Natrag
Traži

Plattedijk 2.0

maks.  6  Gosta/Gostiju
75m²
2 spavaće sobe
Dijelovi
Navedite datume putovanja za točne cijene
Besplatno otkazivanje
2 Gosta/Gostiju



Sjajna lokacija

Besprijekorno čist smještaj

100% Preporuka

37 puta dodano listi želja

Već više od 3 godine online


Opis

Plattedijk 3. 0: Kuća za odmor s panoramskim pogledom na prirodni rezervat s mnogim ptičjim kolonijama.

Nakon dugog dana na plaži, divno je uživati u zalasku sunca s čašom vina ispred kuće.

Ova kuća za odmor izgrađena je 2024. i potpuno luksuzno opremljena.

Nalazi se u odmaralištu Iselmar na Plattedijku u Lemmeru. Prostrani vrt u chaletu nudi prekrasan pogled na Svjetsku baštinu Woudagemaal te na livade i odvodne kanale s mnogo ptica.

Oprema chaleta.

Plattedijk 3. 0 je prostran i pogodan za 4 osobe, tj. 2 x kreveti za 2 osobe 200 x 160 (eventualno 6 osoba) i vašeg vjernog četveronošca. . . (iznad jednog bračnog kreveta nalazi se francuski krevet, vidi fotografije). Kuća je moderno uređena i ima vrlo prostranu kuhinju s plinskim štednjakom, pećnicom, perilicom suđa, hladnjakom/zamrzivačem, mikrovalnom pećnicom i aparat za Nespresso.

Dnevni boravak nudi zadivljujući pogled na okolne livade i takozvane Boezem kanale Woudagemaala, koji je svjetska kulturna baština. Također postoji Smart TV s nizozemskim i njemačkim kanalima.

Kuća ima pristup internetu (besplatni Wi-Fi). Spavaća soba roditelja opremljena je prekrasnim bračnim Boxspring krevetom (200x160) i vrlo prostranim ormarom.

Druga spavaća soba sastoji se od bračnog kreveta (200x160) s priključkom za mobilni telefon i također tamo prostranim ormarom.
Iznad se nalazi krevet za dvoje (200x140).

U šupi šatora nalaze se perilica i sušilica, i ima mjesta za vaše (električne) bicikle s električnim priključcima. Vrt ima prekrasnu travnatu površinu za zabavne igre, dok roditelji opušteno uživaju na ležaljci na suncu.

Vrt je u potpunosti ograđen, vaši psi mogu slobodno igrati i trčati.

Opustite se na odmoru u Lemmeru s cijelom obitelji.

Razumijemo da je vaš pas dio vaše obitelji.
Stoga je dopušteno povesti najviše dva psa na opušteni odmor u Frieslandu.

Kuća za odmor Plattedijk 3. 0 obećava nezaboravan boravak gdje su udobnost i ugodnost na prvom mjestu. Rezervirajte sada i doživite odmor koji ćete pamtiti dugo vremena!

Mogućnosti spavanja

Spavaća soba 1
dupli krevet (160x200 cm)
Spavaća soba 2
dupli krevet (160x200 cm)
dupli krevet (140x200 cm)

Sobe i oprema

Kućni ljubimci su dobrodošli Kućni ljubimci su dobrodošli
Nepušači Nepušači
WLAN bežična lokalna mreža WLAN bežična lokalna mreža
Televizor Televizor
Terasa Terasa
Stroj za pranje posuđa Stroj za pranje posuđa
Stroj za pranje rublja Stroj za pranje rublja
Dječji krevetić Dječji krevetić
Roštilj Roštilj
Pregled sve opreme

Dolazak/lokacija

Pokazati zemljopisnu kartu

Dolazak i udaljenosti

Plaža 0.75 kilometar

Jezero 1 kilometar

Mogućnost kupovine 2 kilometar

Restoran 1.5 kilometar

Centar grada/mjesta 3 kilometar

Autobus 0.5 kilometar

Zračna luka 130 kilometar

Kolodvor 25 kilometar

Izlaz s autoceste 5 kilometar


Mjesto i položaj smještaja

Plattedijk 39 kuća 27 (Plattedijk 3.0), u malom odmaralištu blizu IJsselmeera.

Možete šetati iz parka na plažu (150 m!) i također do trgovačkog centra i supermarketa (Jumbo, Aldi, Lidl i Albert Heijn) u Lemmeru.
Možete parkirati svoj automobil na velikom parkiralištu parka. Automobil se ne smije parkirati pored kuće.

Kuća za odmor nalazi se u parku Iselmar na Plattedijku u Lemmeru. Ovaj park u Frieslandu je povoljno smješten u odnosu na sve ljepote koje Lemmer i okolica imaju za ponuditi.

Postoje brojne biciklističke i pješačke staze u Frieslandu i što je vrlo preporučljivo, napraviti lijepu auto rutu duž IJsselmeera, a zatim uživati u ukusnom ručku, piću ili večeri na terasi 't Mar u Mirnsu…


Mogućnosti provođenja slobodnog vremena

Pecanje
Biciklizam
golf
Vožnja kanua
Brdski biciklizam
Jahački sport
Plivanje
Jedrenje
Surfanje
Tenis
Pješačenje/hodanje kao sport
Jahanje na talasima
kitesurfing
izleti brodom
veslati stojeći

Smjernice

upozorenja najmodavca

Čekiranje pri dolasku: 15:00
Čekiranje pri odlasku: 10:00
Kaucija: 50 €
Akontacija: 50 % prilikom bukinga
Ostatak plaćanja: 2 tjedna prije dolaska

Mogućnosti Plaćanja:

Kreditna Kartica
PayPal

Uvjeti poništenja:

Danas
Puni povrat (100%)
30 dana prije prijave:
Djelomični povrat (50%)
14 dana prije prijave:
Nema povrata

Prijava

ostale informacije:

U visokoj sezoni iznajmljuje se samo na cijeli tjedan.
Polog iznosi 150 eura. Ovaj iznos će vam biti vraćen na vaš bankovni račun prilikom odlaska.

Daljnje informacije: Ferienhausmiete ili telefonski, WhatsApp ili putem e-maila ili stranice:
Ovdje pošaljite upit ili 0031 6 42578238 ili info@vakantiehuisjeinlemmer.nl ili vakantiehuisjeinlemmer.nl

Uvjeti otkazivanja:
Prije svega preporučujemo da sklopite osiguranje od otkaza. U slučaju otkazivanja do 42 dana prije dolaska trošak iznosi 30% ukupne najamnine. Ako otkažete između 42 i 28 dana prije dolaska, trošak iznosi 60% ukupne najamnine. Otkazivanje od 28 dana prije dana dolaska iznosi 90% ukupne najamnine. Ako otkažete na sam dan dolaska, plaćate 100% ukupne najamnine. Dodatne informacije:

U visokoj sezoni samo po tjednu, a dan dolaska i odlaska je subota

Rezervirati i platiti možete samo na našoj vlastitoj stranici: vakantiehuisjeinlemmer

Nadamo se da ćemo vam pružiti lijep osjećaj odmora u Lemmeru.


Raspoloživost

pokaži 12 mjeseci

slobodno zauzeto Dan dolaska tj. odlaska

Datum posljednjeg aktualiziranja: 14.03.2026


2 evaluacije

Ukupna ocjena

4,9 od 5
5.0 Oprema
4.5 Cijena/učin
5.0 Servis
5.0 Položaj
5.0 Čistoća
Recenzije se provjeravaju na njihovu autentičnost. Više o tome u našim preporukama za procjenu.
Predati evaluaciju

kolovoz 2025

Nicole D. iz/od 40593 Düsseldorf

5,0 5 5 5 5 5
Prikaži njemački

Jednostavno sjajno!

Draga Yvon,
dragi Gerrit,

nažalost, već smo se vratili u svakodnevicu, ali vaša kuća još uvijek određuje naše sjećanje na prvi tjedan u rujnu!
Kuća je vrlo čista, lijepo uređena, dobro održavana, vrlo lijepo smještena i uvijek bismo ponovno željeli provesti odmor na Ijsselmeeru.

Otvoreni dnevni boravak - koji se sastoji od kutka s kaučem, stola za blagovanje i kuhinjskog otoka - isijava udobnost. Oprema kuhinje je fantastična - čak je prisutan i blender za pripremu koktela (ili smoothieja). Pećnica I mikrovalna ugrađeni su u zidnu jedinicu. Tanjuri, lonci, čaše, šalice, zdjele, kuhinjski pribor i pribor za jelo u dovoljnim količinama. Nije potrebno svaki dan uključivati perilicu posuđa kako bi se moglo koristiti čisto posuđe. Kupaonica s tušem bez praga, 2 umivaonika i vizualno prekrasno obložena pločicama. Vrt i natkriven terasni prostor su odlično uređeni i tako su osmišljeni da sam ponio ideje za biljke za naš vrt. Ograda je bila sigurna čak i za našeg još uvijek neodgojenog mladog psa - 10-mjesečnog i nemirnog velikog švicarskog planinskog psa. Lokacija je također bila prekrasna - nakon otprilike 200 m stigli smo do travnate nasip. Plaža za pse je bila još otprilike 500 m udaljena. Još 700 m dalje bili smo u gradiću Lemmer, koji također vrijedi posjetiti.
Zaključak: Hvala vam i rado ćemo se vratiti!

Preporučeno za: Odmor s kućnim ljubimcem

srpanj 2025

Nicole E. iz/od 66701 Beckingen

4,8 5 4 5 5 5
Prikaži njemački

Toller Urlaub

Proveli smo prekrasan tjedan tamo.
I kuća i vrt su u vrlo čistom i održavanom stanju. U kući se nalazi sve što je potrebno. Samo smo pribor za jelo morali tražiti.
Otvorena kuhinja je san i super opremljena.
I blagovaonica i dnevni boravak su vrlo prostrani.
Kupaonica je također velika i vrlo moderna.
Spavaće sobe su malo male, ali za odmor su dovoljne. Vrt je potpuno ograđen, ima odličan natkriven prostor za jelo i roštilj.
Preko nasipa se za nekoliko minuta dolazi do plaže, a po želji i do plaže za pse.
Automobilom se za otprilike 5 minuta dolazi do prekrasnog Lemmara s brojnim trgovinama i restoranima.
Tamo su također Aldi, Lidl i Jumbo.

Osjećali smo se više nego ugodno i rado bismo ponovno proveli naš odmor tamo.

Lijep pozdrav, obitelj Erbel

Preporučeno za: Obitelji s djecom, Odmor s kućnim ljubimcem, Kultura & obilasci, Odmor na plaži


kontakt

Tvrtka vakantiehuisjeinlemmer.nl
gospođa Y. Boogerd

gospođa Y. Boogerd

Sada imamo 2 godine, volimo razmaziti naše goste. Kad stignete, osvježenje će već biti spremno.

Domaćica od: 09.06.2021

kvota reagiranja: 90%

vrijeme reagiranja: ispod 3h

Jezici za kontakt: njemački, engleski, nizozemski

Broj objekta: 392637

Prikaži podatke za kontakt Prikaži podatke za kontakt

0031(0) 642578238

0031(0) 653895398

Prijavi Oglas

Možete prijaviti oglas ako smatrate da nešto nije u redu. Oglas će zatim pregledati tim ferienhausmiete.de.


*obavezna polja

Pravno obavijest: Slanjem obrasca slažem se s Uvjetima korištenja. Klikom na "Pošalji" dajem suglasnost za obradu i korištenje mojih podataka sukladno Izjavi o privatnosti.

Prijaviti kršenje pravila Prijaviti kršenje pravila

Dalji smještaji od gospođa Y. Boogerd

Pokazati sve smještaje od gospođa Y. Boogerd

Drugi smještaji koji bi vam se također mogli svidjeti


ostale informacije

Ideje za odmor: Odmor s psom

Broj objekta: 392637

Posljednje ažuriranje: 14.03.2026

Oglas je online od: 3 godine, 9 mjeseci

URL: https://www.resido.hr/392637.htm


«Plattedijk 2.0» je dobio ocjenu gosta 4.9 (ljestvica ocjene: od 1 do 5) od 2 danih recenzija evaluacije.

Imate li pitanja o ovom smještaju?
Otposlati poruku
Chat