Keizerskroon 3
32 puta dodano listi želja
Već više od 3 godine online
Opis
Ova obiteljska kuća za odmor ima udoban dnevni boravak s pripadajućom dobro održavanom kuhinjom. U dnevnom boravku ćete pronaći udoban kauč, TV s njemačkim kanalima i blagovaonski stol sa stolicama i klupom za blagovaonski stol. U prizemlju ćete također pronaći jednostavnu, ali urednu kupaonicu s WC-om, umivaonikom i tušem. U prizemlju se nalazi i prostrana spavaća soba s bračnim krevetom. Soba ima prostrani ormar. Strme stepenice vode vas na gornji kat kuće. Ovdje ćete pronaći prostrani podest s TV-om i dvije sofe. Tu je i blagovaonski stol s četiri stolice. Drugi WC s umivaonikom također je na ovoj etaži. Podest vas vodi u dvije spavaće sobe, svaka s dva odvojena kreveta.
Kuća za odmor ima veliki vrt koji je u potpunosti ograđen. Iz dnevnog boravka se kroz velika klizna vrata izlazi na natkrivenu terasu. U vrtu je nadstrešnica gdje možete spremiti svoje bicikle.
Mogućnosti spavanja
Sobe i oprema
To je ono što ovaj smještaj nudi
mogućnosti spavanja
Unutarnje područje
Vanjsko područje
Za pse i kućne ljubimce
Ostala oprema
Podobno za
Stanje
Dolazak/lokacija
Dolazak i udaljenosti
Plaža 2 kilometar
2 kilometar
Mogućnost kupovine 2 kilometar
2 kilometar
Restoran 0.1 kilometar
0.1 kilometar
Centar grada/mjesta 1 kilometar
1 kilometar
Autobus 0.5 kilometar
0.5 kilometar
Zračna luka 80 kilometar
80 kilometar
Kolodvor 6 kilometar
6 kilometar
Izlaz s autoceste 35 kilometar
35 kilometar
Mjesto i položaj smještaja
U parku se nalazi mali, udoban restoran sa sunčanom terasom. U selu ćete pronaći sve što vam srce poželi: mnoge trgovine, supermarkete, ribarnicu, kafiće, restorane, teniski teren, mini golf, bazen i golf teren. Paviljon na plaži otvoren je tijekom cijele godine.
U Den Helderu, udaljenom oko 6 km, ima mnogo znamenitosti: npr. muzej spašavanja, pomorski muzej, raj za dječje igre, kino i utvrda Kijkduin s akvarijem Sjevernog mora.
Mogućnosti provođenja slobodnog vremena
Smjernice
dodatne usluge po izboru
upozorenja najmodavca
| Čekiranje pri dolasku: | 15:00 |
| Čekiranje pri odlasku: | 10:00 |
| Kaucija: | 50 € |
| Akontacija: | 50 % prilikom bukinga |
| Ostatak plaćanja: | 4 tjedna prije dolaska |
dodatne informacije o cijeni najma:
| Boravišna pristojba 1,58 € po osobi po noći. Posteljina i ručnici nisu uključeni u cijenu. Kućni ljubimac 20,00 EUR tjedno/vikend/sredina tjedna |
Raspoloživost
slobodno zauzeto Dan dolaska tj. odlaska
Datum posljednjeg aktualiziranja: 15.04.2026
Kuća za odmor još ne postoji evaluacija
kontakt
Tvrtka CAN Vakantiehuizen
gospodin R. Roos
Nakon 30 godina iskustva u sektoru slobodnog vremena i iznajmljivanja kuća za odmor, osnovali smo “CAN Vakantiehuizen”. Gostoljubivost, fleksibilnost, uslužnost i pouzdanost vrlo su nam važni.
Domaćin od: 07.07.2014
vrijeme reagiranja: ispod 12h
Jezici za kontakt: njemački, engleski, nizozemski
vrijeme servisa za klijente: po.-su. 09:00-17:00
Broj objekta: 410781
Dalji smještaji od gospodin R. Roos
Julianadorp aan Zee, Holandija, Evropa
Julianadorp aan Zee, Holandija, Evropa
Julianadorp aan Zee, Holandija, Evropa
Drugi smještaji koji bi vam se također mogli svidjeti
Julianadorp aan Zee, Holandija, Evropa
Julianadorp aan Zee, Holandija, Evropa
Julianadorp aan Zee, Holandija, Evropa
ostale informacije
privatna web stranica:
Keizerskroon 3
Kuće i apartmani za odmor u Nizozemskoj
Ideje za odmor: Odmor s psom
Broj objekta: 410781
Posljednje ažuriranje: 15.04.2026
Oglas je online od: 3 godine, 5 mjeseci
URL: https://www.resido.hr/410781.htm