Sredozemno more.

Tako često se fotografije ne podudaraju s stvarnošću, ali ovaj put su bile točne. Casa Girole je vrlo sunčana i udobna, te ima razumnu cijenu u usporedbi s cijenama koje se naplaćuju za druge nekretnine slične zone, veličine i pogleda.

Preporučeno za: Obitelji s djecom, Odmor na plaži

Odgovor iznajmljivača P. Velert:

Thank you for your comment, I hope to see you again.
Kind regards

kolovoz 2022

Empar E. iz/od Zeist

5,0 5 5 5 5 5
Prikaži nizozemski

To je predivna kuća!! Izvanredan pogled.

Kuća je predivna!! Izvanredan pogled, prostrana i čista. Fotografije dobro prikazuju i mnoge pogodnosti u kući. Kvart je miran, ali automobil je ipak potreban. Kuća se nalazi na vrhu brda i udaljena je oko 30 minuta hoda od centra Moraire. No zbog toga je tako divno mirno. Plaža El Portet preporučuje se za 10 minuta vožnje.

Preporučeno za: Obitelji s djecom, Odmor na plaži, Romantični odmor

Odgovor iznajmljivača P. Velert:

Hartelijk dank voor uw reactie, die samenvalt met uw mening over Playa del Portet, naar mijn mening is dit de beste aan de Costa Blanca.
Gracias


kontakt

Tvrtka CASA GIROLE
P. Velert

P. Velert

Pozdrav, ja sam Empar, naša kuća je san kuća za sunčanje u bilo koje doba godine, i idealno mjesto za opuštanje. Ako želite mjesto s panoramskim pogledom na Sredozemlje, privatne, vrlo komforno, sunčanim, čista, tiha, opremljena i traže kvalitetu, zašto?, Ovdje je.

Domaćin od: 16.08.2010

Jezici za kontakt: engleski, francuski, španjolski, Català

Broj objekta: 38104

Prikaži podatke za kontakt Prikaži podatke za kontakt

0034(0) 699237580

0034(0) 699237580

Prijavi Oglas

Možete prijaviti oglas ako smatrate da nešto nije u redu. Oglas će zatim pregledati tim ferienhausmiete.de.


*obavezna polja

Pravno obavijest: Slanjem obrasca slažem se s Uvjetima korištenja. Klikom na "Pošalji" dajem suglasnost za obradu i korištenje mojih podataka sukladno Izjavi o privatnosti.

Prijaviti kršenje pravila Prijaviti kršenje pravila

Drugi smještaji koji bi vam se također mogli svidjeti


ostale informacije

Ideje za odmor: Bazen

Broj objekta: 38104

Posljednje ažuriranje: 15.03.2026

Oglas je online od: 15 godina, 6 mjeseci

URL: https://www.resido.hr/38104.htm


«CASA Girole» je dobio ocjenu gosta 5 (ljestvica ocjene: od 1 do 5) od 5 danih recenzija evaluacije.

Imate li pitanja o ovom smještaju?
Otposlati poruku
Chat