Natrag
Traži

Oasis Club Riviera del Sol

maks.  6  Gosta/Gostiju
95m²
2 spavaće sobe (+1)
Dijelovi
Navedite datume putovanja za točne cijene
Besplatno otkazivanje
2 Gosta/Gostiju



Besprijekorno čist smještaj

100% Preporuka

31 puta dodano listi želja

Već više od 3 godine online


Opis

Stan je renoviran u kolovozu 2021. i opremljen novom ugradbenom kuhinjom i kućanskim aparatima. Blagovaonica za 6 osoba i prostrani dnevni boravak sa 65 inčnim smart TV-om. Tu su Netflix i WiFi s mnogim međunarodnim TV kanalima.

Stan ima 2 spavaće sobe. Glavna spavaća soba ima bračni krevet 2 x 2 metra sa vlastitom kupaonicom. Druga spavaća soba ima 2 kreveta za jednu osobu sa vlastitom kupaonicom. U dnevnom boravku se nalazi kauč na razvlačenje za još 2 osobe.

Sve spavaće sobe i dnevni boravak imaju izlaz na terasu od 60 m2. Dio ove terase je natkriven i ima udoban prostor za sjedenje.

Postoji rezervni dan između boravaka kako bi se osiguralo da je smještaj između njih prozračen i dezinficiran.







Lokalne aktivnosti

Golf, biciklizam, ronjenje, ribolov, jahanje, planinarenje, planinarenje, paragliding, rolanje, jedrenje, surfanje, plivanje, tenis, skijanje na vodi itd.
Broj licence ili registracije: VFT/MA/45478

Mogućnosti spavanja

Spavaća soba 1
dupli krevet (180x200 cm)
Spavaća soba 2
jednokrevetna (90x190 cm)
jednokrevetna (90x190 cm)
dnevna soba
kauč (140x200 cm)

Sobe i oprema

Kućni ljubimci po dogovoru Kućni ljubimci po dogovoru
Bazen Bazen
WLAN bežična lokalna mreža WLAN bežična lokalna mreža
Vrt Vrt
Televizor Televizor
Terasa Terasa
Stroj za pranje posuđa Stroj za pranje posuđa
Stroj za pranje rublja Stroj za pranje rublja
kamin kamin
Pregled sve opreme

Dolazak/lokacija

Pokazati zemljopisnu kartu

Dolazak i udaljenosti

Plaža 2 kilometar

Mogućnost kupovine 2 kilometar

Restoran 2 kilometar

Zračna luka 30 kilometar

Kolodvor 9 kilometar

Izlaz s autoceste 2 kilometar


Mjesto i položaj smještaja

Zračna luka Malaga 30 km

Marbella 25 km Granada 122 km Ronda 50 km

Plaža 2km

Miraflores Golf Academy 1km i mnogi drugi također vrlo blizu

Trgovina 2km


Mogućnosti provođenja slobodnog vremena

Biciklizam
golf
Brdski biciklizam
paragliding
Jahački sport
Plivanje
Jedrenje
Skijanje
Surfanje
Ronjenje
Tenis
Odbojka
Pješačenje/hodanje kao sport
Skijanje na vodi

Smjernice

upozorenja najmodavca

Čekiranje pri dolasku: 14:00
Čekiranje pri odlasku: 12:00
Kaucija: 300 €
Akontacija: 30 % prilikom bukinga
Ostatak plaćanja: prilikom dolaska

Uvjeti poništenja:

Besplatno otkazivanje moguće do 30 dana prije datuma dolaska.

Najmoprimac može pismeno odustati od ugovora o najmu. Ako najmoprimac odustane od ugovora, primjenjuju se sljedeći troškovi otkazivanja: - Za otkazivanja do 30. dana prije početka prvog dana boravka: 0% iznosa najma - Za otkazivanja od 29. dana do prvog dana boravka: 100% iznosa najma



Raspoloživost

pokaži 12 mjeseci

slobodno zauzeto Dan dolaska tj. odlaska

Datum posljednjeg aktualiziranja: 12.03.2026


4 evaluacije

Ukupna ocjena

4,8 od 5
5.0 Oprema
5.0 Cijena/učin
5.0 Servis
4.0 Položaj
5.0 Čistoća
Recenzije se provjeravaju na njihovu autentičnost. Više o tome u našim preporukama za procjenu.
Predati evaluaciju

lipanj 2024

Nadia N. iz/od Nänikon ZH, Schweiz

5,0 5 5 5 5 5
Prikaži njemački

Ljetne praznike s mojom sestrom i mojom šogoricom

Srdačno su nas dočekali Fabienne i Jean, pomogli su nam s koferima i sve nam detaljno objasnili. Stan je vrlo lijepo uređen, ima sve što je potrebno. Oprema je fantastična, a kreveti su super udobni. Tuš s kišom je savršen. Za vožnju je potrebno auto, osobito kada više niste mladi. Za kupovinu je najbolje otići u Cala de Mijas, dobar okrugli dva kilometra, tamo ima svega.

Ponovno bismo u svakom trenutku rezervirali ovaj stan!!

Preporučeno za: Aventura & doživljaj, Kultura & obilasci

siječanj 2024

Tordis Sabine und Alfons W. iz/od Laboe bei Kiel

4,6 5 5 5 3 5
Prikaži njemački

Prezimiti u Španjolskoj

Bili smo vrlo ljubazno dočekani od strane Fabienne. Pomogla nam je s našom prtljagom i vrlo dobro nam je objasnila stan i okolicu. Stan je potpuno namješten i vrlo čist. Namještaj je bio točno kao na fotografijama u oglasu. Bili smo 8 tjedana u stanu i vrlo smo se ugodno osjećali te vrlo dobro spavali u krevetima. Bilo je dovoljno ručnika i posteljine za taj period. Perilica rublja je lako za korištenje. Vlasnica stana, gospođa Schlotzhauer, bila je uvijek dostupna telefonski ako smo imali pitanja.
Što se tiče lokacije stana, možemo reći da je potreban automobil da bi se stiglo do kupovine, restorana ili plaže. Put do plaže je vrlo strm i treba pješačiti brzo oko 35 minuta.
Vrlo preporučujemo ovaj stan.

srpanj 2023

Sandra M. iz/od Bruchsal

5,0 5 5 5 5 5
Prikaži njemački

Odličan smještaj

Smeštaj je vrlo lep, oprema vrlo dobra.
Dva bazena su čista i ima se mir jer nije bilo mnogo ljudi.
Fabienna nas je srdačno pozdravila i sve je lepo objasnila.
Preporučuje se automobil, do plaže se hoda oko 25-30 minuta, ali povratak je malo strm. Automobilom se brzo stiže do prodavnica ili plaža.
Osećali smo se veoma dobro i definitivno bismo se vratili ?

Preporučeno za: Obitelji s djecom

Odgovor iznajmljivača gospođa B. Schlotzhauer:

Es war ein Vergnügen, Sandra Meichssner und ihre Familie zu beherbergen. Wir hatten vom Zeitpunkt Ihrer Buchung bis zu Ihrer Abreise eine sehr gute Kommunikation. Sie waren sehr freundlich. Ich würde sie, ohne zu zögern weiterempfehlen.
Vielen Dank und bis bald.
Beate

svibanj 2023

Chistiane O. iz/od Bonn

4,6 5 5 5 3 5
Prikaži njemački

Povoljan stan.

Rezervirali smo odmah i bili smo potpuno oduševljeni. Divan moderan veliki stan. Područje bazena u kompleksu je vrlo lijepo. Uvijek bismo opet rezervirali.

Preporučeno za: Obitelji s djecom, Odmor s kućnim ljubimcem, Kultura & obilasci

Odgovor iznajmljivača gospođa B. Schlotzhauer:

Hallo Frau Ortiz
Ich möchte mich für die gute Bewertung bedanken.
Auch für uns waren sie hervorragende Gäste.
Viele Grüsse
Beate Schlotzhauer


kontakt

gospođa B. Schlotzhauer

gospođa B. Schlotzhauer

Moje ime je Beate i živim u Madridu više od 30 godina. Provodim mnoge dane u Mijasu sa svojom obitelji jer stvarno uživamo u andaluzijskom načinu života. Mijas i okolica nudi mnoge sportske mogućnosti i blizu je mnogih prekrasnih gradova kao što su Ronda, Granada, Marbella. Bijela sela Andaluzije poznata su po prekrasnim ulicama, gastronomiji i, iznad svega, prekrasnim plažama.

Domaćica od: 16.12.2022

kvota reagiranja: 100%

vrijeme reagiranja: ispod 1h

Jezici za kontakt: njemački, engleski, španjolski

Broj objekta: 416810

Prikaži podatke za kontakt Prikaži podatke za kontakt

0034(0) 638025322

Prijavi Oglas

Možete prijaviti oglas ako smatrate da nešto nije u redu. Oglas će zatim pregledati tim ferienhausmiete.de.


*obavezna polja

Pravno obavijest: Slanjem obrasca slažem se s Uvjetima korištenja. Klikom na "Pošalji" dajem suglasnost za obradu i korištenje mojih podataka sukladno Izjavi o privatnosti.

Prijaviti kršenje pravila Prijaviti kršenje pravila

Drugi smještaji koji bi vam se također mogli svidjeti


ostale informacije

Ideje za odmor: Odmor na plaži

Broj objekta: 416810

Posljednje ažuriranje: 08.04.2026

Oglas je online od: 3 godine, 3 mjeseca

URL: https://www.resido.hr/416810.htm


«Oasis Club Riviera del Sol» je dobio ocjenu gosta 4.8 (ljestvica ocjene: od 1 do 5) od 4 danih recenzija evaluacije.

Imate li pitanja o ovom smještaju?
Otposlati poruku
Chat